ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19
    امتیازها
    75,022
    سطح
    100
    6,106
    کاربر انجمن
    برای اینکه صحبت های آقا حسام رو تکمیل کنم
    دوست عزیز به احتمال قوی رم نوت بوک شما بصورت 2*2gig باشه که می تونید این موضوع رو با نرم افزار ساده ای مثل cpu-z چک کنید چون در اینصورت برای رسیدن به رم 8 گیگ باید رم هاتون رو کنار بذارید و دوتا ماژول 4گیگ بخرید

دوست عزیز چون این پست مکان مناسبی برای سوال شما نیست و باعث یه جور بی نظمی در فروم میشه لطفا درصورتی که می خواید بچه های فروم بیشتر راهنمایی کنند تو قسمت مشاوره و راهنمایی یه تاپیک جدید باز کنید و بحث در اینباره رو به همینجا ختم کنید
    .................................................. ........................................

>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

.................................................. .......................................

امتیازها
    6,860
    سطح
    54
    33
    کاربر جدید
    داداش حسام سلام، وقتت بخیر
    حقیقتش می خواستم برای خرید ssd اقدام کنم ولی اطلاع چندانی ندارم، فقط در همین حد که میشه هارد لپ تاپو درآورد و ssd جاش گذاشت (البته با حجم کم و قیمت بالا) و از سرعت بالاش بهره برد، ولی یجا شندیدم که میگفت dvd رام رو میشه درآوورد و ssd جاش گذاشت و هارد لپ تاپم هم دست نخورده در کنارش بمونه، راست این قضیه؟
    من مدل لپ تاپم dell l502x هست با هارد 750 گیگ، الآن تا خرخره از بس فیلم و سریال ریختم روش پر شده و سریعن نیازمند خرید هاردم، ممنون میشم راهنماییم کنی؟ خودت بودی چیکار می کردی؟
    امتیازها
    109,327
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط eeeeeeehsan نمایش پست ها
    داداش حسام سلام، وقتت بخیر
    حقیقتش می خواستم برای خرید ssd اقدام کنم ولی اطلاع چندانی ندارم، فقط در همین حد که میشه هارد لپ تاپو درآورد و ssd جاش گذاشت (البته با حجم کم و قیمت بالا) و از سرعت بالاش بهره برد، ولی یجا شندیدم که میگفت dvd رام رو میشه درآوورد و ssd جاش گذاشت و هارد لپ تاپم هم دست نخورده در کنارش بمونه، راست این قضیه؟
    من مدل لپ تاپم dell l502x هست با هارد 750 گیگ، الآن تا خرخره از بس فیلم و سریال ریختم روش پر شده و سریعن نیازمند خرید هاردم، ممنون میشم راهنماییم کنی؟ خودت بودی چیکار می کردی؟
    برای درآوردن DVD رام و جایگذاری ssd شما نیاز به یک خشاب جایگزین دارید که بتوان ssd را درون آن قرار داد و به جای dvd رام استفاده کرد. من که این خشاب رو در بازار ندیدم. و گمون هم میکنم پیدا کردنش به این آسونی ها نباشه.

شما بهتره یک SSD 128 گیگ بخرید، و هارد فعلی رو درون یک باکس هارد گذاشته و به صورت اکسترنال استفاده کنید.
    امتیازها
    6,860
    سطح
    54
    33
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN 2012 نمایش پست ها
    برای درآوردن DVD رام و جایگذاری ssd شما نیاز به یک خشاب جایگزین دارید که بتوان ssd را درون آن قرار داد و به جای dvd رام استفاده کرد. من که این خشاب رو در بازار ندیدم. و گمون هم میکنم پیدا کردنش به این آسونی ها نباشه.

شما بهتره یک SSD 128 گیگ بخرید، و هارد فعلی رو درون یک باکس هارد گذاشته و به صورت اکسترنال استفاده کنید.
    اونوقت سرعت رید و رایت هاردم توی باکس فرق می کنه؟ کمتر میشه یا بیشتر؟ WD7500 SATA II 750G هست هاردم.
    امتیازها
    109,327
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط eeeeeeehsan نمایش پست ها
    اونوقت سرعت رید و رایت هاردم توی باکس فرق می کنه؟ کمتر میشه یا بیشتر؟ WD7500 SATA II 750G هست هاردم.
    اصلا" سرعت Read و Write هارد توی باکس یا همون هارد اکسترنال به هیچ درد شما نمیخوره. میخوای چه کار کنی؟ ته تهش یه فیلم فول اچ دی میخوای از داخل هارد اکسترنال اجرا کنی که میشه.

آنچه که مهم است، سرعت Read و Write اون درایوی اهمیت داره که برنامه ها و ویندوز روش قرار داره. که وقتی SSD تهیه کنید اون مبنای سرعت Read و Write سیستم شما خواهد بود چون برنامه ها و ویندوز روی SSD خواهند بود. وگرنه اصلا" مهم نیست یک MP3 با چه سرعتی در هارد اکسترنال Read و Write میشه.

سرعت یک هارد اکسترنال محدود میشه به سرعت درگاه اتصال اون، یعنی سرعت انتقال اطلاعات در USB2 یا USB3 (درصورت ساپورت).
    ویرایش توسط ARMIN : 2013/10/18 در ساعت 02:18
    امتیازها
    2,972
    سطح
    33
    0
    کاربر جدید
    لپتاب بنده سونی وایو EA3jgx برای تعویض هارد به ssd هارد خود سیستم دارای یک ریکاوری درایو هست چطور میشه اون رو هم انتقال داد به ssd ؟
    امتیازها
    2
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید
    سلام
    من یه لپ تاپ دارم که مشکل cpu داره و روشن نمیشه ،چجوری می تونم اطلاعات هاردش را تخليه کنم
    با تشکر
    امتیازها
    9,837
    سطح
    66
    833
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mani_f_n نمایش پست ها
    سلام
    من یه لپ تاپ دارم که مشکل cpu داره و روشن نمیشه ،چجوری می تونم اطلاعات هاردش را تخليه کنم
    با تشکر
    سلام،
    اگه دیگه امیدی به لپ تاپ ندارید یه قاب تبدیل هارد اکسترنال ترجیهاً از برند اوریکو تهیه کنید و به راحتی انتقال بدید

Sent from my MI 4W using Tapatalk

امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mani_f_n نمایش پست ها
    سلام
    با تشکر
    روش دیگه اینکه هارد رو باز کنین و داخل یک کیس وصلش کنین. بعد کار کپی رو انجام بدین.
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع