ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    امتیازها
    4,820
    سطح
    44
    997
    کاربر انجمن

Question کارت های Rendering چه تفاوتی با Gaming دارند؟

سلام. خیلی وقت هست که یک سوال بزرگ برام پیش اومده! این که کارت های Quadro و FirePro چه تفاوتی با کارت های GeForce GTX و Radeon HD دارند. در حقیقت چرا برای Rendering کارت FirePro V9800 پیش نهاد میشه در صورتی که Radeon HD 7950 از هر جهت برتر هست؟
    امتیازها
    8,580
    سطح
    62
    250
    کاربر انجمن
    XFX ایشون خوب توضیح دادن ؛ من فقط گفته ی ایشون رو قسمت هایش رو اصلاح و 1 چیزاییم اضافه میکنم ، حقیقت عمر اینه CUDA و STREAM کورها در هر 2 نوع گرافیک های که ذکر فرمودید 1کی هستش اما پس چرا در مجموع این دونوع گرافیک باهم تفاوت عمل دارند !!!؟دلیل این تفاوت بیس و پایه برنامه نویسی این 2 نوع گرافیک هستش ، گرافیک های گیمینگ مبتنی بر Open GL هستند و بهره برداری کورها یا هسته های این گرافیک ها مبتنی بر این نوع سیستم پایه ریزی شده ، کارت های گیمینگ از قابلیت های مانند HDCP ، 30-Bit Color Fidelity ( البته بعضی از گرافیک های گران قیمت گیمینگ این تکنولوژی و البته open cl رو تا حدودی ساپورت میکنند البته نه به خوبی گرافیک های رندرینگ ) Unified Driver Architecture ، 64X Full-Scene Antialiasing ، 30-Bit Color Fidelity ، و البته پیک ریت 1.2 TFLOPS (single), 240 GFLOPS (double) ، محروم اند و همین هم باعث میشه میشه که در کارهای طراحی و رندرینگ توان خوبی ندارند ، برعکس کارهای رندرینگ بر پایه open CL هستند و همین هم باعث شده در اجرای بازیهای کامپیوتری حتی با گرافیک متوسط هم نتوانند به خوبی از پس کار برایند
    این حسین کیست که عالم همه دیوانه ی اوست !؟
    این چه شمعی است که جان ها همه پروانه ی اوست !؟
    امتیازها
    2,663
    سطح
    31
    247
    کاربر انجمن
    جالب بود ازتوضیحاتتون ممنونم;;)
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    دوستان کسی هست که توضیحات بهتری بده؟ ینی زیر دیفلم بگه منم بفهمم. واسه منم سوال شده این کارتهای فایرپرو و کوادرو چه فرقی با کارتهای گیمینگ دارند
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    درضمن یکی به من بگه این موضوع چه ربطی به عکاسی داره ؟ الان من اینجا این تاپیکو زده بودم آقا حسام اخراجم میکرد. میترسم برم تو قسمت سخت افزار گرافیک جدید بزنم همه بیان بگن تاپیک تکراری نزن !!!!
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط old gamer نمایش پست ها
    درضمن یکی به من بگه این موضوع چه ربطی به عکاسی داره ؟ الان من اینجا این تاپیکو زده بودم آقا حسام اخراجم میکرد. میترسم برم تو قسمت سخت افزار گرافیک جدید بزنم همه بیان بگن تاپیک تکراری نزن !!!!
    سلام دوستان ! فکر کنم جدیداً یه فناوری اومده که به جای دوربین با کارت گرافیک میشه عکاسی کرد که این دوست عزیزمون توی این بخش تاپیک ایجاد کردند ؟؟!!!! :))از کاربران فعال و با تجربه فروم دیگه بعیده این اشتباهو انجام بدن !! مدیریت فروم حتماً اقدام و برخورد خواهند کرد !!!
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط eshraghi2011 نمایش پست ها
    سلام دوستان ! فکر کنم جدیداً یه فناوری اومده که به جای دوربین با کارت گرافیک میشه عکاسی کرد که این دوست عزیزمون توی این بخش تاپیک ایجاد کردند ؟؟!!!! :))از کاربران فعال و با تجربه فروم دیگه بعیده این اشتباهو انجام بدن !! مدیریت فروم حتماً اقدام و برخورد خواهند کرد !!!
    آقا به خدا یه ربع داشتم میخندیدم. جالبتر اون دوستمون علی که با چه آب و تابی سعی کرده جواب سوال رو بده و راهنمایی کنه
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    والا من خودم یه بار تو قسمت سخت افزار / گرافیک/ یه راهنمایی در مورد خرید گرافیک خواستم آقا حسام ۳ سوت اخطار داد بعدش تاپیک رو ارجاع داد به بخش راهنمایی خرید. تعجب میکنم مثل اینکه ایشون اصلا اینجا نمیاد. خب حسام جون بیا تاپیک رو جابه جا کن بعدشم یه راهنمایی بکن روشن شیم قربونت
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    تاپیک به دلیل بی لیاقتی کاربر عزیز بسته می شود و تا زمانی که دلایل این کاربر از این حرکت بی نظیر ارائه نشود، تاپیک باز نمی شود. در صورت عدم ارائه توضیح مناسب، کاربر Expellite به مدت یک هفته از فروم اخراج می شود.
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)