ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    امتیازها
    2,835
    سطح
    32
    160
    ahr
    کاربر انجمن

سوال در مورد nfs run

یه سوال در مورد run داشتم . چطوری میشه ماشین بوگاتی رو که تو ویو کار هست رو تو بازی هم آورد
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    بعضی از ماشین ها مانند اونتادور و بوگاتی تنها از طیق بازی به صورت آنلاین قابل استفاده هستند. یکسری مراحل آنلاین هم وجود دارد که تنها از طریق نسخه اصلی بازی قابل دستیابی است.
    امتیازها
    592
    سطح
    11
    9
    کاربر اخراجی
    سلام من یه save از بازی گذاشتم فکر کنم کل ماشین ها رو باز کنه یه امتحان بکن
    NEED.FOR.SPEED.THE.RUN.UNLOCKER.ICECOLD.ZIP
    امتیازها
    178
    سطح
    3
    9
    کاربر جدید
    سلام
    به رفقایه گیم باز
    من 1ی 2 ماه به یه مشکلی خورد وقتی گیم های که در گذشته بازی میکردمو دوباره نصب میکنم . وقتی اجرا میشه توی فیلماش صداش خش خش اصلا نمیفهی چی میگن. تصویر کند میشه اصلا اینجوری نبود
    جدیدا تام رایدر جدیدرو نصب کردم همون اولش تصویر میاسته خط خطی میشه دوباره میاسته خط خطی بعد فیلمشو نشون میده میاسته میره یه جایه دیگه فیلم . تو بازیم بعضی جاهاش لگد داره
    بعد جالب اینجاست ویندوزو عوض کردم دوباره اجراش کردم تو بازی دیگه همش لگد داره .بعد همین بازی رو بردم رویه سیستم ddr3 اجرار کردم فقط با این تفافت که تو بازی دیگه لگد نداشت .

(البته اینم بگم این گیم ها را چندین بار بازی کردم یعنی وقتی تمومشون میکردم پاک 6 ماه بعد یا 1 سال بعد نصب دوباره بازی میکردم بدون ایراد)
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط aaa666 نمایش پست ها
    سلام
    به رفقایه گیم باز
    من 1ی 2 ماه به یه مشکلی خورد وقتی گیم های که در گذشته بازی میکردمو دوباره نصب میکنم . وقتی اجرا میشه توی فیلماش صداش خش خش اصلا نمیفهی چی میگن. تصویر کند میشه اصلا اینجوری نبود
    جدیدا تام رایدر جدیدرو نصب کردم همون اولش تصویر میاسته خط خطی میشه دوباره میاسته خط خطی بعد فیلمشو نشون میده میاسته میره یه جایه دیگه فیلم . تو بازیم بعضی جاهاش لگد داره
    بعد جالب اینجاست ویندوزو عوض کردم دوباره اجراش کردم تو بازی دیگه همش لگد داره .بعد همین بازی رو بردم رویه سیستم ddr3 اجرار کردم فقط با این تفافت که تو بازی دیگه لگد نداشت .

(البته اینم بگم این گیم ها را چندین بار بازی کردم یعنی وقتی تمومشون میکردم پاک 6 ماه بعد یا 1 سال بعد نصب دوباره بازی میکردم بدون ایراد)
    واقعا اینجا جای این سواله؟!
    میتونید سوالتون رو در این تاپیک مطرح کنید:
    http://forums.sakhtafzarmag.com/thre...B2%D8%A7%D8%B1
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط aaa666 نمایش پست ها
    سلام
    به رفقایه گیم باز

دوست عزیز ! تاریخ شروع تاپیک رو نگاه کنید !!! مربوط به 7 ماه پیشه !!!!
    در ضمن لگد نه !!! لگ!!
    مدیریت محترم لطفاً تاپیک بسته شود !!

امتیازها
    178
    سطح
    3
    9
    کاربر جدید
    یادم رفت اینم بگم کارت گرافیکمو روی ddr3بستم
    اینم بگم 1ی 2 ماه پیش فن سی پی یوم یکی از پره هاش شکست رفتم فن سی پی پو گرفتم با اینه من خیلی فرق داشت اونم واسه همون مارک بود ولی المنیم خالی بود واسه خوده سی پی یو من المینیوم وسطشم مسه .میشه به خاطر این باشه .
    امتیازها
    178
    سطح
    3
    9
    کاربر جدید
    معذرت نمیدونستم ببخشید.
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع