ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به خدمات شرکت های ارایه دهنده گارانتی اعتماد دارید؟

رأی دهندگان
164. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله : چون تجربه استفاده از گارانتی را داشتم

67 40.85%
  • بله : به دلیل تعریف بسیار زیاد دوستان.(بدون تجربه)

12 7.32%
  • خیر : چون تجربه استفاده از گارانتی را داشتم

56 34.15%
  • خیر : به دلیل تعریف های بد زیاد دوستان.(بدون تجربه)

29 17.68%
صفحه 1 از 8 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 77
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته

Question آیا به خدمات شرکت های ارایه دهنده گارانتی اعتماد دارید ؟ (نظرسنجی)

من به شخصه به هیچ وجع به گارانتی شرکت ها اعتماد ندارم .
    اما در یک تاپیک دیدم که بعضی از دوستان دلیل انتخاب قطعات خود را گارانتی معتبر اعلام میکنند .
    به خاطر همین اختلاف نظر بین خودم و دوستان تصمیم گرفتم این تاپیک را بزنم

خواهشمند هستم بعد از رای دادن دلیل انتخاب خود را اعلام کنید تا شاید بعضی از اختلاف ها بین دوستان درباره گارانتی ارایه شده حل شود.

با تشکر
    ویرایش توسط Arsn : 2012/09/09 در ساعت 21:39
    امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته
    شاید باورتون نشه ولی من شخصاً خودم تا حالا از گارنتی استفاده نکردم . (یکی نیست بگه پس برای چی اینجا نظر دادی ؟ ! )
    instagram: saeid_mozafare6839
    امتیازها
    75,022
    سطح
    100
    6,106
    کاربر انجمن
    من چند بار استفاده کردم یه بار حتی تو اور رم 2تا رم پتریوتم سوخت برام تعویض کردند2 بار هم هاردام رو سازگار تعویض کرد
    .................................................. ........................................

>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

.................................................. .......................................

امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    به نظر من مقصر در موضوع گارانتی، فقط و فقط خریدار است، چون باید به دنبال شرکت و برند معتبری باشد و البته باید هزینه بیشتری در این خصوص پرداخت کند.
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    به نظر من مقصر در موضوع گارانتی، فقط و فقط خریدار است، چون باید به دنبال شرکت و برند معتبری باشد و البته باید هزینه بیشتری در این خصوص پرداخت کند.
    دوست عزیز به نکته جالبی اشاره کردید - حتی من هم به شرکت های گارانتی پر آوازه و مشهور اعتماد ندارم .
    چون یکبار در یکجا یک چیز جالبی خواندم که نظر من را به کل درباره شرکت های ارایه دهنده گارانتی عوض کرد .
    امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    1,402
    کاربر انجمن
    کارت گرافیک اینجانب سوخت تعویض کردند البته مبلغی هم از اینجانب گرفتند ولی درکل سوخته رو با نو عوض کردند مشکل شرکتی که گارانتی میکنه نیست مشکل خود فروشنده ها ن گیرهای علکی میدن به زور قطعه رو میفرستند گارانتی بعضی مواقع شده قطعه اینقدر پیششون مونده تا اینکه از گارانتی ساقط بشه یا اینکه بردن دوباره خراب تحویل دادن که طرف دیگه بیخیال شده خوش بحال شما تهرانیا قطعه رو خودتون میبرین برای شرکت واسه گارانتی موفق باشید
    امتیازها
    13,121
    سطح
    74
    2,893
    مدير بازنشسته
    من در نظر خواهی شرکت نکردم چون تنها اعتماد داشتن نیست بلکه وقتی یک شرکت وارد کننده و یا سازنده کالا ، محصول خود را گارانتی میکنه یعنی طبق تست هایی که گرفته این محصول در بد ترین شرایط این زمان را دوام آورده و این شرکت به محصول خود برای مصرف حد اقل این مدت اطمینان داره حال برای جبران هزینه های گروه های پشتی بانی و تعمیر در صدی می تونه از مصرف کننده بگیره ولی بعضی تولید کنند گان یا وارد گنند گان قیمت دو عدد(شایدم بیشتر ) محصول را از خریدار می گیرند تا اگر این محصول در مدت زمان گارانتی به اشکال خورد تعویضش کنند تازه اگه زیر بار برند و با عناوینی اونو از شرایط گارانتی خارج شده ندونند
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    البته رفیع جان، اون متنی که به عنوان شرایط ضمانتنامه روی کارت گارانتی مینویسند، از بندهای قرارداد ترکمانچای هم بدتره!!
    امتیازها
    8,413
    سطح
    61
    1,496
    مدير بازنشسته
    من به شرکت های معتبر اطمینان دارم مثه ***بــــــوق*** !! البته در یک مورد یک بیمه ای بود که یادم نبود گوشی سوخته را نه تنها عوض کرد بلکه مدل جدید تر هم داد
    ویرایش توسط sezar : 2011/11/15 در ساعت 23:15
    امتیازها
    3,170
    سطح
    34
    190
    کاربر انجمن
    من بارها قطعات خودمو دوستان و آشنایانو فرستادم گارانی و تعمیر شده تحویل دادن .
    البته فراسو سر اسپیکر 3060 اذیت کرد بدترش کرد فرستاد برام *_* البته نمایندگی که دید اینجوریه یه 3050 بهم داد یه دو تومن هم ازم گرفت .^_^
    البته رفیع جان، اون متنی که به عنوان شرایط ضمانتنامه روی کارت گارانتی مینویسند، از بندهای قرارداد ترکمانچای هم بدتره!!
    دقیقا -_-
صفحه 1 از 8 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 77

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

foroms forum mag magazine sakhtafzar sakhtafzar magazine sakhtafzar magazine forum sakhtafzar magazine forums sakhtafzarmag sakhtafzarmag forum sakhtafzarmag forums sakhtafzarmagazine sakhtafzarmagazine forum sakhtafzarmagazine forums فروم فروم ماهنامه سخت افزار فروم مجله سخت افزار فروم نشريه سخت افزار فروم تخصصي فروم تخصصي ماهنامه سخت افزار فروم تخصصي مجله سخت افزار فروم تخصصي نشريه سخت افزار فروم تخصصي سخت افزار فروم سايت فروم سايت سخت افزار فروم سخت افزار ماهنامه ماهنامه تخصصي ماهنامه تخصصي سخت افزار ماهنامه سخت افزار مجله مجله تخصصي مجله تخصصي سخت افزار مجله سخت افزار محصول جدید نشريه نشريه تخصصي نشريه تخصصي سخت افزار نشريه سخت افزار نشریه سخت افزار گارانتی گارانتی بد گارانتی بدکار گارانتی خوب گارانتی عالی آونگ آواژنگ بهترین بهترین گارانتی بالاترین بالاترین گارانتی برترین برترین گارانتی تخصصي خدمات خدمات پس از فروش دریا کامپیوتر سايت سايت ماهنامه سخت افزار سايت مجله سخت افزار سايت نشريه سخت افزار سايت تخصصي سايت تخصصي سخت افزار سايت سخت افزار سایت سخت افزار سخت افزار سرویس گارانتی سرویس خوب شرکت شرکت گارانتی

نمایش برچسب‌ها