ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته

افزایش سرعت کپی فایل ها در ویندوز * دانلود TeraCopy Pro v2.22 *

**نصب این نرم افزار را به کسانی که به سرعت PC خود اهمیت می دهند توصیه می کنم**

با این نرم افزار می توانید در حین کپی عملیات را متوقف کرده و سپس از همان جا ادامه دهید. این نسخه برای تمامی ویندوز ها از جمله ویندوز ۷ قابل استفاده است. همچنین می تواند از خطاهای رایج در هنگام کپی نیز جلوگیری نماید و مشکل را برطرف کند. ( بدون اینکه کپی متوقف شود )

این نرم افزار امکانات جالبی داره که از جمله اونا میشه به این گزینه ها اشاره کرد :

1-نشان دادن سرعت انتقال اطلاعات ( خوراک اونایی که دوست دارن بدونن فلشی که دارن با چه سرعتی اطلاعات منتقل می کنه )
    2-اگر در حین کپی کردن می خواهید از نرم افزاری استفاده کنید- به راحتی می توانید برنامه را متوقف کرده و از دوباره انتقال را ادامه دهید .
    3- اگر در هنگام کپی کردن- یک فایل ERROR داد نرم افزار به راحتی آن فایل را رد می دهد بدون اینکه عملیات انتقال متوقف شود .

http://download1182.mediafire.com/73d7v3l7ubmg/ajl5ia8aooa1vic/Teracopy.rar
    امتیازها
    75,022
    سطح
    100
    6,106
    کاربر انجمن
    چه جالب باید دانلود کنم وببینم چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    البته قبلا از نرم افزارهایی از این قبیل استفاده کردم ولی زیاد تاثیری نداشتند.........
    .................................................. ........................................

>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

.................................................. .......................................

امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط rajah نمایش پست ها
    چه جالب باید دانلود کنم وببینم چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    البته قبلا از نرم افزارهایی از این قبیل استفاده کردم ولی زیاد تاثیری نداشتند.........
    چی شد دوست عزیز ؟ امتحان کردی ببینی برنامه خوبه یا نه ؟ نظرتو بگو بقیه دوستان استفاده کنند .
    ولی به نظر من امکاناتی که این نرم افزار داره نصبت به برنامه کپی ویندوز خیلی بیشتره - بعضی از امکاناتو که ویندوز اصلا نداره
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

نمایش برچسب‌ها