ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به خدمات شرکت های ارایه دهنده گارانتی اعتماد دارید؟

رأی دهندگان
164. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله : چون تجربه استفاده از گارانتی را داشتم

67 40.85%
  • بله : به دلیل تعریف بسیار زیاد دوستان.(بدون تجربه)

12 7.32%
  • خیر : چون تجربه استفاده از گارانتی را داشتم

56 34.15%
  • خیر : به دلیل تعریف های بد زیاد دوستان.(بدون تجربه)

29 17.68%
صفحه 4 از 8 نخست ... 23456 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 77
    امتیازها
    32,818
    سطح
    100
    1,583
    کاربر انجمن
    من کلا به گارانتی و اینا در ایران اعتقاد ندارم...:|
    امتیازها
    31,452
    سطح
    100
    11,576
    مشاور انجمن
    منم تجربه ی استفاده از ضمانت نامه رو خوشبختانه نداشتم!اصلا هم دوس ندارم تجربه کنم!
    خیلی کم پیش میاد که این گارانتی بخوان واسه مشتری کاری انجام بدن اون تعدادی هم که میخوان مثلا مشکل نداشتن قطعه دارن و نمیتونن.
    تو ایزان هم متاسفانه اینجوریه که خدانکنه اسم یه شرکتی خوب دربیاد دیگه اون شرکت تا مردم رو سر کیسه نکنه بیخیال نمیشه اونقد که ضمانت نامه شو گرون میکنه!

«راه در جهان یکی است و آن راه راستی است»

امتیازها
    3,436
    سطح
    36
    427
    m.J
    کاربر انجمن
    نخیر اصلا اعتماد ندارم :-l

تقریبا 2 سال پیش یک گرافیک خریدم 600 تومان 2 ماه کار کرد یک دفعه از کار افتاد بدون هیچ دلیلی
    فرستادم گارانتی بعد از 4 ماه گرافیک رو پس فرستادن و یک جواب خیلی مسخره امیز دادن و گفتن این توش آب ریختههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه هههه
    خیلی عصبانی شدم رفتم تهران دیدم بلانصبت یک مشت ملنگ نشستن دارن قطعات رو چک می کنن و زمانی که این لحظه رو دیدم از هر چی گارنتی بود نفرت گرفتم و مجبورشدم دوباره 700 بدم یک گرافیک دیگه بخرم
    امتیازها
    14,632
    سطح
    78
    2,526
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    توی ایران گارانتی و تبلیغات برای گارانتی محصولات یک دروغ بزرگ می باشد چون اصلا چیزی به اسم گارانتی وجود ندارد.

هر وقت شرکتی تبلیغ برای گارانتی میکنه یعنی میخواد سر مشتری رو با وعده های دروغین کلاه بذاره و محصولاتش رو بندازه.(البته فقط در ایران)
    MSI Z77 MPOWER
    INTEL I7 3770K
    CORSAIR VENGEANCE 4*4 1600MHZ
    ASUS GTX TITAN
    GREEN X9 V2
    THUNDERBOLT GOLD 850W
    THERMALRIGHT MACHO
    CORSAIR GS 128GB
    LG 22 LED
    امتیازها
    15,011
    سطح
    79
    1,797
    کاربر انجمن
    من به دونه odd ال جی داشتم فرستادم گارانتی باور کنید تا بره بیاد 3 ماه طول کشید ولی آخرش یه دونه آکبندش رو برام فرستادن
    NVIDIA > AMD
    امتیازها
    8,571
    سطح
    62
    700
    کاربر انجمن
    این تاپیک رو دیدم داغ دلم تازه شد!!!

مین نازنینم 10 روزه تو گارانتیه ولی دیروز رفتم یه سرو صدای حسابی تو ویستا راه انداختم یک ساعت فک زدم جدل کردم آخر قبول کردن که یک ماه دیگه پولش رو بدن!اگر محترمانه برخورد میکردم باید 3 ماه صبر میکردم یه مین سوکت 1156 بهم بدن!!!
    گرفتم حق از گارانتی ها مثل جنگه باید حق خودت رو با جنگ بگیری نه با حرف....

LIKE====>KING OF THE ROADS<===LIKE

امتیازها
    2,448
    سطح
    29
    48
    کاربر جدید
    'گارانتی در ایران یعنی کشک
    چرا هم نداره.
    امتیازها
    4,107
    سطح
    40
    23
    کاربر اخراجی
    در حال حاظر کارت گرافیک سیستم اداره نزدیک به 2 هفته است مونده تو شرکت گارانتی هر وقت زنگ می زنم می گن در حال بررسیه حسابی کفری شدم از دستشون گارانتی مزخرف فیوچر
    امتیازها
    1,472
    سطح
    21
    7
    کاربر اخراجی
    من مادربورد گيگا فرستادم شركت آواژنگ حتي كرايه رفت و برگشت رو هم خودشون حساب كردن و جنس سالم بهم تحويل دادن . از همون سال به بعد مشتري گيگا و آواژنگ شدم . ولي دوربين كنن فرستادم گارانتي گفتن گرد و خاك روش نشسته .
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    فکر می کنم تنها شرکتی که هزینه رفت و برگشت را از کاربران دریافت نمی کند، همین شرکت آواژنگ باشد. البته قصد تبلیغ بی دلیل ندارم، چون بدون معرفی خودم، قطعه ای برای این شرکت ارسال کردم و بدون دریافت هزینه، محصول طبق شرایط گارانتی، تعمیر و بدون دریافت هیچ وجهی، ارسال گردید. محصول هم قطعه ارزان و سبکی نبود: اسپیکر Logitech Z506
صفحه 4 از 8 نخست ... 23456 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 77

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

foroms forum mag magazine sakhtafzar sakhtafzar magazine sakhtafzar magazine forum sakhtafzar magazine forums sakhtafzarmag sakhtafzarmag forum sakhtafzarmag forums sakhtafzarmagazine sakhtafzarmagazine forum sakhtafzarmagazine forums فروم فروم ماهنامه سخت افزار فروم مجله سخت افزار فروم نشريه سخت افزار فروم تخصصي فروم تخصصي ماهنامه سخت افزار فروم تخصصي مجله سخت افزار فروم تخصصي نشريه سخت افزار فروم تخصصي سخت افزار فروم سايت فروم سايت سخت افزار فروم سخت افزار ماهنامه ماهنامه تخصصي ماهنامه تخصصي سخت افزار ماهنامه سخت افزار مجله مجله تخصصي مجله تخصصي سخت افزار مجله سخت افزار محصول جدید نشريه نشريه تخصصي نشريه تخصصي سخت افزار نشريه سخت افزار نشریه سخت افزار گارانتی گارانتی بد گارانتی بدکار گارانتی خوب گارانتی عالی آونگ آواژنگ بهترین بهترین گارانتی بالاترین بالاترین گارانتی برترین برترین گارانتی تخصصي خدمات خدمات پس از فروش دریا کامپیوتر سايت سايت ماهنامه سخت افزار سايت مجله سخت افزار سايت نشريه سخت افزار سايت تخصصي سايت تخصصي سخت افزار سايت سخت افزار سایت سخت افزار سخت افزار سرویس گارانتی سرویس خوب شرکت شرکت گارانتی

نمایش برچسب‌ها