ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای محافظت از سیستمتان کدام آنتی ویروس قبول دارید؟

رأی دهندگان
263. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • AVAST

19 7.22%
  • AVG

4 1.52%
  • AVIRA

22 8.37%
  • BITDEFENDER

19 7.22%
  • ESCAN

0 0%
  • ESET

80 30.42%
  • F-SECURE

4 1.52%
  • GDATA

4 1.52%
  • KASPERSKY

71 27.00%
  • MCAFEE

2 0.76%
  • PANDA

3 1.14%
  • SYMANTEC

16 6.08%
  • K7&MICROSOFT&................

19 7.22%
صفحه 4 از 21 نخست ... 2345614 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 209
    امتیازها
    11,205
    سطح
    69
    1,351
    مدير بازنشسته
    سلام

من کار اموزی دانشگاممو در مخابرات گذراندم واحد پشتیبانی کامپیوتر مخابرات انجا بیش از 300 اکانت نود 32 و 400 اکانت کسپرسکای البته هردوشون را از نوع انتی ویروس خریداری کرده بودند. که بیشتر نود ها را روی سیستم هایی که فلش و دسترسی کمتر به اینترنت دارند می دادند. و نکته جالبش زمانی که حریف ویروسی نمی شدیم نود پاک می کردیم و با بوت الیبیل کسپر اسکای ویروس کشی می کردیم . نود شاید از نظر خیلی ها خوب باشه که صد البته این نظر را کسانی می دهند که انتی ویروس کرک شده دارند و پیش خودشان فکر می کنند چه سیستم امینی دارند.

من در زمان دانشجویی کاردانی که در دانشگاه اراک بود یه سمینار در مورد همین انتی ویروس ها داشتم که به یک نیجه جالب رسیدم که بالای 90 درصد کاربران ایرانی با اون مشکل دارند.
    باید از این کاربرانی که به صورت کرک شده از انتی ویروس ها استفاده می کنند بپرسیم شما بیشتر می فهمید یا 1000 تا مهندس کسپر یا نود ؟؟؟؟

عزیزان ببینید هر شرکت بزرگی تولید کننده انتی ویروس و امینت دارای چندین سرور است که اونها را داخل چند کشور نصب می کند . و برای هر کدام دسترسی هایی گذاشته اند . برای مثال شرکت نود و کسپر زمانی که متوجه شوند که انتی ویروس شما کرک شده است زمانی که شما انلاین می شوید شما را به سرور های چینی یا در سطح پایین هدایت می کند در انجا شما مشاهده می کتید اپدیت انتی ویروس ها 100 درصد شد . اما این تمام واقعیت نیست بلکه نکته جایی دیگر است .

این انتی ویروس کرک شده براساس اطلاعات بروی سرور ها فقط 20 درصد از 100 درصد را دریافت می کنند . این به این معنی است که اگر 100 ویروس داشته باشیم اون سرور ها فقط اجازه می دهند 20 تا از 100 تا ضد ویروس را داشته باشند. یعنی 80 تا ویروس شما برای ان ضد ویروس ندارد . بقیه موارد را خودتان حدس بزنید.....

بر اساس اطلاعات شما دوستان و وب سایت شید تصمیم گرفتم یکی بخرم باا هزینه پست برام 10000 وایسد. بریم تست بزنیم ببینیم چی هست!

عذر خواهی می کنم به خاطر اینکه چند ماهی نبودم

الان به دلیل خرابی MacBook Pro ام نمی توانم ویدیو ها را تدوین کنم. امیدوارم در آینده نزدیک با تامین منابع دوباره باز این کار لذت را ادامه بدهم.

تمام تلاشمم را می کنم چند ساعتی در روز به انجمن و صفحه اجتماعی وب سایت سخت افزار اختصاص بدهم. البته بیشتر در بخش مک و اندروید.

در فاز اول به معرفی بهترین ها می پردازم

امتیازها
    75,022
    سطح
    100
    6,106
    کاربر انجمن
    دوست عزیز این برای همه واضح است که فابل های آپدیت ارسالی در نسخه اصلی با کرک متفاوت هست.خودم تست کردم ویروسی را که کسپر اصلی مشناخت

نسخه کرکش شناسایی نمی کرد.اما ما داریم روی همین آنتی ویروس کرک شده بحث می کنیم البته نسخه کرک بیش از 85 درصد از ویروس ها رو شناسایی و پاک می کنه

وقتی قیمت آنتی ویروس ها بالاست ویودجه ما پایین پس ناچار به استفاده هستیم

ممنون از توضیحات کاملتون
    .................................................. ........................................

>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

.................................................. .......................................

امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ya30n نمایش پست ها
    حالا این شید Internet security هم داره یا فقط آنتی ویروسه ؟
    شید فقط آنتی ویروس است ، ولی من واقعا قبولش دارم چون نسبت به همه ی آنتی ویروس ها سریعتر دیدمش

اگر واقعا نهایت امنیت براتون مهمه شید را درکنار Zone alarm استفاده کنید

حتی با 2 برنامه هم میزان کم تری از منابع سیستمی را به هدر میده ! (به خصوص نسبت به Nod32)
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    Microsoft Security Essential
    D:
    امتیازها
    13,121
    سطح
    74
    2,893
    مدير بازنشسته
    من فقط
    avg
    ضمن احترام به آرا و عقاید همه و نیز آنتی ویروسهای دیگه مدتیه از avgاستفاده می کنم وخیلی از اون راضی هستم
    همیشه پیروز و پاینده باشید
    امتیازها
    357
    سطح
    7
    52
    کاربر جدید
    من از Avira استفاده می کنم.سرعت عالی - نصب راحت -قدرت شناسایی عالی- ولی زیادی گیر می ده .در کل عالیه
    امتیازها
    75,022
    سطح
    100
    6,106
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط thegameison نمایش پست ها
    من از Avira استفاده می کنم.سرعت عالی - نصب راحت -قدرت شناسایی عالی- ولی زیادی گیر می ده .در کل عالیه
    دقیقا ولی اگه از شید استفاده کنین بهتره چون هم ارزونتر هست وهم موتورجستجوگر nodرو هم داره وفارسیه الان دانلودش کردم می خوام 100تا ازش بخرم
    .................................................. ........................................

>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

.................................................. .......................................

امتیازها
    6,799
    سطح
    54
    765
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط topoli نمایش پست ها
    سلام به نظر من بعد norton 360 از نظر قدرت وضریب اطمینان فقط avast قرار دارد دلیل دارم هرکی خواست بگه تا بگم چرا.
    هم عقیده ام باهات
    ( sn2h ( sajad
    اگر ۴ تکه نان خوشمزه باشد و شما ۵ نفر باشید
    کسی که اصلا از مزه آن نان خوشش نمی آید مادر است
    دوستت دارم مادرم
    امتیازها
    6,799
    سطح
    54
    765
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط rajah نمایش پست ها
    دوست عزیز این برای همه واضح است که فابل های آپدیت ارسالی در نسخه اصلی با کرک متفاوت هست.خودم تست کردم ویروسی را که کسپر اصلی مشناخت

نسخه کرکش شناسایی نمی کرد.اما ما داریم روی همین آنتی ویروس کرک شده بحث می کنیم البته نسخه کرک بیش از 85 درصد از ویروس ها رو شناسایی و پاک می کنه

وقتی قیمت آنتی ویروس ها بالاست ویودجه ما پایین پس ناچار به استفاده هستیم

ممنون از توضیحات کاملتون
    دوست عزیز آپدیدت برای هردو مورد دقیقا یکی است و هیچ تفاوتی با هم ندارند .
    ( sn2h ( sajad
    دوستت دارم مادرم
    امتیازها
    6,799
    سطح
    54
    765
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Fatehi نمایش پست ها
    سلام

من کار اموزی دانشگاممو در مخابرات گذراندم واحد پشتیبانی کامپیوتر مخابرات انجا بیش از 300 اکانت نود 32 و 400 اکانت کسپرسکای البته هردوشون را از نوع انتی ویروس خریداری کرده بودند. که بیشتر نود ها را روی سیستم هایی که فلش و دسترسی کمتر به اینترنت دارند می دادند. و نکته جالبش زمانی که حریف ویروسی نمی شدیم نود پاک می کردیم و با بوت الیبیل کسپر اسکای ویروس کشی می کردیم . نود شاید از نظر خیلی ها خوب باشه که صد البته این نظر را کسانی می دهند که انتی ویروس کرک شده دارند و پیش خودشان فکر می کنند چه سیستم امینی دارند.

من در زمان دانشجویی کاردانی که در دانشگاه اراک بود یه سمینار در مورد همین انتی ویروس ها داشتم که به یک نیجه جالب رسیدم که بالای 90 درصد کاربران ایرانی با اون مشکل دارند.
    باید از این کاربرانی که به صورت کرک شده از انتی ویروس ها استفاده می کنند بپرسیم شما بیشتر می فهمید یا 1000 تا مهندس کسپر یا نود ؟؟؟؟

عزیزان ببینید هر شرکت بزرگی تولید کننده انتی ویروس و امینت دارای چندین سرور است که اونها را داخل چند کشور نصب می کند . و برای هر کدام دسترسی هایی گذاشته اند . برای مثال شرکت نود و کسپر زمانی که متوجه شوند که انتی ویروس شما کرک شده است زمانی که شما انلاین می شوید شما را به سرور های چینی یا در سطح پایین هدایت می کند در انجا شما مشاهده می کتید اپدیت انتی ویروس ها 100 درصد شد . اما این تمام واقعیت نیست بلکه نکته جایی دیگر است .

این انتی ویروس کرک شده براساس اطلاعات بروی سرور ها فقط 20 درصد از 100 درصد را دریافت می کنند . این به این معنی است که اگر 100 ویروس داشته باشیم اون سرور ها فقط اجازه می دهند 20 تا از 100 تا ضد ویروس را داشته باشند. یعنی 80 تا ویروس شما برای ان ضد ویروس ندارد . بقیه موارد را خودتان حدس بزنید.....

بر اساس اطلاعات شما دوستان و وب سایت شید تصمیم گرفتم یکی بخرم باا هزینه پست برام 10000 وایسد. بریم تست بزنیم ببینیم چی هست!
    دوست عزیز nod32 برای سیستم هایی خوب هست که بخواهند از ویروسی شدن در امان بمانند . سیستمی که ویروسی شده باشد دیگر nod32 هیچ فایده ای ندارد . دوستان پیشنهاد میکنم که آنتی ویروس ماکروسافت را یه تستی کنن حتما به نتیجه میرسن
    ( sn2h ( sajad
    دوستت دارم مادرم
صفحه 4 از 21 نخست ... 2345614 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 209

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع