ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 12 از 12 نخست ... 2101112
نمایش نتایج: از 111 به 119 از 119
    امتیازها
    6,334
    سطح
    51
    229
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    واحد عزیز شما به سوال سوم، چهارم و ششم پاسخ اشتباه دادی و سوالات اول، دوم، چهارم، پنجم ، هفتم و هشتم را درست پاسخ دادید. اگر ابهامی وجود دارد مطرح کنید حتما.
    حسام جان ببخشید اصلا بهتر بود برگزار نمی کردین یا شما جواب سوال 4 منو نخوندین یا تاپیک اصطلاحات ایتالیایی رو مطالعه نفرمودین در حالی که من درست نوشتم
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahed نمایش پست ها
    مشکلات جناب yaser که مدیر انجمن موبایل هستن:!
    lieto di conoscerla : از آشنایی شما خوشوقتم در حالی که ایشون نوشته از آشنایی شما خوشبختم!!!!
    تلفظ centre della citta : چنتُرُ دلا چیتٌا در حالی که ایشون نوشتن دلٌا چیتٌا نمی گم که اشتباه نوشتن یا صحیح ولی مگه قرار نبوده هر چی شما تو تاپیک نوشتین رو بنویسیم اونجا که دلا تشدید نداره
    البته واسه برنده نشدن ناراحت نیستم واسه این ناراحتم که اونایی که همیشه از بی عدالتی و از تبعیض حرف می زنن خودشون دقیقا این کار رو می کنن متاسفم من نزدیک به 4 ساعت خونده بودم چون واقعا فکر می کردم جدیه و هیچ بی عدالتی نیست در حالی که اشتباه فکر کرده بودم و حیف 4 ساعت که از معماری سیستم های کامپیوتری گذاشتم و اینو خوندم
    من نمیدونم شما واقعا خونده بودین یا نه اما باید یه سری چیزها رو بگم.شما هم مادبانهو آروم جواب بدین چون من تا حالا تو فروم با کسی تند حرف نزدم و نمیخوام حالا و از این به بعد هم حرف بزنم

ببخشیدا ولی شما کپی پیست کرده بودین.

از آشنایی کسی خوش وقت نمی شه ! خوشبخت میشه.

آقا حسام تو تاپیک اصطلاحات اشتباهی نوشته بود و معلومه که شما کپی پیست کردید چون اگه خونده بودید متوجه اشتباه می شدید و اصلاحش میکردید.

درضمن اگر خونده بودید یه اشتباه دیگه هم آقا حسام کرده بود. تلفظ Questo e un regalo رو که به معنی این یک هدیه است بود رو نوشته بود : کواِست اِ اون وُستُر پاسّا پُرتُ که غلط بود و باید می شد : کواِست اِ اون رگالُ

اگر خونده بودید متوجه اینها چرا نشدید و به حسام نگفتید ؟
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط n8-yaser نمایش پست ها
    من نمیدونم شما واقعا خونده بودین یا نه اما باید یه سری چیزها رو بگم.شما هم مادبانهو آروم جواب بدین چون من تا حالا تو فروم با کسی تند حرف نزدم و نمیخوام حالا و از این به بعد هم حرف بزنم

آقا حسام تو تاپیک اصطلاحات اشتباهی نوشته بود و معلومه که شما کپی پیست کردید چون اگه خونده بودید متوجه اشتباه می شدید و اصلاحش میکردید.

درضمن اگر خونده بودید یه اشتباه دیگه هم آقا حسام کرده بود. تلفظ Questo e un regalo رو که به معنی این یک هدیه است بود رو نوشته بود : کواِست اِ اون وُستُر پاسّا پُرتُ که غلط بود و باید می شد : کواِست اِ اون رگالُ

من دو سه مورد را اینطور نوشتم و تغییر هم ندادم، حتی دیشب که یاسر جان در این مورد گفتند، با یک حالتی قبول نکردم، به هر حال موارد زیادی را در نظر گرفتم تا کپی پیست کردن دوستان هم مشخص شود.
    امتیازها
    1,887
    سطح
    25
    351
    کاربر اخراجی
    آقای مدیر لطفا سورس کلماتی که گذاشته بودید رو دوباره بگذارید.
    امتیازها
    6,334
    سطح
    51
    229
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط n8-yaser نمایش پست ها

دوست عزیز من چون می دونستم معنیش "این یک هدیه است" تلفظش رو هم می دونستم دیگه نیازی نبود به آقا حسام بگم ضمنا اگه من می گفتم و یه وقت تو مسابقه مطرح می شد همه سردرگم می شدن و آقا حسام هم چون خودش می دونست تلفظ فارسیش درست نوشته نشده حتما تو مسابقه مطرحش نمی کرد
    من هم می دونم کسی از آشنایی خوشوقت نمی شه ولی وقتی تو تاپیک این نوشته شده دیگه چه دلیلی داره که بیام و اصلاحش کنم مرجع تاپیکه و من نمی تونم اونو تغییر بدم
    ضمنا کسی که تایپ می کنه هیچ وقت با سرعت باد arrivederla\arrivederci رو با فارسی نمی تونست بنویسه حالا من نگفتم شما کپی کردین گفتم که شما 8 سوال رو جواب درست ندادین
    ضمنا درسته من یکم عصبانی شدم ولی خوب اصلا این فلش ارزش بهم زدن دوستی ها رو نداره و من به آقا حسام خیلی بیشتر از یک فلش ارزش قائلم
    این مسابقه یه بهانه بود واسه شناختن کاربران انجمن همین.
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahed نمایش پست ها
    دوست عزیز من چون می دونستم معنیش "این یک هدیه است" تلفظش رو هم می دونستم دیگه نیازی نبود به آقا حسام بگم ضمنا اگه من می گفتم و یه وقت تو مسابقه مطرح می شد همه سردرگم می شدن و آقا حسام هم چون خودش می دونست تلفظ فارسیش درست نوشته نشده حتما تو مسابقه مطرحش نمی کرد
    من هم می دونم کسی از آشنایی خوشوقت نمی شه ولی وقتی تو تاپیک این نوشته شده دیگه چه دلیلی داره که بیام و اصلاحش کنم مرجع تاپیکه و من نمی تونم اونو تغییر بدم
    ضمنا کسی که تایپ می کنه هیچ وقت با سرعت باد arrivederla\arrivederci رو با فارسی نمی تونست بنویسه حالا من نگفتم شما کپی کردین گفتم که شما 8 سوال رو جواب درست ندادین
    ضمنا درسته من یکم عصبانی شدم ولی خوب اصلا این فلش ارزش بهم زدن دوستی ها رو نداره و من به آقا حسام خیلی بیشتر از یک فلش ارزش قائلم
    این مسابقه یه بهانه بود واسه شناختن کاربران انجمن همین.
    در زمینه ی سرعت باد در نوشتن Arrivederla و Arriverci باید بگم که اتفاقا اگر کپی پیست بود اینقدر سریع نمی شد

الان هم میتونید سرعت من در تایپ رو ببینید.بنده سه سال هست که کارم تایپ هست.با گوشی که با سرعت نور تایپ میکنم

درضمن بنده دو تا فلش دارم (16 و 2 ) و یک سال و دو ماه هست که در این فروم حضور دارم.به آقا حسام و دوستانم در فروم ارادت دارم.قبل از مسابقه هم گفتم من نامردی نمیکنم چون ارزش نداره حق کسی به خاطر فلش خورده بشه.باز اگه امتحان درسی بود توی مدرسه تقلب ممکن بود بکنم چون حق کسی خورده نمی شد اما اینجا نه

تصمیم با آقا حسام است.با ایشون صحبت کنید.هر چه ایشون بفرمایند.

من نمی خوام دو نفر به خاطر یه فلش که من برنده شدم از آقا حسام و من دلگیر بشن
    امتیازها
    1,887
    سطح
    25
    351
    کاربر اخراجی
    درسته که بنده اگرم چیزی می نویسم کسی پاسخگو نیست متاسفانه ولی باز هم می نویسم!
    الان که بخش اصطلاحات رو نگاه کردم بعضی از کلمات، معانی و تلفظ ها ایراد داشتند.
    من نمی دونم پایه و اساس این کلمات و جملات از کجا بوده ولی بهتر بود روشون بیشتر کار می شد. (حد اقل از چند نفر کار بلد نظرخواهی می شد)
    هیچ توضیحی در باره معیار تصحیح امتحان هم که داده نشد!
    در هر صورت این نیز بگذرد.
    همگی موفق باشید
    امتیازها
    21,139
    سطح
    91
    2,637
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها

جواب کل سوالات شما در پست اول قرار دارد، اما چون یکبار گفتن کافی نیست، دوباره می نویسم:

مسابقه در همین تاپیک برگزار می شود
    لغت فارسی یا ایتالیایی پرسیده می شود تا شما بالعکس معنی کنید.
    برای هر لغت 5 دقیقه زمان دارید، یک لغت می پرسم، 5 دقیقه زمان دارید تا پاسخ دهید، بعد از 5 دقیقه سوال بعدی پرسیده می شود و این کار برای هر 8 سوال ادامه می یابد.

بنده با استناد به این پست به پرسیدن تلفظ اعتراض دارم
    امیرالمومنین امام علی (علیه السلام) :

هر کس به وقت یاری رهبرش در خواب باشد زیر لگد دشمن از خواب بیدار میشود.

غررالکلم ص422
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    کلیه کاربرانی که نسبت مسابقه اعتراض دارند از شرکت در مسابقات بعدی محروم می شوند.
    مواردی که h_esfahanian عنوان کردید اشتباه بوده، همینجا مطرح کنید.
صفحه 12 از 12 نخست ... 2101112
نمایش نتایج: از 111 به 119 از 119

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)