ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به خدمات شرکت های ارایه دهنده گارانتی اعتماد دارید؟

رأی دهندگان
164. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله : چون تجربه استفاده از گارانتی را داشتم

67 40.85%
  • بله : به دلیل تعریف بسیار زیاد دوستان.(بدون تجربه)

12 7.32%
  • خیر : چون تجربه استفاده از گارانتی را داشتم

56 34.15%
  • خیر : به دلیل تعریف های بد زیاد دوستان.(بدون تجربه)

29 17.68%
صفحه 3 از 8 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 77
    امتیازها
    1,187
    سطح
    18
    12
    کاربر جدید
    من گزينه بله : چون تجربه استفاده از گارانتی را داشتم رو زدم اما اين دليل نميشه كه بگم از همشون راضي هستم چون بعضي گارانتي ها هستند كه اسم اونايي رو هم كه خوب كار ميكنند رو خراب كردند و فقط مثل ارزش افزوده جهت بالا بردن قيمتهاشون با استفاده از نام گارانتي هستند
    امتیازها
    4,286
    سطح
    41
    482
    کاربر انجمن
    من فکر میکنم همه چیز به مشتری مداری شرکت گارانتی کننده برمیگرده و اینکه چقدر به اعتبار و به رسمیت شناخنه شدن خودش تو این ضمینه اهمیت میده مثال :من یک ماه پیش یک فلش8گیگ سیلیکون پاور با گارانتی داده پرداز رایانه متین خریدم و وقتی اونو توی خونه بازش کردم قبل از استفاده بر حسب حس کنجکاوی سیستم فایلشو به ntfs تغییر دادم که از اون به بعد دیگه تو هیچ دستگاهی خونده نشد وبه حالت اولیه هم برگردوندمش درست نشد فرداش بردم گارانتیش در عرض 3دقیقه تستش کرد و بدون هیچ سوالی یه آک بهم داد:)>-...............اما مادربردم z68v مشکل رندوم بوت پیدا کرد فرستادم گارانتی ..روم به دیوار:ویستا پخش.. ^#(^پس از یک ماه برگشت و عیبش که نمیدونم برطرف شده بود یا نه به کنار دیگه بوت نمی شد و ارور سی پی یو میداد در صورتی که این مورد رو دیگه میدونم سالم بود تا قبل از فرستادن که هنوز عرقش خشک نشده دوباره فرستادم گارانتی ...حالا کی برسه به دستم به کنار سالم برسه خدا داند...؟![-o
    mb:G1.Sniper Z87
    cpu:Core i7 4770k @4.5
    vga:Windforce3x GTX770 OC 4GB
    ram:G.Skill RipjawsX 1600(2*8)16GB cl9
    ssd:Transcend320 256GB
    cooler:Enermax ELC240
    psu:Enermax Revolution 85+ 1020W SLI
    case:X9 Predator v.2

mous&keybord:Farasoo Z80
    monitor:Asus VX238

امتیازها
    1,887
    سطح
    25
    351
    کاربر اخراجی
    بستگی به شرکت گارانتی کننده داره. در ایران چون معلوم نیست جنس واقعا توسط چه کسی یا از کجا وارد میشه حتما باید گارانتی معتبر داشته باشه که بشه تا حدودی اعتماد کرد و خرید اون جنسو.
    امتیازها
    10,833
    سطح
    68
    211
    کاربر انجمن
    من واسه مک بوکم رفتم از نقش خریدم.چند بار مشکل داشتم خودشون تماس گرفتند و هماهنگ کردند برای رفع مشکل
    امتیازها
    8,132
    سطح
    60
    433
    کاربر انجمن
    سلام
    آره من که اعتماد دارم بخصوص به گارانتی گرین و سازگار ارقام
    گرین که چندبار گفتم پاورم سوخته بود ظرف 24 ساعت شاید هم کمتر عوض کردن
    سازگار ارقام هم رفیقم یه هارد یک ترا توشیبا خریده بود سوخته بود اونم ظرف 24 یا 48 ساعت یه هارد دیگه بهش دادن
    آواژنگ هم که فقط تعریف های کهکشانی ازش شنیدیم

@};-@};- السلام علیک یا اباصالح المهدی ادرکنی @};-@};-

این همه آب که جاریست نه اقیانوس است

عرق شرم زمین است که سرباز کم است

آن روز ها که دشمن به جانمان حمله کرد، شهدا ما را شرمنده خود کردند؛

نکند این روزها که
    دشمن به نانمان حمله کرده، شرمنده شهدا شویم

امتیازها
    22,981
    سطح
    93
    2,105
    کاربر انجمن
    من گزینه اول رو انتخاب کردم
    یه 3 -4 سال پیش میشد - اون موقع تازه این mp3 پلیر های ماشین مد شده بود
    منم فلشم رو وصل اون میکردم
    برق ماشین اتصالی کرد و فلشم سوخت
    بردمش گارانتی (آخر وقت رفتم)(یارو داشت میرفت ناهار)
    یه اقایی جلو تر من داشت با مسئول اونجا بحث میکرد سر گارانتی
    اون رفت و من رفتم پیش یارو گفتم فلشم کار نمیکنه - کارتش رو دادم بیچاره دیرش شده بود یکم سر فلش رو انگولک کرد انداختش اونور و یدونه دیگه داد
    نکته انحرافی اینجاست که یه مدل فلش بالاتر بهم داد!!!!(از نظر سرعت میگم مال من v30 بود v36 داد که واقعا سرعتش احساس میشد!
    یه بار هم دوربین پانوسنیک رو بردم گارانتی بعد از 3 روز زنگ زدن بیاین ببرین! منم رفتم منشی انجا گفت که 30 تومن میشه(30 تومن اون موقع خیلی بودا!!!!) بعد گفتم یعنچی 30 تومن مگه گارانتی نیست گفت نه روال اینجوریه و...
    یکم صدام رو بردم بالا و اخرش گفتم اصلا مدیر اینجا کیه:-L!
    رفتمک پیش مدیر گفتم والا داستان از این قرار مگه گارانتی نیست خودتون رو مسخره کردید یا ماروو..! مدیر محترمانه با من امد پیش منشی و گفت برای چی از ایشون 30 تومن خواستی زنه یکم من من کرد بد گفت اشتباه شده!!!!(حالا موندم اون 30 تومن رو منشی میخواست بخوره یا مدیر یا شرکت!)
    یه بارم که مادر برد عموم رو بردم بعد 2 روز تحویل دادنش تا الان هم آخ نگفته مادر برد asus بود
    همین!

امتیازها
    455
    سطح
    9
    14
    کاربر جدید
    [QUOTE=iranmanoto;61850
    یکم صدام رو بردم بالا و اخرش گفتم اصلا مدیر اینجا کیه:-L!

همین![/QUOTE]
    اصولا این روش خیلی وقت ها و خیلی جاها جواب می ده (البته باید شرایط استفاده ازش رو داشته باشی!)
    امتیازها
    9,250
    سطح
    64
    503
    کاربر انجمن
    کسی نمیدونه شرکت گارانتی کولینگ سیس coolingsys چه اتفاقی براش افتاده ؟
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط electron_m نمایش پست ها
    کسی نمیدونه شرکت گارانتی کولینگ سیس coolingsys چه اتفاقی براش افتاده ؟
    این شرکت به دلیل نوسانات قیمت و مشکلات فراوان ترخیص کالا به طور کامل تعطیل گردید!
    امتیازها
    81,597
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeid6574598 نمایش پست ها
    شاید باورتون نشه ولی من شخصاً خودم تا حالا از گارنتی استفاده نکردم .
    احتمالا به این دلیل هست که شما همیشه از قطعات با کیفیتی استفاده میکنید که نیازی به گارانتی ندارند. بنده صحبت های آقای شالیکاران رو تایید میکنم، اگه ما خودمون درباره ی یه برند معتبر و باکیفیت و شرکت گارانتی کننده اش به درستی تحقیق کنیم بدون شک خیلی کم اتفاق میفته که قطعه خراب بشه و مجبور بشیم بفرستیمش گارانتی. من به گزینه ی اول رای دادم چون همیشه سعی داشتم از یه برند باکیفیت که واقعا واسه خودش کهنه کاری هست و از یه شرکت گارانتی کننده ای که قبلا کیفیت کارش به من ثابت شده باشه خرید میکنم.
صفحه 3 از 8 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 77

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

foroms forum mag magazine sakhtafzar sakhtafzar magazine sakhtafzar magazine forum sakhtafzar magazine forums sakhtafzarmag sakhtafzarmag forum sakhtafzarmag forums sakhtafzarmagazine sakhtafzarmagazine forum sakhtafzarmagazine forums فروم فروم ماهنامه سخت افزار فروم مجله سخت افزار فروم نشريه سخت افزار فروم تخصصي فروم تخصصي ماهنامه سخت افزار فروم تخصصي مجله سخت افزار فروم تخصصي نشريه سخت افزار فروم تخصصي سخت افزار فروم سايت فروم سايت سخت افزار فروم سخت افزار ماهنامه ماهنامه تخصصي ماهنامه تخصصي سخت افزار ماهنامه سخت افزار مجله مجله تخصصي مجله تخصصي سخت افزار مجله سخت افزار محصول جدید نشريه نشريه تخصصي نشريه تخصصي سخت افزار نشريه سخت افزار نشریه سخت افزار گارانتی گارانتی بد گارانتی بدکار گارانتی خوب گارانتی عالی آونگ آواژنگ بهترین بهترین گارانتی بالاترین بالاترین گارانتی برترین برترین گارانتی تخصصي خدمات خدمات پس از فروش دریا کامپیوتر سايت سايت ماهنامه سخت افزار سايت مجله سخت افزار سايت نشريه سخت افزار سايت تخصصي سايت تخصصي سخت افزار سايت سخت افزار سایت سخت افزار سخت افزار سرویس گارانتی سرویس خوب شرکت شرکت گارانتی

نمایش برچسب‌ها