ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته

معرفی نرم افزار برای edit تبلیغات .

دوستان من یه نرم افزار میخام که باهاش بشه یک قسمت از فایل ویدیویی در حال اجرا رو حذف کرد ..
    مثلا بعد از دانلود یک ویدیو از یک سایت در بالای ویدیو اسم سایت درج شده است .
    من می خواهم در طول اجرای ویدیو اسم سایت را از بالای ویدیو حذف کنم
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    دوستان کسی پیشنهادی نداره ؟
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط nVIDIA نمایش پست ها
    دوستان من یه نرم افزار میخام که باهاش بشه یک قسمت از فایل ویدیویی در حال اجرا رو حذف کرد ..
    مثلا بعد از دانلود یک ویدیو از یک سایت در بالای ویدیو اسم سایت درج شده است .
    من می خواهم در طول اجرای ویدیو اسم سایت را از بالای ویدیو حذف کنم
    دوست خوبم بستگی دارد که این لوگو در کجا درج شده باشد اما در کل برای حذف لوگو موجود در فیلم در صورتی که لوگو به صورت لایه ای در فیلم باشد توسط پریمیر و ادیوس قابل حذف است اما اگر لوگو به صورت لایه قابل مدیریت نباشد تنها راه استفاده از حالت بلور کردن یا گ ذاشتن صفحه ای محو کننده روی لوگو است.
    .................................................. ...............................................
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

.................................................. ...............................................

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط Editor In chief نمایش پست ها
    دوست خوبم بستگی دارد که این لوگو در کجا درج شده باشد اما در کل برای حذف لوگو موجود در فیلم در صورتی که لوگو به صورت لایه ای در فیلم باشد توسط پریمیر و ادیوس قابل حذف است اما اگر لوگو به صورت لایه قابل مدیریت نباشد تنها راه استفاده از حالت بلور کردن یا گ ذاشتن صفحه ای محو کننده روی لوگو است.
    با تشکر از شما آقای مدیر.
    ولی یه زره سطح بالا صحبت کردید .
    در مورد لوگو هم بگم که در زمان پخش ویدیو از اول تا آخر یا پایین صفحه هستند یا بالای صفحه ( بستگی به ویدیو داره ) - تو اکثر ویدیوها
    لطفا اسم نرم افزار رو میگین
    البته اگه بشه یه زره در مورد کار نرم افزار توضیح هم بدید ممنون میشم .
    با تشکر
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط nVIDIA نمایش پست ها
    با تشکر از شما آقای مدیر.
    ولی یه زره سطح بالا صحبت کردید .
    در مورد لوگو هم بگم که در زمان پخش ویدیو از اول تا آخر یا پایین صفحه هستند یا بالای صفحه ( بستگی به ویدیو داره ) - تو اکثر ویدیوها
    لطفا اسم نرم افزار رو میگین
    البته اگه بشه یه زره در مورد کار نرم افزار توضیح هم بدید ممنون میشم .
    با تشکر
    راستش بچه های حرفه ای تری در این زمینه در فروم هستن اما من به اندازه بضاعت مطالب را می گویم . به طور کلی در فایل های ویدیویی لایه های مختلفی وجود دارد که بعد از یکپارچه کردن تصور نهایی دیده می شود. حال در بعضی موارد امکان دسترسی به این لایه ها است و در بعضی موارد خیر. اما برای انجام این کار می توانید از نرم افزار Virtual Dub استفاده کنید که مراحل آموزش ان در لینک زیر است البته متاسفانه به صورت انگلیسی.

http://www.animemusicvideos.org/guid...al/default.htm

نرم افزار دیگری هم به عنوان Watermark Master وجود دارد که لوگو را مات می کند

http://http://www.videocharge.com/Products/wm/main.php
    http://www.topshareware.com/VidLogo-download-36450.htm

فقط مشکل این است که دسترسی به دو لینک بالا کمی سخت است!
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    به جز آقای پناهی یعنی کسی نمیخاد یه نرم افزار خوب در این زمینه معرفی کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    آخه الان خیلی بهش نیاز دارم
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

delete edit edit تبلیغات foroms forum mag magazine sakhtafzar sakhtafzar magazine sakhtafzar magazine forum sakhtafzar magazine forums sakhtafzarmag sakhtafzarmag forum sakhtafzarmag forums sakhtafzarmagazine sakhtafzarmagazine forum sakhtafzarmagazine forums soft softare for edit فروم فروم ماهنامه سخت افزار فروم مجله سخت افزار فروم نشريه سخت افزار فروم نشریه سخت افزار فروم تخصصي فروم تخصصي ماهنامه سخت افزار فروم تخصصي مجله سخت افزار فروم تخصصي نشريه سخت افزار فروم تخصصي سخت افزار فروم تخصصی فروم تخصصی سخت افزار فروم سايت فروم سايت سخت افزار فروم سایت سخت افزار فروم سخت افزار ماهنامه ماهنامه تخصصي ماهنامه تخصصي سخت افزار ماهنامه تخصصی سخت افزار ماهنامه سخت افزار مجله مجله تخصصي مجله تخصصي سخت افزار مجله تخصصی سخت افزار مجله سخت افزار معرفی نرم افزار نرم افزار نشريه نشريه تخصصي نشريه تخصصي سخت افزار نشريه سخت افزار نشریه تخصصی سخت افزار نشریه سخت افزار یادگیری پاک کردن تبلیغات آموزش ادیت تبلیغات تخصصي جواب حذف تبلیغات سوال سايت سايت ماهنامه سخت افزار سايت مجله سخت افزار سايت نشريه سخت افزار سايت تخصصي سايت تخصصي سخت افزار سايت سخت افزار سخت افزار

نمایش برچسب‌ها