ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 8 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 71
    امتیازها
    8,580
    سطح
    62
    250
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    جی تی. نه جی تی اس. جی تی اس 640 نداریم!
    درست میفرماید ، اول gts450 نوشته بودم ، بعد که ایشون فرمود تغییر بدم همون رو کردم 640 ، هواسم به s دیگه نبود o:-)
    این حسین کیست که عالم همه دیوانه ی اوست !؟
    این چه شمعی است که جان ها همه پروانه ی اوست !؟
    امتیازها
    405
    سطح
    8
    31
    کاربر انجمن
    سلام ببخشید چه فرقی بین سی پی یو i3 3220 که شما معرفی کردید با i3 های دیگه داره برای مثال corei3 2120 هست ؟؟!! چون هر دو فرکانسشون 3.3 هست و لی قیمت دومی 76 تومان تقریبا کم تر است از مدلی که شما معرفی کردید!
    و اینکه ivy bridge تفاوتش با سی پی یو یی که ivybridge نیست در چیه ؟ تفاوت خیلی زیادی دارند ؟؟!
    و اینکه در سی پی یو ها نوشته
    نوع پردازنده گرافیکی مجتمع
    فرکانس پردازنده گرافیکی مجتمع

یعنی اینکه کار گارت گرافیک رو می کنند ؟؟!!! آیا میشه اصلا از کارت گرافیک استفاده نکرد و از همین سی پی یو ها استفاده کرد ؟!!!!!
    امتیازها
    8,580
    سطح
    62
    250
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط rsham@ نمایش پست ها
    سلام ببخشید چه فرقی بین سی پی یو i3 3220 که شما معرفی کردید با i3 های دیگه داره برای مثال corei3 2120 هست ؟؟!! چون هر دو فرکانسشون 3.3 هست و لی قیمت دومی 76 تومان تقریبا کم تر است از مدلی که شما معرفی کردید!
    و اینکه ivy bridge تفاوتش با سی پی یو یی که ivybridge نیست در چیه ؟ تفاوت خیلی زیادی دارند ؟؟!
    و اینکه در سی پی یو ها نوشته
    نوع پردازنده گرافیکی مجتمع
    فرکانس پردازنده گرافیکی مجتمع

یعنی اینکه کار گارت گرافیک رو می کنند ؟؟!!! آیا میشه اصلا از کارت گرافیک استفاده نکرد و از همین سی پی یو ها استفاده کرد ؟!!!!!

3220 چند قابلیت بیشتر نسبت به 2120 داره ، اما اصلی ترین و مهمترینش اینه که gpu اش 2500 در حالی که 2120 2000 ، بعدم در مورد تفاوت های آی وی و سندی ، دوست عزیز تکنولوژی Ivy برمبنای مصرف کمتر و بازدهی بیشتره ، gpu های داخلی پردازنده ها عموما قوی تر ، سریع تر و با مصرف کمتر هستند ، که البته فقط محدود به gpu نیست و کل cpu بصورت یکپارچه به همین شکله + تکنولوژی ساخت اون ها پیچیده تر شده و به 3d شهرت دارند ، در مورد اینکه کار گرافیک رو انجام میدهند یا خیر ، باید بگم بعله ، معدودی از کارهای گرافیک رو انجام میدن و اینتل قصد داره در آینده نه چندان دور پردازنده های تولید کنه که جای گرافیک های معمولی با توان کاری متوسط و پایین تر اون رو کاملا بگیره ، اما فعلا این gpu های داخلی پیچیدگی و قدرت فوق العاده ی ندارند که با وجودشون دیگه نیاز به گرافیک نباشه ، سوالی که مطرح میشه اینه که خوب در حال حاظر چه بدرد میخوره این gpu داخلی ، باید خدمتتون عرض کنم که درسته نمیتونه جای کارت گرافیک رو کاملا بگیره اما میتونه کمک بسیار موثری برای گرافیک باشه ، و کارهای پردازشی گرافیک رو انجام و کیفیت نهایی تصویر رو بهتر کنه ، این موضوه در مادربردهای با تکنولوژیvirtual و البته سری چیپ های مین z77 به حداکثر خودش رسیده و کارایی گرافیک وکیفیت تصویر خروجی رو تا میزان 2 برابر افزایش میده
    امتیازها
    405
    سطح
    8
    31
    کاربر انجمن
    خیلی متشکرم دوست عزیزم!!
    آیا تفاوت خیلی زیاد و محسوسی بین corei5 و corei3 وجود داره ؟ و
    آیا سی پی یو های لبتاپ با پی سی فرق داره از لحاظ قدرت ؟!
    آیا بنظرتون با 2 تومن لبتاپ بگیرم بهتر نیست؟ من تمام کارهام تو خونه هست و برای حمل و نقل نمیگم . کلا لبتاپ با این قیمت خوب نیست یعنی قوی تر یا ضعیف تر از پی سی میشه ؟؟!؟!؟!
    و امکان اینکه کارت گرافیک ارزون تر از این هم بگیرم ؟ هست ؟ یا خیر چون کلا اهل بازی کردن نیستم!
    و پاوری که سما معرفی کردید 6- power : GREEN - GP585B, قيمت 260
    به نظرتون پاور gp600a-EU با قیمت 200 تومان که دوستمون پیشنهاد دادن بهتر نیست ؟ و بجاش با 60 تومان اختلافشون بذارم رو کیس و کیس magnum بگیرم ؟!!
    امتیازها
    405
    سطح
    8
    31
    کاربر انجمن
    یه سوالم از آقا حسام عزیز دارم!
    شما در سیستمی که معرفی کردید بار اول که هارد 500 معرفی کردید کیس magnum2 رو پیشنهاد دادید! و وقتی هارد رو 1 ترا کردید کیس و magnum + آیا دلیل خاصی داشت ؟ چون قیمت هر رو رو یکی هم زدید !
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    یه سوالم از آقا حسام عزیز دارم!
    شما در سیستمی که معرفی کردید بار اول که هارد 500 معرفی کردید کیس magnum2 رو پیشنهاد دادید! و وقتی هارد رو 1 ترا کردید کیس و magnum + آیا دلیل خاصی داشت ؟ چون قیمت هر رو رو یکی هم زدید !
    درسته. قیمت مگنوم 2 حدوداً 15 هزار تومن گرون تر از مگنوم + هست و برای توازن بین قیمت ها و در نظر گرفتن بودجه، مگنوم + رو انتخاب کردم.
    علت اینکه قیمتش رو هم تغییر ندادم، اشتباهی بود که توی قیمت مگنوم 2 داشتم و ارزون زده بودم. الان درست شده و مشکلی هم نیست.
    باکس کیس برای شما چندان اهمیت نداره. به جز قیمت. پس نیازی به توجه خاصی نیست.
    کارت گرافیک هم خیلی مناسبه برای شما. بهتره که ضعیف تر از این انتخاب نکنید تا در آینده دچار مشکل نشین.
    این کارت گرافیک تا پارسال 200 هزار تومن هم کمتر بود. الان گرون شده. چون گرونه، دلیل بر این نیست که خیلی قدرتمنده.
    چون با ارز آزاد سر به فلک کشیده وارد میشه و به طبع گرونه!
    ویرایش توسط Hessam : 2012/12/15 در ساعت 12:13
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    آیا تفاوت خیلی زیاد و محسوسی بین corei5 و corei3 وجود داره ؟ و

100%. ولی با توجه به کار شما، مناسب هست همین کور آی 3 و برای شما چندان تفاوتی نداره.
    مگه اینکه حجم کاریتون بیشتر بشه که خب قطعاً محسوس خواهد بود و احتیاج به کور آی 5 دارید که بیش از 150 هزار تومن اختلاف قیمت داره با کور آی 3.

آیا سی پی یو های لبتاپ با پی سی فرق داره از لحاظ قدرت ؟!

برای پاسخ سوالتون، به این لینک مراجعه کنید.

و پاوری که سما معرفی کردید 6- power : GREEN - GP585B, قيمت 260
    به نظرتون پاور gp600a-EU با قیمت 200 تومان که دوستمون پیشنهاد دادن بهتر نیست ؟ و بجاش با 60 تومان اختلافشون بذارم رو کیس و کیس magnum بگیرم ؟!!

پاور 585 به مراتب؛ بهتر و جدید تر از 600 هست و از سری گیمینگ گرین هست.
    ولی خب با توجه به نیاز شما این به نظرم اومد یه پاور خوش قیمت تر رو پیشنهاد بدم که دستتون برای سایر قطعات کمی باز تر باشه و دقیقاً راست کار شماست.;)
    ویرایش توسط Hessam : 2012/12/15 در ساعت 14:14
    امتیازها
    8,580
    سطح
    62
    250
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    پاور 585 به مراتب؛ بهتر و جدید تر از 600 هست و از سری گیمینگ گرین هست.
    ولی خب با توجه به نیاز شما این به نظرم اومد یه پاور خوش قیمت تر رو پیشنهاد بدم که دستتون برای سایر قطعات کمی باز تر باشه و دقیقاً راست کار شماست.;)
    مشالله حسام جام شما گوی و میدان رو ازان خودتون کردید و همه سوال های رو جواب میدی ، 1-2 تا سوال برای ما بزار ;) ، تفاوت بین i3 وi5 به اندازه ی زمین تا زیر زمینه :)) ، اما در کل دوست عزیز اگر میخوای 1 کیس قوی بگیری سیستم پیشنهادی من رو بگیر و بیخیال مانیتور شو من خودم تا حداقل 2 سال آینده تضمینش میکنم، اما اگر واقعا کارایی نداره برات و نمیخوای کار گرافیکی خاصی مخصوصا بازی های روز رو بکنی ( البته fifa رو جواب میده i3 ) ، خوب چه کاریه ، پول اضافی داری مگه !؟ سیستم حسام جان رو هم من تعیید میکنم ، مانیتور هم داره ، کل سیستم نو نوار میشه ، بعدا هم 1-2 سال دیگه خواستی سیستم رو قوی کنی میری i5 میگیری
    امتیازها
    405
    سطح
    8
    31
    کاربر انجمن
    مرسی دوستان ممنونم از پاسختون
    راستش ته دلم با i5 هست ! برا همین زیاد سوال می پرسم !
    نمی دونم چرا اینقدر حساس شدم به همه چیز با این شرایط بازار یه خورده سخت شده برام انتخاب ! البته به شدت احتیاج دارم به سیستم جدید
    در مورد سوالتون که فرمودین: اگه قصد بازی ندارم یا کار های گرافیکی:: باید بگم من اصلا برای بازی یا کار گرافیکی نمی خوام من کارم با نرم افزار های موسیقی هست و برای همین پلاگین های بسیار زیادی استفاده می کنم که احتیاج دارم سیستم نسبتا خوبی داشته باشم !
    البته سیستمی که سما پیشنهاد دادین هم خیلی خوبه ولی یه نکته هم هست که من دیگه هیچی هزینه ای نمی تونم برای چیز دیگه ای بکنم ! /:)
    منظورم ماوس کیبرد و اسپیکر !!!!!!!!!!!! البته حتما میگین با این بودجه من همه چیزو باهم میخوام ! که شدنی نیست ! o:-)
    امتیازها
    405
    سطح
    8
    31
    کاربر انجمن
    چند روز قبل که رفته بودم یه کم تحقیق برا سیستم ب من این سیستم رو معرفی کردن با 2 تومان !
    ولی کامل نگفتم مدل بعضی قطعات رو مثلا فقط گفتن i3 و ....
    من لیستشونو اینجا مینویسم !
    cpu:corei3
    ram:8g corsair ddr3 1600
    hdd:1tb wd
    monitor:Led 19
    Vga:545 2G ddr3
    mainboard:p67
    power:380 green
    case: sadata
    dwdRW:pioner or sony
    speaker: logitech
    mouse:gigabyte
    keyboard:gigabyte

نظر شما در مورد این سیستم چیه ؟
    چون من هنوز نرفتم که قطعاتی که شما پیشنهاد دادین رو بهشون بگم و قیمت بگیرم (چون ممکمه نداشته باشن بعضیاشو!!!!!!!!!)
    ابنا رو بگیرم ؟ یا مثلا بگم i3 حتما یه مدل خاص مثلا همینی که شما معرفی کردید و ....
صفحه 2 از 8 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 71

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)