ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11
    امتیازها
    1,740
    سطح
    24
    64
    کاربر انجمن

بحث و گفتگو در مورد world of warcraft

خوب توی این تایبک میایم بهترین تلنت هیرو هارو قرار میدیم! هرکی هر تجربه ای از این بازی داره بگه دوستان استفاده کنند.
    تا دوستانی که میخوام wow بازی کنند بدونند که کدوم هیرو و تلنت مناسب مناسب اونها هست.
    کلا همه جور بحث و کارشناسی و اسپم و اینا آزاده :دی
    اولیش واسه خودم :

آموزش کلاس:Warrior
    آموزش برایPVP
    قادر به پوشیدن لباس های:Cloth,Leather,Mail,Plate
    لباس مخصوص:Plate
    Talentها:
    Fury
    Arms
    Protection
    Raceهای که قابلیت انتخاب این کلاس را دارند:همه ی Raceها!
    Mount مخصوص:ندارد.
    نوع:نزدیک زن
    قدرت:Rage
    قابل استفاده در نقش های:Tank-DPS
    Buffهای این کلاس:
    Battle Shout- برای کلاس های نزدیک زن
    Commanding Shout- برای تمامی کلاس ها

Warrior یکی از کلاس های محبوب بازی و وحشی ترین آن هاست.دارای 3 Stance به نام های Berserker’s Stance,Battle Stanceو Defensive Stanceهستند که در هر Stance می توانید از قدرت های متفاوت استفاده کنید.آن ها هر نوع لباسی می توانند بپوشند و به هیچ قدرتی وابسته نیستند و در مقابل هیچ چیزی هم ضعیف نیستند.یعنی مقاومت آن ها در مقابل همه چیز متوسط(و حتی بیشتر)بوده و نه در مقابل چیزی خیلی ضعیف و نه خیلی قوی هستند.آن ها بهترین کلاس برای Tank هستند و تنها کلاسی هستند که می توانند دو اسلحه ی Two Handed را می توانند همزمان استفاده کنند.همچنین دارای قدرت Charge هستند که می توانند به حریف هجوم ببرند.دارای قدرت های Enrage(خشمگین شدن)های مختلف هستند.در واقع کلاسی هستند که هیچ کس نمی تواند ادعا کند که کلاس ضعیفی هستند!
    نکات مثبت:
    -بهترین تانک های بازی هستند.
    -در مقابل همه چیز مقاومت متوسط دارند.
    -دارای چند قدرت هجوم
    نکات منفی:
    -چون کلاس ساده ای هستند ممکن است باعث زده شدن بازیکن شود.
    -در مقابل دورزن ها به تلاش زیادی نیاز دارند.
    -وابستگی زیادی به Buff و Gem وEnchant و...دارند.
    Talentها:
    Fury:
    نقش:DPS
    متمرکز بر روی Stat های:Strength,Attack Power,Critical Strike Rating
    وحشی ترین Talent وار که بیشتر بر روی دو حمله ی BloodThirst و WhirlWind تمرکز دارد و از Berserker’s Stance استفاده می کنند..همچنین باعث قدرتمند شدن Intercept می شود.و تلنت آخر آن ها به شما اجازه می دهد که دو اسلحه ای را که یکیشان را باید با دو دست نگه داشت در یک دست جا کنید!اما متاسفانه زودتر از Talent های دیگر می میرند.هر چند که Bloodthirst شما را Heal می کند ولی این Heal خیلی ناچیز هست و باید از تلنت های Arms کمک بگیرید.
    قدرت های اختصاصی:
    - Death Wish
    - BloodThirst
    - WhirlWind
    - Raging Blow
    - Intercept
    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++
    :
    نقش:DPS
    متمرکز بر روی Stat های:Strength,Attack Power,Critical Strike Rating
    این تلنت هم بستگی بر روی استفاده از یک سلاح دارد و مهارت آن ها هم در استفاده از سلاح هاست.قدرت های اصلی آن ها هم Rend و Overpower و Mortal Strike است و تلنت آخر آن ها هم اگر به موقع استفاده شود فوق العاده مرگبار است.این تلنت هم از Battle Stance استفاده می کند.
    قدرت های اختصاصی:
    - Mortal Strike

- OverPower
    - Charge
    - BladeStorm
    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++

Protection:
    نقش:Tank
    متمرکز بر روی Stat های:Strenght,Block Raiting,Parry,Defence ,Resilence,Armor

این تلنت مقاوم ترین تلنت Warrior هاست که از یک سپر و یک شمشیر یک دستی استفاده می کند و با هر دو می جنگند و Stance آن ها هم Defencive Stance می باشد.می توانند از همه نوع Charge استفاده کنند و دارای جادوهایی می باشند که می توانند خسارتی را که وارد می شود را تا مدتی کم کاهش دهند.ولی آن ها همینطور که خسارت کمی می بینند خسارت کمی هم وارد می کنند.همچنین دارای چند Stun هستند.
    قدرت های اختصاصی:
    - Shied Slam
    - Devastate

- Concussion Blow
    - ShockWave
    - Spell Reflection
    - Shield Wall
    - Thuner Clap
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    من یکی که تا حالا فقط اسم wow را شنیده بودم با دیدن این تصاویر به کلی از این بازی "افسانه ای" زده شدم ( این طور بازی ها خشونت در رفتار رو به شدت افزایش میده و در انتها ممکنه به قتل و جنایت در زندگی واقعی ختم بشه! )

من اگه این طور بازی ها رو بخوام بازی کنم اخلاقم از این چیزی هم که هست خشن تر میشه!
    این نظر من نسبت به خودم بود و به هیچ کسی هم نخواستم نسبت بدم
    راستی یه نکته هست که شاید اصلا خوشایند نباشه اما با عرض پوزش میگم - شما این غول رو شبیه خودت کردی یا خودتو شبیه این غوله کردی ( اگه عکس آواتارتون واقعیه )
    در انتها به خاطر اینک نتونستم جلوی خودم رو بگیرم بازم از شما عذر میخوام. @};- ( پرچم صلح )
    امتیازها
    8,132
    سطح
    60
    433
    کاربر انجمن
    اول سلام

در ثانی بچه ها بهتون پیشنهاد می کنم سراغ اینجور بازی ها نرید

یعنی تمام بازی ها بخصوص بازی های آنلاین حداقل ضررش اینه که شما رو از درس میندازه این حداقلش هست حالا اون مضرات دیگری که داره از لحاظ روانی و ... بماند

از تجربه ما استفاده کنید و به هیچ وجه سراغ اینجور بازی ها و تراوین و ... نروید بیچاره کننده هستند

بابا همه اینها حقیقتا مجازی و غیر واقعی هستند هیچ اثری روی زندگیتون ندارن هیچ بلکه پدر زندگیتون رو در میارن من که عمرم رو پاین این بازی و بخصوص وارکرافت (Dota) و تراوین گذاشتم مثل بوق پشیمونم

@};-@};- السلام علیک یا اباصالح المهدی ادرکنی @};-@};-

این همه آب که جاریست نه اقیانوس است

عرق شرم زمین است که سرباز کم است

آن روز ها که دشمن به جانمان حمله کرد، شهدا ما را شرمنده خود کردند؛

نکند این روزها که
    دشمن به نانمان حمله کرده، شرمنده شهدا شویم

امتیازها
    1,740
    سطح
    24
    64
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط meelad نمایش پست ها
    من یکی که تا حالا فقط اسم wow را شنیده بودم با دیدن این تصاویر به کلی از این بازی "افسانه ای" زده شدم ( این طور بازی ها خشونت در رفتار رو به شدت افزایش میده و در انتها ممکنه به قتل و جنایت در زندگی واقعی ختم بشه! )

من اگه این طور بازی ها رو بخوام بازی کنم اخلاقم از این چیزی هم که هست خشن تر میشه!
    راستی یه نکته هست که شاید اصلا خوشایند نباشه اما با عرض پوزش میگم - شما این غول رو شبیه خودت کردی یا خودتو شبیه این غوله کردی ( اگه عکس آواتارتون واقعیه )
    در انتها به خاطر اینک نتونستم جلوی خودم رو بگیرم بازم از شما عذر میخوام. @};- ( پرچم صلح )
    :)) آواتاره من مگه چشه؟؟؟؟؟؟ عکس خودمه!!!!! در ضمن این بازی پرطرفدارترین بازی جهان هست
    امتیازها
    1,740
    سطح
    24
    64
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط meelad نمایش پست ها

میشه بگید آواتار من چشه آقای مهندس؟؟؟؟ این بازی پرطرفدارترین بازیه دنیاست
    امتیازها
    2,904
    سطح
    33
    67
    کاربر جدید
    دوستان من تقريبا از اولين patch اين گيم رو در سرورهاي اصلي بليزارد بازي كردم تا نزديك به پارسال كه بليزارد به خاطر مسايل سياسي ايران رو بن كرد . اگر سوالي داشتين در خدمتم ;)
    امتیازها
    17,097
    سطح
    83
    2,719
    کاربر انجمن
    من که آخر نفهمیدم این ورد آو وارکرفت چه شباهت یا تفاوت هایی با دوتا داره؟!
    امتیازها
    6,806
    سطح
    54
    1,324
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arthur نمایش پست ها
    من که آخر نفهمیدم این ورد آو وارکرفت چه شباهت یا تفاوت هایی با دوتا داره؟!
    دقیقا هیچ شباهتی با دوتا نداره کلا تفاوت داره.
    ذهن انسان احمق مانند مردمك چشم است...هر چه نور بتابانی تنگتر میشود.

امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    تا جایی که من شنیدم Dota اولش نقشه ای توی world of warcraft بوده , درسته ؟

دوستان dota باز , اگه لینکی از آموزش آسونترین روش برای آفلاین بازی کردن Dota 2 بهم بدین ممنون میشم .

من یه dota 2 از میهن دانلود با حجم 1.26GB دانلود کردم قبلا . میشه با همین آفلاین بازی کرد یا نه ؟

آخه میدونید , خیلی وقته بازی استراتژیک بازی نکردم , الان که این تاپیک رو دیدم اساسی هوس کردم . ممنون همه ی کسانی میشم که کمکم کنن این هوس رو از بین ببرم .
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط n8-yaser نمایش پست ها
    تا جایی که من شنیدم Dota اولش نقشه ای توی world of warcraft بوده , درسته ؟

دوستان dota باز , اگه لینکی از آموزش آسونترین روش برای آفلاین بازی کردن Dota 2 بهم بدین ممنون میشم .

من یه dota 2 از میهن دانلود با حجم 1.26GB دانلود کردم قبلا . میشه با همین آفلاین بازی کرد یا نه ؟

آخه میدونید , خیلی وقته بازی استراتژیک بازی نکردم , الان که این تاپیک رو دیدم اساسی هوس کردم . ممنون همه ی کسانی میشم که کمکم کنن این هوس رو از بین ببرم .
    به World of Warcraft کلا ربطی نداره! Dota کاملا متعلق به Warcraft محسوب میشه.
    در Warcraft هم اولین نقشه نیست. اولین نقشه ها که Campaign ها هستند که خط داستانی اصلی بازی حساب میشه.
    بین Custom Map ها هم اولین نقشه ها اصلا از سری Scenario نبودن. به این نقشه ها که حالت عادی بازی حساب میشه اصطلاحا War Map گفته میشه. بعد از اون هم نقشه های Scenario معروف دیگه ای قبل از Dota وجود داشت مثل DDay , 3 Corridors , Rival Nations و ... . بعد از این ها Dota اومد و عمومی شد ولی تقریبا تا الان پرطرفدارترین نقشه بوده. (البته بهتره بخاطر برنامه نویسی مجزا به جای نقشه از اصطلاح Mod استفاده کنیم)

Dota 2 رو هم فکر نمیکنم بشه آفلاین بازی کرد. ضمنا این بازی رایگانه و میتونی آخرین نسخه رو مستقیما دانلود کنی.
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)