ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    امتیازها
    4,108
    سطح
    40
    25
    کاربر انجمن

وب کم بجای دوربین مدار بسته

سلام به همه دوستان عزیز من برای معازم میخوام بجای دوربین مدار بسته از دوتا وب کم استفاده کنم میشه بهم کمک کنید ازچه برنامه ای باید استفاده کنم که هم راحت تر باشهم هم اینکه حجم فایل ضبط شده کمتر باشه ممنون میشم کمک کنید
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    شما فقط می خواهید ضبط کند یا اینکه می خواهید تصاویر را هم انتقال دهد؟
    اگر می خواهید فقط ضبط کند: هر وب کم یک نرم افزار برای اینکار دارد و مشکلی وجود ندارد. از داخل تنظیمات هم می توانید کیفیت ویدئویی که ضبط می شود را تعیین کنید.
    امتیازها
    4,108
    سطح
    40
    25
    کاربر انجمن
    ممنون برای ضیط و ذخیره کردن میخوام مثلا صبح که میام معازه روشن کنم تااااااااا شب بعدش خاموش کنم برم خونه این خوش یه فایل بشه برای فردا و روزای دیگه هم همینطور میخوام اینارو شش ماه نگه دارم حداقل اسم نرم افزارشو بگید با چه برنامه ای راحت تره؟تنظیماتشم بگید ممنون میشم
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    همان وبکم برای شما کافیست و همانطور که گفتم خودش نرم افزار اختصاصی برای ضبط دارد (برای هر برند متفاوت است). تنظیمات هر برند هم متفاوت ولی کاملا ساده و ابتدایی است. شما چه میزان قصد هزینه کردن دارید؟
    امتیازها
    4,108
    سطح
    40
    25
    کاربر انجمن
    راستش وب کم من برنامه نداره یعنی ویندوزخودش اتوماتیک میشناسه وبکم من تسکو از این گردا هست 5مگا پیکسل و اینکه من برای معازم برای جوازش باید دوربین مدار بسته داشته باشه و خرجش هم زیاده نیخوام زیاد خرج کنم اما انگار باید همون دوربین مدار بسته بدارم
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    دوربین مدار بسته علاوه بر خود دوربین نیاز به دستگاه dvr و کابلکشی و اینترنت هم دارد (البته فقط در صورتی که قصد انتقال تصویر و مشاهده آن از منزل را داشته باشید)
    اما برای کم هزینه شدن می توانید از لایف کم ها استفاده کنید که توسط کابل شبکه یا usb به سیستم متصل می شود. کیفیت بالایی دارند و نرم افزار اختصاصی برای رکورد هم دارند. قیمت این دوربین ها در حدود 200 هزار تومان به بالاست. البته به شرطی که از برند های معتبر باشند نه اینکه مثلا برندی مثل tsco!!
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع