ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 5 از 5 نخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 49 از 49
    امتیازها
    1,616
    سطح
    23
    146
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_zm11 نمایش پست ها
    :)) اتفاقا خودم دنبالش بودم ، خوب شد لینکش رو پیدا کردی چون میخواستم جواب اینشون رو هم بدم ؛ واقعا متاسفم ، من من نمیدونم شما اومدید اینجا با من کل بزنید یا کار این بنده خدا رو راه بندازید ، پاسخ سوالتون رو دادم متوسل به لینک های دیگه شدید :))) ، Ok ، بحث بنده با اون آقا در اون لینک بر سر پردازنده
    Intel Core i5 - 3.0GHz - 3330 بود ، که البته از سری Ivy و LGA 1155، بازهم میگم برای پلتفرم دکستاپ از LGA 1155 هیچ پردازنده ی i5 دو هسته ای نداریم
    ابن‌سینا درمورد روش برخورد با سوفسطائی‌ها می‌نویسد:

«از سوفسطائی می‌پرسیم که دربارهٔ انکار خودتان چه می‌گویید؟ آیا می‌دانید انکار شما حق است، یا باطل است یا شاکّید؟ اگر از روی علم خودشان به یکی از این امور سه‌گانه حکم کردند پس به حقّیّت اعتقادی اعتراف کرده‌اند خواه اینکه این اعتقاد، اعتقاد حقّیّت قولشان به انکار قول حق باشد، یا اعتقاد بطلان آن یا اعتقاد شکّ در آن، پس انکارشان حق را مطلقاً، ساقط است.
    و اگر بگویند ما شک داریم، به آنان گفته می‌شود که آیا می‌دانید که شک دارید یا به شک خودتان انکار دارید، و آیا از گفتارها به چیز معینی علم دارید؟ پس اگر اعتراف کردند که شاکّاند یا منکرند و به شئ معینی از اشیا عالمند، پس به علمی و حقی اعتراف دارند.
    و اگر گفتند:ما ابداً چیزی را نمی‌فهمیم و نمی‌فهمیم که نمی‌فهمیم، و در همه چیزها حتی در وجود و عدم خودمان شاکّیم و در شکّ خودمان نیز شاکّیم و همه اشیا را انکار داریم حتی انکار به آنها را نیز انکار داریم، شاید از روی عناد زبانشان بدین حرفها گویا است؛ پس احتجاج با ایشان ساقط است و امید راه جستن از ایشان نیست.

پس چارهٔ ایشان جز این نیست که ایشان را تکلیف به دخول نار کرد زیرا که نار و لانار نزدشان یکی است و ایشان را کتک زد زیرا که اَلَم و لااَلَم برایشان یکی است.»

خیلی جالبه تند تند حرفاتو عوض میکنی.

اینحا این بوده نظرت

نوشته اصلی توسط Ali_zm11
    دوست عزیز شما 2 کار انجام بده من تضمین 100% میدم در صورت سالم بودن cpu مشکل شما حل شه 1- حتما ویندوزت رو تغییر بده به نسخه 64 بیت، (ترجیحا ویندوز 8 نسخه 64 بیت ) 2- اگه درست نشد نرم افزار و بایوس مادربردت رو بروز رسانی کن ، در مورد cpu هم خیالت راحت 4 هسته است ، اصلا کلیه پردازنده های i5 تولید شده برای کامپیوتر های دکستاپ 4 هسته ان ، خیالت راحت ، انشالله بعد از این تغییرات کارت را میفته
    اینجا اینه نظرت
    البته از سری Ivy و LGA 1155، بازهم میگم برای پلتفرم دکستاپ از LGA 1155 هیچ پردازنده ی i5 دو هسته ای نداریم

Intel® Core™ i5-3470T Processor یه نگاه به این بنداز موهندس
    http://ark.intel.com/products/65703

اینم یه دو هسته ای دسکتاپی 1155 برای شما.~o) چایی بزن:-j
    دیدی بازم خراب کاری کردی

ولی سفسطه کار درستی نیست.
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    دوستان عزیز این مشکل یک سو تفاهم است و دوست دارم در کمال آرامش و دوستانه به یکدیگر کمک کنید.
    امتیازها
    8,580
    سطح
    62
    250
    کاربر انجمن
    Intel® Core™ i5-3470T Processor یه نگاه به این بنداز موهندس

اینم یه دو هسته ای دسکتاپی 1155 برای شما.~o) چایی بزن:-j
    دیدی بازم خراب کاری کردی

ولی سفسطه کار درستی نیست.
    :)) ,وای خداااااااا ، من هیچی دیگه نمیگم ، باشه شما فکر کن درست میگی ، من حرف مدیر محترم و یکی دیگه از دوستان عزیز رو گوش میکنم و دیگه بحثی نمیکنم
    این حسین کیست که عالم همه دیوانه ی اوست !؟
    این چه شمعی است که جان ها همه پروانه ی اوست !؟
    امتیازها
    1,616
    سطح
    23
    146
    کاربر اخراجی
    مدیر محترم شما نطر بدین با اینکه این cpu در ایران زیاد یافت نمیشه دسکتاپ هست یا موبایل؟
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط michael85 نمایش پست ها
    مدیر محترم شما نطر بدین با اینکه این cpu در ایران زیاد یافت نمیشه دسکتاپ هست یا موبایل؟
    3470t از نوع دسکتاپی و 3470u هم از نوع پردازنده های موبایل است. چیزی که در سایت اینتل و لینکی که قرار دادید مشخص است. البته همانطور که گفتید 3470 در کشور ما به میزان زیاد یافت نمی شود و البته طرفدار هم ندارد.
    امتیازها
    1,616
    سطح
    23
    146
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_zm11 نمایش پست ها
    :)) ,وای خداااااااا ، معلومه که شما اصلا مفهوم دسکتاپی رو نمیدونی شما به این cpu میگی دسکتاپی ، من حرف مدیر محترم و یکی دیگه از دوستان عزیز رو گوش میکنم و دیگه بحثی نمیکنم
    فکر میکنی سریع نظر عوض میکنین مدیران نمیتونن نظر قبل ویرایش شما رو بخونن
    امتیازها
    1,616
    سطح
    23
    146
    کاربر اخراجی
    دستتون درد نکنه آقا حسام. لطف کردین.@};-
    امتیازها
    99
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید
    اوه ، سرم رفت... بیخیال ممنون از همه به خاطر کمکهاشون. من به جز این ویندوزم یه ویندوز سون هم نصب کردم میخواستم بدونم باید از کجا بفهمم که این قطعاتم نصب شده یا نه؟ اگه نصب نشده باشه باید چکار کنم؟ اگه سیدی نصبشون رو نداشته باشم چی؟ بعد یه مشکلی که دارم اینه که باهاش نمیتونم به اینترنت متصل شم و در عین حال نمیتونم باهاش رندر شبکه ای بگیرم . فکر کنم مشکل در مورد مودم باشه. باید حتما نصب بشه رو ویندوز؟ البته فکر کنم سیدیش رو گم کردم چون سیستمم خیلی قدیمیه. حال باید چه کنم؟
    امتیازها
    8,580
    سطح
    62
    250
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmahdi1444 نمایش پست ها
    اوه ، سرم رفت... بیخیال ممنون از همه به خاطر کمکهاشون. من به جز این ویندوزم یه ویندوز سون هم نصب کردم میخواستم بدونم باید از کجا بفهمم که این قطعاتم نصب شده یا نه؟ اگه نصب نشده باشه باید چکار کنم؟ اگه سیدی نصبشون رو نداشته باشم چی؟ بعد یه مشکلی که دارم اینه که باهاش نمیتونم به اینترنت متصل شم و در عین حال نمیتونم باهاش رندر شبکه ای بگیرم . فکر کنم مشکل در مورد مودم باشه. باید حتما نصب بشه رو ویندوز؟ البته فکر کنم سیدیش رو گم کردم چون سیستمم خیلی قدیمیه. حال باید چه کنم؟

دوست عزیز اگه سیستم نخردی هنوز 1 تایپک جدید درست کن اونجا راهنماییت کنیم ، اونجا دیگه از این مشکلات پیش نمیاد ، بهتم پیشنهاد میکنم بری 1 dvd درایور بخری ،مثلا به اسم مجموعه دراویرهای قطعات مخصوص ویندوز 7 ، 2 تا 4 تومن پولشه ولی با اون میتونی کل قطعاتی که cd ایش رو نداری رو براحتی نصب کنی ، و اینکه بخوای ببینی کجا نصب شده ، برو اینجا ، Control Panel\All Control Panel Items\Device Manager , هرکدوم که نصب نشده باشه علامت اخطار زده
    این حسین کیست که عالم همه دیوانه ی اوست !؟
    این چه شمعی است که جان ها همه پروانه ی اوست !؟
صفحه 5 از 5 نخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 49 از 49

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع