ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به خدمات شرکت های ارایه دهنده گارانتی اعتماد دارید؟

رأی دهندگان
164. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله : چون تجربه استفاده از گارانتی را داشتم

67 40.85%
  • بله : به دلیل تعریف بسیار زیاد دوستان.(بدون تجربه)

12 7.32%
  • خیر : چون تجربه استفاده از گارانتی را داشتم

56 34.15%
  • خیر : به دلیل تعریف های بد زیاد دوستان.(بدون تجربه)

29 17.68%
صفحه 5 از 8 نخست ... 34567 ... آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 77
    امتیازها
    7,328
    سطح
    56
    507
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    فکر می کنم تنها شرکتی که هزینه رفت و برگشت را از کاربران دریافت نمی کند، همین شرکت آواژنگ باشد. البته قصد تبلیغ بی دلیل ندارم، چون بدون معرفی خودم، قطعه ای برای این شرکت ارسال کردم و بدون دریافت هزینه، محصول طبق شرایط گارانتی، تعمیر و بدون دریافت هیچ وجهی، ارسال گردید. محصول هم قطعه ارزان و سبکی نبود: اسپیکر Logitech Z506
    همین تازگیا که من کارتم رو دادم به ویستا یه کارت دیگه جاش دادن(560ti دادم به جاش 6950 دادن آخه از کارت خودم نداشتن)پولی هم نگرفتن!!رفتنی خودم رفتم تا نمایندگیش تو تبریز و لی برگردوندنی خودشون فرستادن در خونمون!!پولی هم نگرفتن!!(البته بماند حدود 3 الی چهار ساعت دعوا کردم باهاشون!!)
    اگر بتوانیم واردذهن فردی بشویم
    مهم نیست فردب عادی یا اوتستیک یا...باشدیاخیر
    به جای اینکه آنهارابه خاطرغیرعادی بودنشان مجازات کنیم
    چراازمنحصربفردبودنشان تجلیل نمیکنیم و هرکس که تخیلات رهاشده داردراتشویق نمیکنیم؟
    -
    These wounds won't seem heal

This pain is just too real
    ...There's just too much that time cannot erase
    -
    مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آب در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست
    -

کمک به کودکان سرطانی
    (واریزاینترنتی به موسسه معتبر محک)

امتیازها
    109,644
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    من برای دوستی در این انجمن سیستمی تهیه کردم که تایتان ایسوز داشت - گارانتی سه ساله ویستا. تایتان بعد از 2 هفته پوکید و سیستم اصلا" تشخیصش نمیداد. ایشون کارت تایتان رو به گارانتی بردند و بعد از دو هفته کارت خراب رو با یک کارت تایتان نو تعویض کردند.

فقط چون در جریان بودم گفتم اطلاع رسانی کنم.
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    آرمین جان در این مدت خدمات شرکت ویستاپخش به شکل قابل توجهی ارتقا پیدا کرده و میزان رضایت از بخش گارانتی این شرکت افزایش یافته که جای قدردانی و تشکر دارد. امیدوارم مسئولین شرکت ویستاپخش، خدمت رسانی در بهترین شرایط ممکن را همیشه در دستور کار خود قرار دهند.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    آرمین جان در این مدت خدمات شرکت ویستاپخش به شکل قابل توجهی ارتقا پیدا کرده و میزان رضایت از بخش گارانتی این شرکت افزایش یافته که جای قدردانی و تشکر دارد. امیدوارم مسئولین شرکت ویستاپخش، خدمت رسانی در بهترین شرایط ممکن را همیشه در دستور کار خود قرار دهند.
    بله آقا مدیر گل ! منم تعریفشو زیاد شنیدم این مدت و به نظرم این ازتقاء کیفی خدمات رو باید مدیون نظرسنجی ما و همین تاپیک در سال گذشته باشند باشند که باعث تلنگری به اونها بود ! البته از حق نگذریم که باید از ویستاپخش تشکر کرد که این تلنگر رو احساس کردند و یه حرکت و ارتقاء حسابی به خودشون دادند !
    انشاء الله اگه مورد قبول شما و بقیه سروران واقع بشه پیشنهاد میدم امسال هم مشابه همین نظرسنجی انجام بشه تا مقایسه کنیم تفاوت های ارتقاء و نزول شرکت ها رو در خدمات دهی ! @};-
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/01/15 در ساعت 08:26

امتیازها
    6,174
    سطح
    51
    156
    کاربر انجمن
    نظر من روی گارانتی آواژنگ هست . چون یبار کارت گرافیکم سوخت بردم بهش دادم . میخواست برام تعویض کنه که اون مدل رو تموم کرده بودند بجاش چند مدل بالاتر رو بهم داد .
    یه تبلت اکستروم Axtrom داشتم شارژ نمیشد بردم دادم آواژنگ اونم عوض کرد یه نو بهم داد . از آواژنگ راضی ام . بقیه رو برخورد نداشتم

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
    امتیازها
    20,264
    سطح
    89
    232
    کاربر انجمن
    .

وای داغ دلم تازه شد

حدود 4 ماه پیش گوشی Xperia Z با گارانتی آرین به قیمت 1,500,000تومان خریدم.(مثل چشام از گوشی مراقبت میکردم) بعد از مدت 3ماه و اندی استفاده مشکل وحشتناک آنتن دهی پیدا کرده بود و اصلاً اپوراتور ها رو پیدا نمیکرد
    گوشی رو بردم گارانتی نحس آرین تو جردن.سه هفته پیش. اونجا مسئول پذیرش اشون با ذره بین گوشی ام رو بررسی می کرد .میزان لک های روش هم یاداشت می کرد(توهین بالاتر از این برای مشتری وجود نداره) پذیرش شون برخورد بسیار بدی با مشتری ها و خودم داشتند.

(قبل از این که گوشی رو ببرم گارانتی حسابی با باگوشی آب بازی می کردم:Dهیچ مشکلی از نظر نفوذ آب نداشت)
    بعد از یک هفته تماس گرفتند گوشی تون تعمیر شده. رفتم گرفتم دیدم مشکل آنتن دهی اش تا حدودی رفع شده و هنوز ضعیف آنتن میده(چون همون لحظه با گوشی دیگه امتحان کردم). تازه دوتا خش ناجور رو صفحه اش برام انداخته بودند.انکار هم میکردند که ما نکردیم

همون روز گوشی رو گرفتم زیر آب. وای اون اتفاق که نباید می افتاد؛ افتاد. بله دوستان آب به داخل دستگاه نفوذ کرده بود.و دوربین ، LCD ، پورت ها ، WiFi ، بورد و.... همه چی گوشی داغون شده بود.داشتم سکته میکردم. بعد چند بار هم قبلش دکمه پاور رو فشار دادم دیدم خیلی دیر صفحه روشن/قفل میشه و یه جورایی سفت شده بودو وقتی فشار میدادم صدای تق بسیار بلندی می داد. فهمیدم گوشی رو بد بستن و حسابی گند زدن تو گوشی نازنینم.
    فرداش دوباره بردمش گارنتی تو سالن انتظار نشستم اتفاقاً یکی از آقایایون گوشی منو داشت صدای دکمه پاور گوشی خودم رو با گوشی اون مقایسه کردم متوجه شدم چیزی از گوشی ام باقی نمانده. تازه وقتی به سرپرست عوضی بخش تعمیرات شون گفتم؛ با کمال پررویی و وقاهت گفت صدای دکمه پاور ات طبیعی هست و این که داخل گوشی آب رفته گوشی رو از گارنتی خارج می کنه.انقدر پررو بود می گفت چرا گوشی رو زیر آب گرفتی
    (اصلاً به اظهارات مشتری توجه نمی کنند.میگن هر چی ما بگیم درسته. فکر می کنند علامه دهراند
    موقع پول گرفتن؛ خوب پول می گیرند،اما موقع مسئولیت پذیری؛ با اخم و تخم و بی احترامی به مشتری میگن خودت خرابش کردی)

(خدا پدر مادر گارانتی آواژنگ و گارنتی یکپارچه ایسوز رو بیامرزه. واقعاً عالی اند)

حالا گوشیمو گرفتند، گفتند باید بررسی کنیم از گارانتی خارجه یا نه. اگه خارج باشه باید پول تعمیر اش رو خودت بدی.
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: ary.JPG
مشاهده: 56
حجم: 50.6 کیلو بایت
    الان هم مطمئن ام که در هر صورت؛ شکسته بسته درستش می کنند و بد تر خرابش می کنند. لعنت به گارانتی آرین. دزد تر و دروغگو تر از آرین بین گارانتی ها وجود نداره.
    طبق قوانین اتحادیه باید سر همون مشکل اول گوشی رو عوض می کردند.
    1.5 میلیون تومن با خون دل جمع کردم. این شیطان صفت ها به باد اش دادند.
    دوستان خوبم به قول دوست عزیر "7777" گول تبلیغات و چهره خوش آب و رنگ گارانتی ها مخصوصاً " آرین" رو نخورید چون در وغگو و دزدهایی بیش نیستند.

نام: Aryan-Festival-banner.jpg
مشاهده: 52
حجم: 54.1 کیلو بایت برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Z1-DK31-Aryan-Guarantee.jpg
مشاهده: 47
حجم: 25.0 کیلو بایتگول تبلیغات را نخورید
    و برایشان مهم نیست از چه کسی می دزدند.مستضعف باشد یا پولدار. تاجر باشد یا کارگر. آن ها به کارشان ادامه میدهند و هیچ کسی هم به داد ما نمیرسد.و نظارتی وجود ندارد. وقتی که رییس شر کت آرین؛ خود بازرس اتحادیه ناظر هم هست چه توقعی باید داشت.

نام: Mr.aram.jpg
مشاهده: 49
حجم: 21.0 کیلو بایتآیدین آرام. رییس شرکت نحس "آرین" که همزمان بازرس اتحادیه صنف تجهیزات مخابرات هم هست.(این یعنی اجرای بی نقص قانون)

حالا از دوستان بسیار عزیز سخت افزار می خوام که نظر و تجربیات شون رو مطرح کنند. و از آقای شالیکاریان و بقیه دوستان می خوام که راهنمایی ام کنند.
    چی کار کنم؟:-o

.
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    عزیز در این مورد تنها یک راه باقی مانده که شما با دفتر مرکزی سونی در ایران تماس بگیرید.

http://www.sonymobile.com/ir/

تمامی مشکلات را شرح دهید و در صورت لزوم، گوشی خود را به دفتر این شرکت ببرید. به طور حتم شما از طریق اتحادیه راه به جایی نخواهید برد. البته تا الان مشاهده نشده که کاربران از طریق اتحادیه به جایی برسند و نتیجه بگیرند!
    امتیازها
    6,863
    سطح
    54
    836
    کاربر انجمن
    من یک خاطره خیلی خوب از شرکت عقیق رایانه دارم (:
    تابستون همین امسال با هزار ذوق و شوق یک سیستم توپ جمع کردم ! پاورش 850W Platimax بود.
    همه قطعات رو High End گرفته بودم و سیستم براور کلاک عالی بود ! یک روز که داشتم اور کلاک میکردم (هدف 4.5 GHZ) یک دفعه سیستم شروع به ری استارت شدن کرد. تا روشنش میکردم دو باره خاموش میشد !!! فکر کردم مشکل از رم یا CPU باشه !!! کیس رو بردم پیش کسی که سیستم رو ازش خریدم گفت فردا باهات تماس میگرم. منم برگشتم خونه. فرداش گفت گویا کشکل از پاور هست ! گفتم تکلیف چیه ؟ گفت فرستادم گارانتی ! گفتم آخه این چه کاری بود باید میدادی دست یک تعمیر کار درست حسابی !!! گفت نگران نباش درست میشه !

دو - سه روز بعد زنگ زد گفت بیا سیستمت رو تحویل بگیر. یک پاور فرستاده بودند (: بعد از اون هم با اون پاور با خیال راحت هنوزم که هنوز اورکلاک میکنم (: واقعا عالی هست !! ممنون انرمکس، ممنون عقیق رایانه !

فقط ای کاش این شرکت گارانتی محصولات کولر مستر رو هم بر عهده میداشت !
    امتیازها
    20,264
    سطح
    89
    232
    کاربر انجمن
    عزیز در این مورد تنها یک راه باقی مانده که شما با دفتر مرکزی سونی در ایران تماس بگیرید.

http://www.sonymobile.com/ir/

تمامی مشکلات را شرح دهید و در صورت لزوم، گوشی خود را به دفتر این شرکت ببرید. به طور حتم شما از طریق اتحادیه راه به جایی نخواهید برد. البته تا الان مشاهده نشده که کاربران از طریق اتحادیه به جایی برسند و نتیجه بگیرند!
    .
    با عرض سلام
    ممنون از پاسخ تون
    ولی برای ارتباط با "سونی موبایل" تو سایت اش باید کشور انتخاب بشه؛که متأسفانه کشور ایران موجود نیست.در نتیجه نمی توان با آن ها ارتباط برقرار کرد.

این هم لینک http://www.sonymobile.com/ir/support/contact-us/

نام: sony.JPG
مشاهده: 37
حجم: 67.5 کیلو بایت

لطفاً راهنمایی کنید

هر کسی هر نظر یا تجربه ای داره لطفاً پست بزاره
    ممنون

.
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mamall نمایش پست ها
    .
    با عرض سلام
    ممنون از پاسخ تون
    ولی برای ارتباط با "سونی موبایل" تو سایت اش باید کشور انتخاب بشه؛که متأسفانه کشور ایران موجود نیست.در نتیجه نمی توان با آن ها ارتباط برقرار کرد.

این هم لینک http://www.sonymobile.com/ir/support/contact-us/

نام: sony.JPG
مشاهده: 37
حجم: 67.5 کیلو بایت

لطفاً راهنمایی کنید

هر کسی هر نظر یا تجربه ای داره لطفاً پست بزاره
    ممنون

.
    دوست عزیز سعی می کنم یک شماره یا آدرس از دفتر سونی پیدا کنم براتون.
صفحه 5 از 8 نخست ... 34567 ... آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 77

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

foroms forum mag magazine sakhtafzar sakhtafzar magazine sakhtafzar magazine forum sakhtafzar magazine forums sakhtafzarmag sakhtafzarmag forum sakhtafzarmag forums sakhtafzarmagazine sakhtafzarmagazine forum sakhtafzarmagazine forums فروم فروم ماهنامه سخت افزار فروم مجله سخت افزار فروم نشريه سخت افزار فروم تخصصي فروم تخصصي ماهنامه سخت افزار فروم تخصصي مجله سخت افزار فروم تخصصي نشريه سخت افزار فروم تخصصي سخت افزار فروم سايت فروم سايت سخت افزار فروم سخت افزار ماهنامه ماهنامه تخصصي ماهنامه تخصصي سخت افزار ماهنامه سخت افزار مجله مجله تخصصي مجله تخصصي سخت افزار مجله سخت افزار محصول جدید نشريه نشريه تخصصي نشريه تخصصي سخت افزار نشريه سخت افزار نشریه سخت افزار گارانتی گارانتی بد گارانتی بدکار گارانتی خوب گارانتی عالی آونگ آواژنگ بهترین بهترین گارانتی بالاترین بالاترین گارانتی برترین برترین گارانتی تخصصي خدمات خدمات پس از فروش دریا کامپیوتر سايت سايت ماهنامه سخت افزار سايت مجله سخت افزار سايت نشريه سخت افزار سايت تخصصي سايت تخصصي سخت افزار سايت سخت افزار سایت سخت افزار سخت افزار سرویس گارانتی سرویس خوب شرکت شرکت گارانتی

نمایش برچسب‌ها