ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    امتیازها
    21,139
    سطح
    91
    2,637
    کاربر انجمن

تصاویر جدیدترین مدل مرسدس بنز 2014

مجله تخت گاز:
    یکی از امکاناتی که اینترنت فراهم می آورد امکان دید زدن به مدل هایی است که حالاحالاها تا پرده برداری از آن‌ها مانده است. جدیدترین مدل مرسدس بنز SLS AMG سری Black یکی از همین مدل ها است که در اتوشوی LA رونمایی خواهد شد. این مدل که اخیرا به سری Black پیوسته است، تاثیرگذارترین و خوش ساخت ترین عضو مجموعه است و در راستای ارتقای عملکرد و کاهش وزن اتومبیل های آن طراحی شده است. در زیر کاپوت آن یک موتور ارتقا یافته 6/2 لیتری 8 سیلندرv شکل نهفته است. نیروی تولیدی آن 39 اسب بخار افزایش یافته و به 622 اسب بخار رسیده است. محدوده دور موتور از 7200 دور در دقیقه به 8000 دور در دقیقه افزایش یافته است.

در مقابل گشتاور از 649 نیوتن متر به 635 نیوتن متر کاهش یافته است. شتاب صفر تا صد مدل جدید 3/5 ثانیه رقم خورده است- 0/2 ثانیه سریع تر از مدل استاندارد. بیشینه سرعت 315 کیلومتر در ساعت خواهد بود. یک جعبه دنده 7 سرعته DCT اتوماتیک به این موتور جفت می‌شود(10 میلی متر پائین تر از جعبه دنده مدل استاندارد قرار می گیرد) و تعویض دنده ها بسیار جسورانه تر صورت می پذیرد. تمامی جوامع هندلینگ ارتقا یافته است. دیسک ترمزهای مجهز به روتورهای دو قطعه ای(با ابعاد 15/8 اینچ در جلو و 14/2 اینچ در چرخ های عقب) به اتومبیل الحاق شده اند. هم چنین بر سیستم تعلیق تغییراتی اعمال شده است. پیرو این تغییرات کنترل دیفرانسیل عقب نیز الکترونیک شده است. در راستای سخت تر شدن شاسی، بسیاری از بازوهای آلومینیومی بدنه از مصنوعات استحکام یافته فیبرکربن ساخته شده اند. در مجموع وزن اتومبیل تا میزان چشم گیر 70 کیلوگرم کاهش یافته است.

وزن کل AMG 1550 کیلوگرم است. حتی یک پک باتری یون لیتیومی جایگزین پک مرسوم مدل های پیشین شده است. ظاهرا نخستین بار است که چنین پکی خارج از اتومبیل های هیبرید یا الکتریک به کار گرفته می شود. به گفته مرسدس استایل SLS AMG سری Black از اتومبیل مسابقه GT3 برگرفته شده است. المان هایی نظیر اسپویلر جلو، چرخ ها، دیفیوزر عقب و دنباله های جانبی گویای این امر هستند. بسیاری از پانل های بدنه از فیبرکربن استحکام یافته ساخته شده اند. گل گیرهای عقب نیز از این قاعده مستثنی نیستند. فضای درون کابین از استایل مسابقه ای بدنه بی بهره نیست.

فرمان اسپرت و قطعات فیبرکربنی نمونه مناسبی هستند. در صورت تمایل مشتریان می توانند از امکان انتخاب گزینه های پیشنهادی متنوع برخوردار شوند. SLS AMG در رنگ آمیزی متنوع و بدیع ارائه خواهد شد. تمامی انواع ارائه شده از هواکش های بادخور سود می جویند. این هواکش ها نیروی عمودی وارده به اکسل جلو را افزایش می دهند. مدل گالوینگ SLS AMG سری Black 2014 تابستان آینده به بازار می آید. اما اطلاعات دقیقی از قیمت آن در دست نیست. کمپانی مرسدس بنز در حال بررسی بیشتر در جهت ارتقا ایرودینامیک اتومبیل است، بنابراین بعید نیست SLS AMG در اتوشوی لس آنجلس با ظاهری کمی متفاوت حاضر شود.

امیرالمومنین امام علی (علیه السلام) :

هر کس به وقت یاری رهبرش در خواب باشد زیر لگد دشمن از خواب بیدار میشود.

غررالکلم ص422
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    این مدل 2014 نیست و تنها توسط تیونر از لحاظ ظاهری دچار تغییر گردیده. مرسدس هیچگاه اتومبیل های خود را بدون تغییر اساسی در ظاهر تولید نمی کند. از طرقی بعد از سالها مرسدس یک بازطراحی از sls انجام داد و به این زودی نسخه بعدی را تولید نمی کند. بنده تغییر خاصی در طراحی بدنه مشاهده نمی کنم!
    امتیازها
    21,139
    سطح
    91
    2,637
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    این مدل 2014 نیست و تنها توسط تیونر از لحاظ ظاهری دچار تغییر گردیده. مرسدس هیچگاه اتومبیل های خود را بدون تغییر اساسی در ظاهر تولید نمی کند. از طرقی بعد از سالها مرسدس یک بازطراحی از sls انجام داد و به این زودی نسخه بعدی را تولید نمی کند. بنده تغییر خاصی در طراحی بدنه مشاهده نمی کنم!

اگر خبر اشتباه است من عذر خواهی میکنم
    امیرالمومنین امام علی (علیه السلام) :

هر کس به وقت یاری رهبرش در خواب باشد زیر لگد دشمن از خواب بیدار میشود.

غررالکلم ص422
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmobasheri نمایش پست ها
    محمد جان مشکل از این سایت های داخلی است که تیتر های مسخره و جعلی برای اخبار خود انتخاب می کنند. Sls amg در واقع یک بازطراحی از اتومبیل افسانه ای sl300 با درهای معروف با نام گالوینگ است که تا کنون در نسخه های مختلفی مانند gt3 و حتی نسخه مارشال (برای مدیریت مسابقات اتومبیل رانی) تولید گردیده است.
    امتیازها
    6,689
    سطح
    53
    89
    کاربر انجمن
    هر گونه اطلاعات از هر ماشین رو میخواین به این سایت مراجعه کنید.
    http://www.netcarshow.com
    امتیازها
    4,400
    سطح
    42
    489
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmobasheri نمایش پست ها
    چی چی رو عذر میخوام؟؟!!! :دی
    خبر غلط میدی مردم ؟؟؟؟ :دی
    ولی آقا محمد کارش درسته و خبرهاشم درسته (غیر از این)
    آقای حیاتی فرومن :دی
    بخش بعدی خبر کیه حیاتی جان :دی
    البته شما همش مشروح اخبار داری
    اهم اخبار هم بذاری بازم خوبه :دی
    یه وقتایی هم اهم اخبار بذار :دی

بعضی وقتها زندگی میخواد با یه آجر بزنه تو کلت (منظور مشکلات زندگی)
    ایمانت رو از دست نده در اون موقع

Sometimes life's going to hit you in the head with a brick. Don't lose faith

Steven Paul Jobs
    Feb 24 1955 - Oct 5 2011
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    اما sls amg 2014 که فعلا یک عکس از این خودرو پیدا کردم، خودتان تفاوت میان عکسهای بالا و این عکس را مقایسه کنید.

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 2014_mercedes_benz_sls_amg_coupe_electric-wide.jpg
مشاهده: 32
حجم: 91.4 کیلو بایت

نمونه تغییرات: همرنگ شدن جلو پنجره با رنگ بدنه که در عکسهای بالا چنین چیزی دیده نمی شود.
    از طرفی شرکتی مانند مرسدس هیچگاه در طراحی داخلی از کروم به این صورتی که در عکسهای بالا دیدید، استفاده نمی کند، چون خودروی sls amg به اندازه کافی گران است و فیبر کربن هم این خودرو را گران تر خواهد کرد. از طرفی مرکز amg کمتر روی بخش های داخلی خودرو کار می کند و تمام فعالیت آن روی موتور و عملکرد فنی خودرو است.
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)