ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته

Post آیا از خدمات ارایه شده شرکت های گارانتی رضایت دارید ؟

به درخواست دوست عزیز آقا پیام sezar و علاقه بنده یک تصمیم کوچک گرفتیم تا یک تاپیک درست شود و در آن دوستان هر درد و دلی از شرکت های گارانتی دارند بگویند .

البته فرق این تاپیک با تاپیک نظر سنجی در این است که شما می توانید اسم شرکت های گارانتی را هم ذکر کنید و اگر از آنان ناراضی یا راضی هستید اسم شرکت را بگویید تا دوستان هم از خدمات آن شرکت مطلع شوند .

و یا اگر دوستان با نظر شما درباره یک شرکت موافق نیستند بتوانید با بحث در این تاپیک نظر مشترکی درباره آن شرکت داشته باشید

امید وارم بعد از بحثی که در این تاپیک درباره شرکت های گارانتی مطرح می شود دوستان با شرکت های خوب و بد در این ضمینه آگاه شوند

خواهشمند هستم هر نظری دارید اعلام کنید حتی در حد یک کلمه چون این می تواند اطلاعات دوستان را درباره شرکت های گارانتی بالاببرد تا هنگام خرید دچار مشکل نشوند

با تشکر
    امتیازها
    3,261
    سطح
    35
    670
    کاربر انجمن
    من زیاد قطعات و وسایل الکترونیکی به گارانتی دادم اما هیچ وقت تعمییر شده به من تحویل داده نشده و شرکت گارانتی دهنده یک قطعه نو تحویل من داده است نمیدونم شانس من یوده یا جزوی از خدمات انها است مثلا یک هارد بعد از چند ماه برای مشکلی به شرکت گارانتی دهنده ارسال کردم که فکر کنم اسمش شرکت ماتریکس یود اما بعد از 2 روز یک هارد نو تحویل گرفتم ....
    فقط همین . . .
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    من خیلی درباره شرکت آواژنگ شنیدم ولی من به همین شرکت هم اطمینان ندارم.
    امتیازها
    93,367
    سطح
    100
    10,392
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    من هم قطعه بردم گارانتی و اینرو می دونم که قطعه هم تعویض می کنند مثل شرکت های ماتریکس یا آواژنگ یا حالا چند تا شرکت دیگه اما معمولاً رفتار مناسبی به هیچ عنوان ازشون ندیدم خیلی خشک برخورد می کنند و هیچ احترامی هم نمی گذارند انگار با قاتل خانوادشون دارن برخورد می کنند. حقیقتش برای من اینجور بوده...:-w
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    والا راستشو بخواین من تا حالا اصلا لازم نشده از گارانتی استفاده کنم.نه هاردیسک پورتابلم,نه گوشی ام و نه ...........چون برند های خوبی گرفتم.وسترن دیجیتال و نوکیا و .......بگذریم از برندهای خوب.راستشو بخواین سه چهار نفر از دوست و فامیل راضین.از دو سه تا تعریف کردن که من فقط یکیشو یادم.سازگار.سایتشم اینه.sazgar.com.منم هارد دیسکم گارانتی سازگار.
    امتیازها
    1,307
    سطح
    20
    124
    کاربر انجمن
    سلام
    البته اگر گارانتی کننده محصول شرکت معتبری باشد به ندرت عدم رضایت پیش می اید.من به جز 2 مورد که خودم مقصر بودم هم از اواژنگ و هم از ماتریکس و البته از فونیران بدی ندیدم وقطعه مورد نظر من رو حتی اون کارت 4870x2 700 تومنی رو راحت برام چنج کردن.
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    دوستان به نظر شما کدام شرکت گارانتی بهترین شرکت در بین شرکت های موجود در بازار ایران می باشد ؟
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    من با آواژنگ زیاد کار کردم ، با کمی روابط عمومی و صمیمی برخورد کردن شما ، سرویس خوبی به شما عرضه میکنند!
    سازگار هم تا حالا اذیت نکرده ! برخوردام مستقیم نبوده که بخوام نظر بدم
    فیوچر شرکت خوبی بود ، برخورد ها سرد و خشن بود ولی 6850 من را عوض کردند!
    آسمان آبی و آونگ را با تلفن و پیک کارم را حل کردند ! شرکت هایی هستند که کلا بی حاشیه اند
    آینده سیما هم برخورد خوبی داشته ، هم کار راه انداخته
    دریا تا دلتون بخواد موقع قبول قطعه اذیت میکنه ولی بعدش براتون عوض میکنه
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط arsn نمایش پست ها
    من با آواژنگ زیاد کار کردم ، با کمی روابط عمومی و صمیمی برخورد کردن شما ، سرویس خوبی به شما عرضه میکنند!
    سازگار هم تا حالا اذیت نکرده ! برخوردام مستقیم نبوده که بخوام نظر بدم
    فیوچر شرکت خوبی بود ، برخورد ها سرد و خشن بود ولی 6850 من را عوض کردند!
    آسمان آبی و آونگ را با تلفن و پیک کارم را حل کردند ! شرکت هایی هستند که کلا بی حاشیه اند
    آینده سیما هم برخورد خوبی داشته ، هم کار راه انداخته
    دریا تا دلتون بخواد موقع قبول قطعه اذیت میکنه ولی بعدش براتون عوض میکنه
    من 4-5 ساله سیستم دارم کلی هم قطعه عوض کردم ولی ( گوش شیطون کر ) تاحالا 1 بار هم کارم به استفاده از گارانتی نکشیده .
    شما در ماه چند هزار قطعه عوض میکنین که این همه مشکل واستون پیش میاد که کارتون به گارانتی بکشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    من اسمبل زیاد میکنم ! شاید بگم خیلی زیاد بهتره ! بعد همش که قطعات خودم نبوده ! از مشتری گرفتم یا خودم تعمیرش کردم یا دادم گارانتی (از اونجایی که معمولا خودم باهاش کلنجار رفتم میتونم حدس بزنم که مهندس شرکت مجبور به عوض کردن میشه یا نه ! به همین دلیل قطعاتی که مطمنم گارانتی تعویض میکنه را میدم گارانتی!)

اورکلاک و اسمبل کردن علاوه بر مزیت ها یا درآمدی که داره به هر حال خطر هم پشتش هست!
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

foroms forum mag magazine sakhtafzar sakhtafzar magazine sakhtafzar magazine forum sakhtafzar magazine forums sakhtafzarmag sakhtafzarmag forum sakhtafzarmag forums sakhtafzarmagazine sakhtafzarmagazine forum sakhtafzarmagazine forums فروم فروم ماهنامه سخت افزار فروم مجله سخت افزار فروم نشريه سخت افزار فروم نشریه سخت افزار فروم تخصصي فروم تخصصي ماهنامه سخت افزار فروم تخصصي مجله سخت افزار فروم تخصصي نشريه سخت افزار فروم تخصصي سخت افزار فروم تخصصی فروم تخصصی سخت افزار فروم سايت فروم سايت سخت افزار فروم سایت سخت افزار فروم سخت افزار ماهنامه ماهنامه تخصصي ماهنامه تخصصي سخت افزار ماهنامه تخصصی سخت افزار ماهنامه سخت افزار مجله مجله تخصصي مجله تخصصي سخت افزار مجله سخت افزار نسریه نشريه نشريه تخصصي نشريه تخصصي سخت افزار نشريه سخت افزار نشریه تخصصی سخت افزار نشریه سخت افزار کارت کارت گارانتی کارت ضمانت نامه گارانتی گارانتی بد گارانتی بدکار گارانتی برتر گارانتی خوب گارانتی عالی تخصصي رضایت از گارانتی سايت سايت ماهنامه سخت افزار سايت مجله سخت افزار سايت نشريه سخت افزار سايت تخصصي سايت تخصصي سخت افزار سايت سخت افزار سخت افزار شرکت های گارانتی شرکت های گارانتی کننده شرکت ارائه دهنده گارانتی ضمانت ضمانت نامه

نمایش برچسب‌ها