منم یه SSD 60 گیگ دارم که روش سیستم عامل و یه مقدار بازی میره ... یه هارد اکسترنال AData SH93 750GB USB2 هم دارم که دمپاییه ! ( میبرمیش این ور اون ور پرش میکنم بر میگردونم ) ... یه هارد WD My Passport Ess SE USB3 1TB هم دارم که نقش درایو D هست و همیشه به سیستم وصله که معمولا پُربازی هست ، آتوآشغال+دانلودهام هم میره توش تا تکلیفشون روشن شه ( یه حالت قرنطینه داره ) ... یه دونه هم WD My Book Ess USB3 2TB دارم که فعلا نقش آرشیو رو بازی میکنه ( بک آپ نیست ) هر چیزی که از هارد یک ترام جون سالم بدر ببره و احساس کنم بدرد بخوره میره تو این 2 تراهه + اطلاعاتی که تو این 9 سال جمع آوری کردم توش هست .
البته تو طرح هستم که سه تا هارد دیگه هم بگیرم 2TB Black برای بازی هام ( جایگزین 1ترا اکسترناله ) ، 2TB Green برای آرشیو ( جایگزین 2ترا اکسترناله ) ، 1TB Blue که فیلم و ویدئو آهنگ و ... که همیشه بهشون دسترسی دارم میره توش . همشون هم از برند WesternDigital . بعد که این سه تارو گرفتم هارد 2ترا اکسترناله میشه بک آپ هارد دوترا گرینه ، و هارد 1ترا اکسترناله هم میشه دمپایی سیستم های USB3 و لپتاپی که قراره بگیرم .