ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 7 از 7 نخست ... 567
نمایش نتایج: از 61 به 68 از 68
    امتیازها
    93,367
    سطح
    100
    10,392
    کاربر حرفه ای کامپیوتر

Cool

نقل قول نوشته اصلی توسط sima_f نمایش پست ها
    مرسی لیست نهایی رو هم نگاه کردم .این لیست هم خیلی خوبه.اما تصمیمو گرفتم میخوام کارت گرافیک 7870 بخرم .300 تومن گرون تر ارزشش رو داره
    من یادمه آخرین باری که سیستمم رو ارتقا دادم.قطعاتم بهم نمیخوردن .خیلی اذیت شدیم .هی بردیم پس دادیم و....
    1.الان این لیستی که دادید همه قطعاتش کنار هم کار میکنن؟
    2.یه سوال دیگه این لیستو برم بخرم تا چند سال نیاز به آپدیت کردن قطعاتم ندارم؟
    حدود 5 سال!
    من تقریباً 5 سال پیش سیستم بستم ، میتونید برید توی پروفایلم ببینید. همه بازی های بروزی رو که الآن هم به بازار میاد رو روی سیستمم تست کردم
    اگرچه بازی نکردم!
    ehsannalizadeh
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط armin2012 نمایش پست ها
    بیخیال حسام جان

قطعات ارزون نخواهند شد خواهشا" امید واهی در دل ما ایجاد نکن داداشم. از خوشحالی کاذب یه وقت سنگ کوب میکنیم ها.
    امروز مجدد وزیر اقتصاد در اخبار اعلام کردن که اولویت های 9 در حال ارز مبادله ای دادن هستن و واردکننده ها در حال دریافت ارز هستن. (2500 تومن). البته گفتن که فعلاً لب تاپ شامل اینها نمیشه و از لیست خط خورده و همچنان با ارز آزاد وارد خواهد شد تا اطلاع ثانوی.
    یه چند وقتی صبر کنید، قیمت ها کاهش پیدا می کنه. تا قبل از عید قیمت ها به ثبات میرسه به حق فاطمه ی زهرا! :d

چون باید جنس های فعلیی که با ارز آزاد و گرون وارد شده به فروش بره و قطعات جدید که خریدهای جدید هستن در واقع، جایگزین اینها بشه که یه مقدار لازمه ی زمان هست و همه باید صبر کنیم. :)
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    مرسی لیست نهایی رو هم نگاه کردم .این لیست هم خیلی خوبه.اما تصمیمو گرفتم میخوام کارت گرافیک 7870 بخرم .300 تومن گرون تر ارزشش رو داره
    من یادمه آخرین باری که سیستمم رو ارتقا دادم.قطعاتم بهم نمیخوردن .خیلی اذیت شدیم .هی بردیم پس دادیم و....
    1.الان این لیستی که دادید همه قطعاتش کنار هم کار میکنن؟
    2.یه سوال دیگه این لیستو برم بخرم تا چند سال نیاز به آپدیت کردن قطعاتم ندارم؟
    از قدیم گفتن؛ شما هر چقدر پول بدی، همونقدر آش می خوری.
    من معتقدم هر کسی سیستمی که می خره، به ازای هر یک میلیون تومنی که بابت سیستم کیسش خرج می کنه، یک سال می تونه ازش نهایت بهره وری رو ببره و تمامی انتظاراتش رو به تمام قدرت اجرا می کنه!
    مثلاً کسی 3 میلیون پول بزاره، سه سال می تونه حداکثر کارایی رو داشته باشه.
    این نظر شخصیم هست و به این باور رسیدم و منطقی نیست. هر کسی یه جور ذهنیت داره در این مورد. ولی دید من اینجوریه.
    نظر سایر دوستان هم مورد احترام هست و میشه روش حساب کرد. :)
    امتیازها
    6,699
    سطح
    53
    1,272
    کاربر انجمن
    من دیگه دارم گیج میشم:(
    الان این بهتره GV-R787OC-2GD
    یا
    sapphire radeon hd 7870 ghz

امتیازها
    93,367
    سطح
    100
    10,392
    کاربر حرفه ای کامپیوتر

Cool

یا

تفاوت این دو تا کارت در 1 یا 2 فریم باشه در حداکثر حالت!
    از من بود اونی که ارزونتر هست رو می خریدم. در ضمن گارانتی گیگابایت از سافایر بهتر هست. "آواژنگ"
    و یک مورد دیگه اینکه خنک کننده بکار رفته در محصول گیگابایت بهتر عمل می کنه ، البته نه خیلی!
    ehsannalizadeh
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    یا

هر دو دقیقاً در یک سطح هستن؛
    فقط کور کلاک گیگابایت 50 مگاهرتز بیشتر از سافایر هست!
    در عوض مموری کلاک سافایر 200 مگاهرتز بیشتر از گیگابایت هست!
    از نظر قدرت و کیفیت گیگابایت بهتره. ضمناً یک فن بیشتر هم داره و در مجموع سه فن داره که سایر مدل ها 2 فن داره. هر چند اصلاً معیار مقایسه ای منطقیی نیست و دلیل بر برتری این کارت خیلی نمی تونه باشه.
    ولی از نظر قیمت سافایر ارزون تره. :)

امتیازها
    10,079
    سطح
    67
    1,164
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    امروز مجدد وزیر اقتصاد در اخبار اعلام کردن که اولویت های 9 در حال ارز مبادله ای دادن هستن و واردکننده ها در حال دریافت ارز هستن. (2500 تومن). البته گفتن که فعلاً لب تاپ شامل اینها نمیشه و از لیست خط خورده و همچنان با ارز آزاد وارد خواهد شد تا اطلاع ثانوی.
    یه چند وقتی صبر کنید، قیمت ها کاهش پیدا می کنه. تا قبل از عید قیمت ها به ثبات میرسه به حق فاطمه ی زهرا! :d

چون باید جنس های فعلیی که با ارز آزاد و گرون وارد شده به فروش بره و قطعات جدید که خریدهای جدید هستن در واقع، جایگزین اینها بشه که یه مقدار لازمه ی زمان هست و همه باید صبر کنیم. :)
    از شما دیگه بعید بود این حرف ها
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط darkknight نمایش پست ها
    از شما دیگه بعید بود این حرف ها
    اتفاقاً از شما بعید بود که بدون اینکه از سوال خبرنگار مطلع باشی، ما رو متهم کردی! (شوخی) ;)
    شما می دونی سوال خبرنگار از وزیر اقتصاد چی بود؟!!!! اگر می دونستید این رو نمی گفتید که این حرفا از شما بعید بود!!
    خبرنگار پرسید جناب وزیر، کالاهایی که در اولویت 9 وجود داره، نه تنها ارزان تر نشده، بلکه گران تر هم شده!!
    در این مورد توضیح بفرمایید... مگر ارز مرجع تعلق نگرفته! پس چرا همچنان گران هست؟!!
    ایشون در پاسخ اون جملات رو گفتن. زماااااااااااان مهم هست. باید صبر کنیم هممون. از شما و همه خواهش می کنم یه کم صبر کنید و به دامن زدن به این حرفای پوچ دولتمون رو دروغگو جلوه ندین!
    همچنین این رو هم طبق معمول گفتن که چنانچه تا قبل از عید هم پایین نیومد، دیگه مربوط به حوزه ی ارزی کشور نمیشه! چون صندوق مبادلات ارزی کشور و بانک مرکزی به تعهدات خودش عمل کرده و ارز مرجع رو در اختیار واردکننده ها گذاشته و مربوط به وزارت صنعت، معدن و تجارت میشه که قیمت ها رو کنترل کنن که گرون به دست مردم نرسه!!
صفحه 7 از 7 نخست ... 567
نمایش نتایج: از 61 به 68 از 68

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع