ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 25 از 25
    امتیازها
    261
    سطح
    5
    6
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط expellite نمایش پست ها
    برا من ASUS GTX 550 Ti DirectCU TOP هستش با گارانتی سازگار ارقام. فرکانس GPU برابر با 975 MHz هست ولی با این حال پتانسیل اورکلاک بالایی داره و راحت می تونید تا 1050 MHz اورکلاک کنید. در این حالت بیشینه دماش برابر با 69 درجه هست. کارت خنکی هست. برا من از 60 بالاتر نمی ره. تابستون خریدم 380 تومن الان 475 تومن شده!و یه توصیه: معماری GCN بازدهیش در DX11 بهتره. یعنی HD 7770 در DX11 بهتر از GTX 550 Ti عمل می کنه ولی در DX10 و DX9 این GTX 550 Ti هست که قوی تره. کارت رقیب GTX 550 Ti هم HD 6790 هستش.
    به نظرت در کل کدومو بگیرم بهتره؟
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    شما با این تصور نباش که یه کارت گرافیک دو تا فن داره پس بهتر و خنک تر هست. نمی دونم ایسوس چند تا فن داره. ندیدم. در گوگل سرچ کنید عکسش رو ببینید و سایت ایسوس.
    فقط در تست شما می تونی بهترین رو انتخاب کنی و از مورد دیگه متمایز کنی.
    در مورد 550 و 7770 هم در مجموع تا حداکثر حداکثر 2 سال می تونه پاسخگوی نیاز شما باشه اگر به صورت حرفه ای گیم کار می کنید و خیلی سخت گیر نیستید.
    در مورد خرید این و آن هم خیلی حساسیت نداشته باشید که حساسیت بیش از حد، باعث میشه توی انتخابتون بیش از پیش مردد بشید و مورد بهتر رو خریداری نکنید.
    همه ی این کارت ها در برند های مختلف، به طور کلی در یک سطح هستن و چندان تفاوتی با هم ندارن.
    من پیشنهاد نهاییم رو دادم که این کارت گرافیک رو بخرید. دیگه خود دانید. از ما گفتن بود.
    نظراتم رو هم من گفتم. به سوالات شما هم پاسخ دادم. من اگر بودم، این رو انتخاب می کردم. سه سال هم گارانتی آواژنگ داره! دیگه نه سازگار ارقام شد و نه ویستا پخش. عطای این دو شرکت رو هم به لقایش می بخشید. ;)
    من خودم عاشق انودیا هستم و از ای ام دی و ای تی آی متنفر هستم!! ولی وقتی بحث قدرت پردازشی پیش میاد، انتخابم ATI HD 7770 هست.
    باز هم اگر راضی به خرید این نیستید، در خرید GTX 550 Ti شک نکنید که مورد بهتر نمی تونید پیدا کنید.
    هم 550 و هم 7770 مزیت هایی دارن که نسبت به همدیگه بهتر هستن. هر دوشون هم ضعف هایی دارن. یعنی انتخاب شما یه جورایی شانسی باشه، فرقی نمی کنه! :D
    امتیازها
    261
    سطح
    5
    6
    کاربر جدید
    مرسی از همتون بابت راهنماییاتون؛؛؛؛واقعا از تک تکتون ممنونم؛؛؛؛
    امتیازها
    4,820
    سطح
    44
    997
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mr.zed نمایش پست ها
    به نظرت در کل کدومو بگیرم بهتره؟
    به نظر من اگر مادربردت و پردازنده ات از PCIe 3.0 پشتیبانی میکنه همون HD 7770 رو بگیر ولی اگر نه GTX 550 Ti رو بگیر چون در زمینه پهنای باند و Pixel Fillrating از HD 7770 بالاتر هست. HD 7770 در زمینه Texture Fillrating قوی تره.
    امتیازها
    14,632
    سطح
    78
    2,526
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    سلام 7770 فقط به درد گیم در حد medium میخوره و اگر بازی های روز high و ultra میخوای بازی کنی بنظر من گرافیک بهتری بگیر
صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 25 از 25

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع