ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: طرفدار کدام برند منبع تغذیه هستید

رأی دهندگان
264. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ANTEC

15 5.68%
  • COOLER MASTER

70 26.52%
  • CORSAIR

31 11.74%
  • ENERMAX

48 18.18%
  • GREEN

149 56.44%
  • NZXT

3 1.14%
  • SILVERSTONE

6 2.27%
  • Thermaltake

18 6.82%
  • XFX

8 3.03%
  • EVGA

11 4.17%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 5 از 15 نخست ... 34567 ... آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 147
    امتیازها
    1,075
    سطح
    17
    38
    کاربر جدید
    سلام
    در مورد مادربردها ( ربطی به بحث نداره ) شما با دید اورکلاک پردازنده نظر دادید ولی
    علت اختلاف قیمت و گرانتر بودن الایت استفاده در چوکهای خاص و پشتیبانی از sli
    سه گانه است با توانایی 2تا x16 که ایسوس این قابلیت رو نداره .

در مورد بحث و مقایسه پاورها , به نظر من علمی بحث نمی کنید ( هم علی آقا هم امین آقا )
    اینکه شما جایی لحیم کاری پاورها رو دیدید , دلیل علمی نیست و اینکه کدام بیشتر فروش دارند
    قابل استناد برای برتری نیست .
    ولی من به شخصه با توجه به مطالب همین فروم و نظرات آقایان مهندس عمرانی و مهندس شمیرانی
    انرمکس را بهترین می دانم ولی این به معنی بد بودن گرین نیست . گرین در بازار ایران با توجه به
    سطح انتظارات مردم برای قیمت پایین تر گزینه اصلی است ولی این به معنی بدی یا برتری نیست.
    ملاک کیفیت تستهای بین المللی است که خود دوستان به نتایج آن واقفند.
    ببخشید اگر وارد بحثتان شدم , چون تمام بچه های فروم را از یک خانواده می دانم
    امتیازها
    1,002
    سطح
    17
    640
    اوركلاكر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhadkad نمایش پست ها
    سلام
    در مورد مادربردها ( ربطی به بحث نداره ) شما با دید اورکلاک پردازنده نظر دادید ولی
    علت اختلاف قیمت و گرانتر بودن الایت استفاده در چوکهای خاص و پشتیبانی از sli
    سه گانه است با توانایی 2تا x16 که ایسوس این قابلیت رو نداره .

در مورد بحث و مقایسه پاورها , به نظر من علمی بحث نمی کنید ( هم علی آقا هم امین آقا )
    اینکه شما جایی لحیم کاری پاورها رو دیدید , دلیل علمی نیست و اینکه کدام بیشتر فروش دارند
    قابل استناد برای برتری نیست .
    ولی من به شخصه با توجه به مطالب همین فروم و نظرات آقایان مهندس عمرانی و مهندس شمیرانی
    انرمکس را بهترین می دانم ولی این به معنی بد بودن گرین نیست . گرین در بازار ایران با توجه به
    سطح انتظارات مردم برای قیمت پایین تر گزینه اصلی است ولی این به معنی بدی یا برتری نیست.
    ملاک کیفیت تستهای بین المللی است که خود دوستان به نتایج آن واقفند.
    ببخشید اگر وارد بحثتان شدم , چون تمام بچه های فروم را از یک خانواده می دانم
    در مورد مادربورد عرض کردم تست شده و این تست شامل تست انواع بنچ مارک ها تا تست ثبات ولتاژ که تا 1دهم نوسان داشت (به مرور به قطعات آسیب جدی میزنه ) تست گیم که 16X عملا کارایی 4X هم نداشت!
    تست ساتا که سرعت خواندن و نوشتن ضعیفتر از حتی ازراک دارد تست سرعت usb3 و usb2 مادربورد ، تست ثبات فرکانس پردازنده که اصلا نمیتونست فرکانس ثابت نگه داره و دائما حتی تا 1ghz فرکانس زیر لود افت میکرد ، تست ولتاژ و پایداری در اورکلاک ، محل قرار گیری خنک کننده ها ، تست پهنای باند رم
    کافیه یا تو ایراداتش ریزتر بشم
    همه چیز اورکلاک نیست اما مادربوردی در اورکلاک موفق نمی شود مگر اینکه بهترین کارایی را با مرغوبترین کالا داشته باشد ، اورکلاک اگر علمی باشد یعنی تست در شرایط سخت :::: بگذریم .

(((((((((((((((((

بحث علمی مورد پاور و برند ، بارها شده و در نهایت بی فایده بوده
    فقط یک چیز خدمتون عرض کنم که مهمترین تامین کننده یا oem انرمکس با گرین هم به همون میزان همکاری داره
    اگر مایل باشید در مورد پاور هم میتوان ریزتر از مادربورد بحث کرد
    ویرایش توسط Amin_CaraGT2 : 2012/05/06 در ساعت 09:12
    امتیازها
    1,075
    سطح
    17
    38
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin_CaraGT2 نمایش پست ها
    در مورد مادربورد عرض کردم تست شده و این تست شامل تست انواع بنچ مارک ها تا تست ثبات ولتاژ که تا 1دهم نوسان داشت (به مرور به قطعات آسیب جدی میزنه ) تست گیم که 16X عملا کارایی 4X هم نداشت!
    تست ساتا که سرعت خواندن و نوشتن ضعیفتر از حتی ازراک دارد تست سرعت usb3 و usb2 مادربورد ، تست ثبات فرکانس پردازنده که اصلا نمیتونست فرکانس ثابت نگه داره و دائما حتی تا 1ghz فرکانس زیر لود افت میکرد ، تست ولتاژ و پایداری در اورکلاک ، محل قرار گیری خنک کننده ها ، تست پهنای باند رم
    کافیه یا تو ایراداتش ریزتر بشم
    همه چیز اورکلاک نیست اما مادربوردی در اورکلاک موفق نمی شود مگر اینکه بهترین کارایی را با مرغوبترین کالا داشته باشد ، اورکلاک اگر علمی باشد یعنی تست در شرایط سخت :::: بگذریم .

(((((((((((((((((

بحث علمی مورد پاور و برند ، بارها شده و در نهایت بی فایده بوده
    فقط یک چیز خدمتون عرض کنم که مهمترین تامین کننده یا oem انرمکس با گرین هم به همون میزان همکاری داره
    اگر مایل باشید در مورد پاور هم میتوان ریزتر از مادربورد بحث کرد
    تست مادربرد در سایت معتبر guru3d .
    http://www.guru3d.com/article/ecs-z7...board-review/1
    اگر شما میخواهید بگویید تمام مطالب که شما عنوان می کنید سخن مطلق است و ما
    هم با ید تمام تستهای بین المللی را نادیده بگیریم و به تستهای شما استناد کنیم پس ادامه
    دادن مطالب منطقی نیست .
    به نظر من تعصب و بی اعتنایی به مطالب دیگران جلو واقع بینی و درست تصمیم گرفتن را میگیرد.
    در دنیای اطلاعات امروزی و دسترسی آسان به سایتهای معتبر علمی عبارت " من چنین کردم و من میگم و ....."
    خیلی جالب نیست .
    امتیازها
    3,783
    سطح
    38
    710
    مدیرعامل شرکت عقیق رایانه تک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin_CaraGT2 نمایش پست ها
    پاور Enermax NAXN
    http://compare.ebay.com/like/4002927..._lwgsi=y&cbt=y
    توجه کنید 60$
    سلام بر شما
    علت انتخاب این مدل و اعلام قیمت آن چیست؟ این مدل وارد بازار ما نشده است.
    در پستهای قبلی شما هم مدل evo را ذکر کردید که فکر میکنم Galaxy Evo منظورتان بوده که این مدل هم وارد ایران نشده
    در بین این همه مدل موجود انتخاب دومدلی که وارد ایران نشده ؟؟؟؟؟؟
    در خصوص قیمتهای انرمکس اگر سوالی داشتید بفرمایید تا در خدمتتان باشم
    امتیازها
    1,002
    سطح
    17
    640
    اوركلاكر ارشد
    تشکر جناب شمیرانی

به هر حال عقیق رایانه وارد نکرده ، ولی بازار بوده
    مدل 500w قبل از عید توسط یکی از دوستانم خریداری شده بود به قیمت 150 هزار تومان

مشکل از محصولات انرمکس نیست و همینطور که برای بار دهم عرض کردم اتفاقا انرمکس جز بهترین برندهای پاور در دنیا هم محسوب می شود ولی از لحاظ قیمتی در ایران بیشتر مورد اشکال است
    در مورد قیمت فرمودید میشه لطف کنید قیمت enp350agt بفرمایید

در ترجیح میدهم آخر ماه در همین مجله نتایج را ببینیم، مادربورد خوشبختانه در لابراتوار مجله سخت افزار در حال تست است و آخر ماه بررسی بیرون خواهد آمد
    ویرایش توسط Amin_CaraGT2 : 2012/05/06 در ساعت 14:06
    امتیازها
    3,783
    سطح
    38
    710
    مدیرعامل شرکت عقیق رایانه تک
    با سلام ,
    پاورهای انرمکس را به غیر عقیق کسی وارد نمی کند مدلی
    که شما لینک دادی سری ناکسن هست وما 500 واتشرا تا به حال نیاوردیم.
    در مورد پاور دوستتان مدل را بفرمایید تا صحت و سقم قیمت را خدمتتان عرض کنم.
    مدل 350 وات اکتیو مورد نظر شما , قیمت مصرف کننده 690000 ریال است.
    امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhadkad نمایش پست ها
    تست مادربرد در سایت معتبر guru3d .
    http://www.guru3d.com/article/ecs-z7...board-review/1
    اگر شما میخواهید بگویید تمام مطالب که شما عنوان می کنید سخن مطلق است و ما
    هم با ید تمام تستهای بین المللی را نادیده بگیریم و به تستهای شما استناد کنیم پس ادامه
    دادن مطالب منطقی نیست .
    به نظر من تعصب و بی اعتنایی به مطالب دیگران جلو واقع بینی و درست تصمیم گرفتن را میگیرد.
    در دنیای اطلاعات امروزی و دسترسی آسان به سایتهای معتبر علمی عبارت " من چنین کردم و من میگم و ....."
    خیلی جالب نیست .
    اینجا جاش نیست ولی این مادربورد به همراه چند مادربورد دیگه در دفتر مجله تست شده! و در نسخه این ماه چاپ شده! در تمامی تستها این مادربورد الایت از 4 مادربورد دیگه عقبتر بود!

این هم آنالیز تست بین المللی شما:

در همون لینکی که دادید در تستهایی مثل:
    http://www.guru3d.com/article/ecs-z7...oard-review/11
    در هر 3 تست مربوط به پردازنده مادربورد الایت گروپ پشت سر گیگابایت ud3h قرار داشته! و از هر دو اینها بالاتر مادربورد sabertooth z77
    که با اسم TUF نوشته شده

اینجا هم از گیگا و sabertooth عقبتره! لازم به ذکره که اینها تست اورکلاک نیستنتد و تست کارایی معمولی هستن!
    http://www.guru3d.com/article/ecs-z7...oard-review/10

اینجا هم در یک تست مساوی و در بقیه عقبتره!
    http://www.guru3d.com/article/ecs-z7...oard-review/12

تست خواندن و رایت رم:
    http://www.guru3d.com/article/ecs-z7...oard-review/16
    یک تست مساوی بقیه ضعیفتر!

در هر دو تست گیم از sabertooth و گیگا d3h عقبتره
    http://www.guru3d.com/article/ecs-z7...oard-review/18

در این 2 تست هم عقبتره:
    http://www.guru3d.com/article/ecs-z7...oard-review/19

پس با توجه به نتایج بالا و استناد به قیمت الایت گروپ! کارایی این مادربورد در حد یک گردنبند طلا بیشتر نیست :دی

در مورد پاور هم شدیدا" از انرمکس راضی ام
    مدل Revolution 87+ 1000W رو دارم! حداقل دیگه میتونم با خیال راحت از SSD استفاده کنم! :دی
    ویرایش توسط farjam1990 : 2012/05/19 در ساعت 09:14
    امتیازها
    888
    سطح
    15
    129
    کاربر انجمن
    بچه ها خیلی از گرین تعریف میکنن بزارین یه خاطره از گرین بگم 2008 تازه گرین خریده بودم نصب کردم دیدم یه سیستم دست میزنم برق میده!زنگ زدم نمایندگی گفتم گفت دمپایی بپوشی موقع کار با سیستم درست میشه:))گفتم چه ربطی داره من برق احساس نکنم دلیل نمی شه که برق نباشه!بگزریم دیدیم گارانتی کاری نمی کنه با پسر داییم نشستیم بازش کردیم مشکلش پیدا کردیم درست شد و خدا رو شکر تا همین هفته پیش بدون پوشیدن هیچ گونه دمپایی کار میکرد.این خاطره گفتم که اصلا رو گارانتی پاور گرین حساب نکنین.
    ویرایش توسط haniaj : 2012/06/30 در ساعت 22:08
    امتیازها
    7,418
    سطح
    57
    823
    اوركلاكر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط haniaj نمایش پست ها
    بچه ها خیلی از گرین تعریف میکنن بزارین یه خاطره از گرین بگم 2008 تازه گرین خریده بودم نصب کردم دیدم یه سیستم دست میزنم برق میده!زنگ زدم نمایندگی گفتم گفت دمپایی بپوشی موقع کار با سیستم درست میشه:))گفتم چه ربطی داره من برق احساس نکنم دلیل نمی شه که برق نباشه!بگزریم دیدیم گارانتی کاری نمی کنه با پسر داییم نشستیم بازش کردیم مشکلش پیدا کردیم درست شد و خدا رو شکر تا همین هفته پیش بدون پوشیدن هیچ گونه دمپایی کار میکرد.این خاطره گفتم که اصلا رو گارانتی پاور گرین حساب نکنین.
    :))
    واقعاً خاطره جالبی بود =))
    دوست عزیز شما در اصل گراند پاورتون رو قطع کردید =)) اونی که می دیدید وقتی با پای عریان دست به بدنه کیس می زنید و با دستتون برق رو احساس می کردید نشون دهند استاندارد بودن کیس و پاورتون بوده که خودتون از این حالت خارجش کردید. کانکتور سیم پاورتون رو که به پاور می ره نگاه کنید ، 3 تا پین داره ولی سر دوشاخه اون 2 تا داره . این به این دلیل هستش که سومی گراند یا اتصال به زمین هستش و متاسفانه چون سیستم های ساختمانی ما گراند (اتصال به زمین) رو نداره این گراند به بدنه استاندارد کیس (secc) منتقل می شه . شما می تونستید بدنه کیستون رو با یک سیم نسبتاً قطور به لوله آب یا شوفاژ وصل کنید تا سیستم گراند رو شبیه سازی کنید.
    می دونید الان که شما گراند رو قطع کردید ، اگر خدایی نکرده به دکل برق محلتون رعد و برق بخوره چه بلایی سر سیستمتون میاد ؟
    باشد که همیشه خاطره های شیرین ، شیرین بمانند.@};-
    تواضع ز سرفرازان نکوست ...

تواضع گدا را خوی اوست ...
    امتیازها
    888
    سطح
    15
    129
    کاربر انجمن
    من پاور قبل گیرین و پاور بعد گیرینم این مشکل نداشت یعنی شما الان با این حرفتون می خواین بگید که اینرمکسی که الان گرفتم چون الکتریسیته به کیس نمی ده استاندارد نیست!سیستم همون سیستم خونه همون خونست.دلیل نمیشه آدم بخاطر بوجه محدودی که واسه انتخاب یه قطعه داشته اون قطعه فوق العاده بدونه.مگر اینکه چیزی این وسط گیرش بیاد.این متن در انتخاب پاور خیلی به من کمک کرد توصیه میکنم همه بخونن:
    اصولا نباید این برق به بدنه کیس منتقل بشه!! و شدتش هم نباید به قدری باشه که شما قادر به احساس کردنش باشید این یه نقطه ضعف واسه بعضی برندهاست (یا مدل خاصی از یه برند)
    در ضمن اتصال به بدنه یه مورد ایمنی (جانی) هست که باید رعایت بشه، معمولا از بدنه به عنوان پایه منفی استفاده می شه، در مدارهای با طراحی مناسب، پتانسیل ناشی از این اتصال مهار میشه و شما به طور غیر مسلح قادر به احساس وجود برق (اختلاف پتانسیل) در بدنه دستگاه نخواهید بود (احساس محسوس این جریان، به طوری که کاربر اظهار می کنه وسیله برق داره به خاطر عدم کیفیت در مهار اتصال بدنه هست)، در ضمن چنین کاری (استفاده از بدنه به عنوان پایه منفی) خطراتی رو هم برای کاربر به دنبال داره مثلا اگه به هر دلیل دستگاه دچار اتصالی شد و در مسیر ولتاژ مثبت (فاز) به بدنه اتصال داده شد (اتصالی)، کاربر در خطر برق گرفتگی قرار خواهد گرفت، بنابراین لزوم استفاده از سیم ارت (اتصال به زمین) کاملا عینی است.لپ کلام، اینکه کیس (یا هر وسیله برقی) برق داشته باشه طبیعیه و مشکلی هم به وجود نمیاره (البته اگه از احساس بدی که موقع تماس کاربر با بدنه کیس به آدم دست می ده صرف نظر کنیم) ولی اینکه شما بتونید اون رو احساس کنید نشان از کیفیت پایین در مهار اتصال به بدنه داره.
    کلا ایران سیتم جالبی داره لنت می خری صدا میده مگن از خوبی جنسشه پاور میگیری برق میده میگن از استاندارد بودن پاوره :))در ضمن1.من ارت قطع نکردم ارتباط با بدنه رو قطع کردم این دوتا با هم فرق داره عزیز ایندفه رفتی گیرین بپرس:))!!!!2. من ارت با همون شوفاژ شبیه سازی کرده بودم پس مشکلی واسم پیش نمی یومد.
    ویرایش توسط haniaj : 2012/07/12 در ساعت 22:36
صفحه 5 از 15 نخست ... 34567 ... آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 147

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع