ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به خدمات شرکت های ارایه دهنده گارانتی اعتماد دارید؟

رأی دهندگان
164. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله : چون تجربه استفاده از گارانتی را داشتم

67 40.85%
  • بله : به دلیل تعریف بسیار زیاد دوستان.(بدون تجربه)

12 7.32%
  • خیر : چون تجربه استفاده از گارانتی را داشتم

56 34.15%
  • خیر : به دلیل تعریف های بد زیاد دوستان.(بدون تجربه)

29 17.68%
صفحه 2 از 8 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 77
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,210
    کاربر فعال
    بچه های قدیمی تر اینجا میدونن که من خیلی با گارانتی جماعت طرف حساب هستم !

کلا خدمات گرفتن از هر گارانتی قلق خاص خودش را داره و از هر کدوم به روش خاص خودش میشه کار کشید ‍!

البته داشتن پارتی مثل شاه کلید برای شما کار میکنه ولی تجربه من نشون دادن 1)با اطلاعات جلوه کردن شما 2) استفاده از تهدید شکایت به تعزیرات حکومتی خوب جواب میده !
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط hhamish نمایش پست ها
    با سلام:
    موردی که اینحانب شخصا برخورد نموده ام این است که در کرمان از فروشگاه نوکیا واقع در چهارراه خورشید مدتی قبل یک فلش با حجم 4 گیگ با مارک kingston خریدم که نوشته شده بود گارانتی مادام العمرحدودا دو ماه بعد خراب شد .به فروشگاه مراجعه نمودم فروشنده بعد از اعتراض بنده ابراز کرد که گارانتی فقط در کشور سازنده مادام العمر است.
    واسلام
    دوست عزیز اینجور مسائل دیگه واسه مردم ما عادی شده
    ببخشید اون فلشی که گرفتین کارت گارانتی مگه نداره ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arsn نمایش پست ها
    بچه های قدیمی تر اینجا میدونن که من خیلی با گارانتی جماعت طرف حساب هستم !

کلا خدمات گرفتن از هر گارانتی قلق خاص خودش را داره و از هر کدوم به روش خاص خودش میشه کار کشید ‍!

البته داشتن پارتی مثل شاه کلید برای شما کار میکنه ولی تجربه من نشون دادن 1)با اطلاعات جلوه کردن شما 2) استفاده از تهدید شکایت به تعزیرات حکومتی خوب جواب میده !
    سعید جان مشکل دقیقا همین جاست
    چرا واسه گارانتی که حق همه هست باید از زور استفاده کرد ؟؟
    یعنی شما میگی تهدید جواب میده ؟؟ باشه قبول - ولی یه سوال
    وقتی تهدید جواب میده - پس چرا از همون اول این کار رو نمیکنن ؟؟
    جوابشم اینه - اکثرا وجدان کاری ندارن ( قصد بی احترامی به کسی رو ندارم )
    همین دلیل باعث شده مردم بیخیال بشن و 1% هم به گارانتی اعتماد نکنن
    شما هم که میگی کارت با گارانتی حل میشه - شما مشکلت با زبون خوش حل نمیشه - پس در نتیجه شما هم رضایت نداری

من به شخصه موقع خرید جنس به گارانتی اعتماد نمیکنم - اصلا معیار خریدم نیست - حتی حاضرم موقع خرید طرف از گارانتی خارجش کنه و پول رو از جنس کم کنه ( خدا رو شکر یه آشنایی داریم که کار گارانتیمون رو راه میندازه )
    به قول علیرضا جان هرکی باید از یه راهی وارد بشه - یکی زور یکی هم آشنا داشته باشی

با تشکر
    هر چه بیشتر عمر می کنم بیشتر اطمینان پیدا می کنم که تفاوت عمده انسانها ، تفاوت بین انسان ضعیف و قوی ، بین انسان بزرگ و کوچک میزان توانایی یا اراده استوار و خلل نا پذیر آنهاست . به این معنی که انسان قدرتمند هنگامی که هدفی را برای خود مشخص می کند دو راه بیشتر پیش رو ندارد : یا مرگ یا پیروزی
    امتیازها
    3,531
    سطح
    37
    532
    کاربر اخراجی
    گارانتی ها می خواهند جیب ما را خالی کنند...
    امتیازها
    1,254
    سطح
    19
    6
    کاربر جدید
    سلام. من تا حالا چند بار از گارانتی شرکت های مختلف استفاده کردم که در بیشتر موارد خوب جواب دادن و مشکلم حل شده و در بعضی موارد هم بعد از مدت کوتاهی کار ، دستگاه دوباره خراب شد. در کل گارانتی داشتن یک دستگاه باعث دلگرمی که یه جای معتبر هست که میشه دستگاه رو به اون بدی برای تعمیر.
    امتیازها
    3,224
    سطح
    35
    127
    کاربر انجمن
    منم تجربه سوختن گرافیک را دارم برام عوضش کردم تو ایران فقط سازگار خوبه
    امتیازها
    12,803
    سطح
    73
    3,081
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    اقا من از گارانتی متنفرم. همین سازگار شعار زده بود که اگه مادربرد های asus گارانتی خورده شرکت ما خراب بود بدید به ما و نو بگیرید و. شانس ما دادیم مادربورد ما از تو جعبه خراب .بردیم گارانتی ،تست که کردن تایید کردن که خراب ولی نو نمیدیم و تعمیرش می کنیم . ما هرچی بهشون گفتیم نو بدین اونا هی می گفتن نه .!!! اخرش هم بعد دو هفته تعمیرش کردن و به ما پسش دادن .
    امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    به شخصه با گارانتی های شاب و ماتریکس برخورد داشتم و واقعا هم از خود شرکتشون و هم از محصولاتشون متنفر شدم!

شاب که مدعی شده بود چیپ مربوط به صدا از روی مادربورده من کنده شده و نیستش! پس در نتیجه ایراد فیزیکی بوده و شامل گارانتی نمیشده! در حالی که من چون آوازه این شرکت رو شنیده بودم قبل از ارسال از همه جهت از مادربورد عکس گرفتم و در عکسها مشخصه که اون چیپ هم وصل بوده! خودم هم بردمش گارانتی !
    تعویض هم نکردن!
    امتیازها
    6,334
    سطح
    51
    229
    کاربر انجمن
    درسته تو ایران گارانتی به معنای واقعی یعنی احترام به حق مشتری وجود نداره ولی بعضی شرکتها انصافا گارانتیشون خوبه من خودم یه بار ترانزیستور کارت گرافبکم رو کندم دادم تعویضش کردن :d یه بار هم ورداشته بودم کیبورد سفیدم رو پاکش کنم دکمه هاشو شستم و ... خرابش کردم طوری تمیزش کردم که طرف نفهمید بازشده بعد یه نوشو داد بهم بدون هزینه ولی همیشه اینجوری نبوده!
    فردا میرم برد ایسوس ام رو به گارانتی بدم آخه یکم خم داره خدا کنه عوضش کنن اگه عوض نکنه 60 درصد احتمال میدم رو کیس که ببندمش کارش ساختس... ولی خوب اینو که همه نمی دونن زورکی میگن مشکلی پیش نمیاد،ضمنا از راهنماییهای جناب arsn تشکر میکنم که راه حل های خوبی ارائه میدن :d
    امتیازها
    18,651
    سطح
    86
    1,503
    کاربر اخراجی
    سلام من به بله اول رای دادم به دلایل زیر:
    شاید دوستان باورشون نشه ولی من تاحالا دو سیپیو amd سوزوندم که پس از بردن به گارانتی ماتریس تعویض شده
    یک پاور گرین 600eu اون هم تعویض
    مادر بورد فاکس کان گارانتی دریا 3بار تعمیر
    مادربور msi یکبار بایوس اون هم ماتریس
    ولی گارانتی دریا اصلا تعویض نمیکنه فقط تعمیر
    امتیازها
    6,799
    سطح
    54
    765
    کاربر انجمن
    من تاحالا چند بار از گارانتی استفاده کردم از لوازم جانبی گرفته تا قطعات اصلی. البته همیشه گارانتی معتبر انتخاب میکردم مثل سازگار و پیشتازان و ... . لپ تاپ دل داشتم مشکل داشت بعد از حدود 5 الی 6 ماه که فرستادمش تعویضش کردن و یه دونه آک و باز نشده بهم دادن بدون هیچ هزینه ای . گارانتی پیشتازان(قصد تبلیغ ندارم)
    ( sn2h ( sajad
    اگر ۴ تکه نان خوشمزه باشد و شما ۵ نفر باشید
    کسی که اصلا از مزه آن نان خوشش نمی آید مادر است
    دوستت دارم مادرم
صفحه 2 از 8 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 77

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

foroms forum mag magazine sakhtafzar sakhtafzar magazine sakhtafzar magazine forum sakhtafzar magazine forums sakhtafzarmag sakhtafzarmag forum sakhtafzarmag forums sakhtafzarmagazine sakhtafzarmagazine forum sakhtafzarmagazine forums فروم فروم ماهنامه سخت افزار فروم مجله سخت افزار فروم نشريه سخت افزار فروم تخصصي فروم تخصصي ماهنامه سخت افزار فروم تخصصي مجله سخت افزار فروم تخصصي نشريه سخت افزار فروم تخصصي سخت افزار فروم سايت فروم سايت سخت افزار فروم سخت افزار ماهنامه ماهنامه تخصصي ماهنامه تخصصي سخت افزار ماهنامه سخت افزار مجله مجله تخصصي مجله تخصصي سخت افزار مجله سخت افزار محصول جدید نشريه نشريه تخصصي نشريه تخصصي سخت افزار نشريه سخت افزار نشریه سخت افزار گارانتی گارانتی بد گارانتی بدکار گارانتی خوب گارانتی عالی آونگ آواژنگ بهترین بهترین گارانتی بالاترین بالاترین گارانتی برترین برترین گارانتی تخصصي خدمات خدمات پس از فروش دریا کامپیوتر سايت سايت ماهنامه سخت افزار سايت مجله سخت افزار سايت نشريه سخت افزار سايت تخصصي سايت تخصصي سخت افزار سايت سخت افزار سایت سخت افزار سخت افزار سرویس گارانتی سرویس خوب شرکت شرکت گارانتی

نمایش برچسب‌ها