ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: گروه تلگرام

امتیازها
    1,349
    سطح
    20
    14
    کاربر جدید

گروه تلگرام

به نام خداوند بخشنده بخشایشگر
    با سلام
    دوستان بند امروز گروهی رو با نام HardWare درست کردم و هدفم از ساختش جمع شدن اساتید سخت افزار و دوستان برای حل مشکلات فوری و مشاوره و
    راهنمایی و به اشتراک گذاشتن تجربیات از استفاده قطعات و هر چیزی که مربوط به سخت افزار و نرم افزار بشه حالا این تاپیک رو زدم که اساتید
    انجمن گفتگو سخت افزار همراهی کنن
    و این گروه مربوط به هیچ سایتی نیست و اصلا جنبه تبلیغاتی نداره
    لینک هم اگه مدیر محترم اجازه بدن بزارم
    امیدوارم همراهی کنید
    یا علی حق یارتون
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    سلام دوست عزیز
    انشاءالله موفق باشید در این کار
    ولی همین تلگرام باعث شده تا خودش بار کلی فروم به دوش بکشه و چون فوری تر هست به قول شما ، دیگه یوزر رغبتی برای زحمت کشیدن و اومدن به فروم نداره و باعث کاهش سطح فعالیت فروم همین الآنش هم شده و یقیناً چنین اجازه ای داده نخواهد شد .
    دوم اینکه افراد فعال فروم به ویژه مدیران بیان به هر گروهی ملحق بشن ممکنه از فعالیت های اصلی خودشون باز بمونند و عواقب بدی بر نظم و کاهش نظارت فروم خواهد داشت .
    سوم گروه های تلگرام زیادی با محتوای این موضوع من توش عضو بودم و دیدم که متأسفانه برخی مسائل توسط عده ای محدود رعایت نمیشه و باعث به حاشیه رفتن گروه میشه
    لیکن اگر زمانی مجموعه سخت افزار نیاز به چنین کاری ببینه ، گروهی تحت نظارت خودش و با برند خودش ایجاد می کنه .

پ.ن :
    تاپیک بسته هست و به زودی به طور کلی توسط مدیریت کل حذف خواهد گردید . اما دلیلی که باعث شد از مدیر کل اجازه برگردوندن موقت تاپیک رو بگیرم این بود که شما گذاشتن لینک گروه رو منوط به اجازه مدیران دونستید ؛ لذا چون احترام قائل شدید به نظر مدیران ، من هم اجازه گرفتم که تاپیک برگرده و دوستانه دلیل عدم موافقت به شما ابلاغ بشه .
    موفق باشید . @};-

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)