ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    امتیازها
    8,320
    سطح
    61
    1,127
    کاربر انجمن

Lightbulb اف-سکیور: ویندوز فون امن ترین سیستم عامل موبایل در دنیاست

واحد خبر mobile.ir : بنا به گفته های "میکو هیپونن" مدیر قسمت امنیت شرکت "اف-سکیور" (F-Secure)، ویندوز فون 8، امن ترین سیستم عامل موجود در بازار تلفن همراه است. اومی گوید اندروید بهشت مجرمان سایبری است!

در 7 یا 8 سال گذشته همیشه از بلک بری به عنوان یک سیستم عامل امن یاد می شد اما با تغییرات بوجود آمده در صنعت تلفن همراه، بسیاری از شرکت های کوچکتر به دنبال سیستم عامل های دیگری برای ارتباطات خود هستند. بنابر سخنان هیپونن که با the INQUIRER داشت، در حال حاضر امن ترین گزینه برای این شرکت ها ویندوز فون 8 خواهد بود.

او می گوید: «ویندوز فون امن است و هیچ بدافزاری ندارد. اگر یک تلفن امن می خواهید، یک ویندوز فون بخرید.» هیپونن اضافه می کند که عدم وجود بدافزارها در ویندوز فون به شدت در تضاد با وضعیت بدافزارها در سیستم عامل های دیگر است.

هیپونن می گوید: «در حالی که اندروید، آی او اس و بلک بری به ترتیب بیشترین بدافزارها را دارند، ویندوز فون امن ترین سیستم عامل برای تلفن های هوشمند است.»

مهمترین قسمت سخنان مدیر اف-سکیور آنجایی است که در مورد تعداد بدافزارهای اندروید آماری را ارائه می دهد. او می گوید: «مهمترین خبری که ما می خواهیم اعلام کنیم در مورد تعداد بدافزارهایی است که ما به وجود آنها پی برده ایم. در سه ماهه اول سال جاری تعداد 3000 عدد، سه ماهه دوم 5000 عدد و سه ماهه سوم 51,000 عدد بدافزار برای پلتفرم اندروید شناسایی شد. این بدان معناست که اندروید در تعداد بدافزارهایش نسب به اوایل سال، با یک جهش 10 برابری روبه‌رو بوده است.»

هیپونن دلیل این مسئله را سیاست گوگل مبنی بر اجازه پخش اپلیکیشن ها توسط فروشگاه های ثالث می داند. به نظر وی، بیشتر این بدافزارها توسط خود کاربران و از فروشگاه های ثالث نصب می شوند.

در مقابل این اظهارات، هیپونن پیش بینی کرد که ویندوز فون به خاطر سیاست های توسعه محدود بر روی اپلیکیشن ها، بهتر می تواند از کاربران خود در مقابل بدافزارها محافظت کند.
    امتیازها
    1,941
    سطح
    26
    314
    ROG
    کاربر انجمن
    چقدر دیر به این نتیجه رسیدن :دی
    http://forums.sakhatfazarmag.com.com/singnaturepics/sigpics774_2.gif

REPUBLIC OF GAMERS

Ali Vahdati

من هم از ویستا پخش خرید نمی کنم پیشنهاد می کنم شما هم نکنید
    امتیازها
    9,491
    سطح
    65
    462
    مدیر فنی
    و البته بهتر دولوپر ها را برای عرضه نرم افزارهاشون تحت فشار میزاره.

کلا این حرف شبیه امنیت بیشتر mac هست. زمانی که دوستان میگن مک ویروس نمیگیره و امن تره دوست دارم با پشت دست بزنم توی صورتشون. واقعیت اینه که ویندوز بیش از ده برابر کاربر بیشتری داره که بخش زیادیشون هم کاربرای آماتور هستند. لذا طبیعتا بد افزار بیشتری هست. از سمتی هر چه دست برنامه نویس باز تر باشه و ایپی ای های سیستم عامل مشخص و داکیومنت شده میتونه بد افزار های مضرتری بنویسه همون طور که یک برنامه نوس عادی میتونه برنامه بهتری بنویسه.
    پس این حرف سر امنیت ویندوز فون نشانگر بهتر بودنش نیست. در واقع ویندوز فون از نظر دولوپمنت بسیار بسته و اصلا خسته کننده است. از سمتی روند سابمیت نرمافزار هم زیاد جالب نیست. البته از این نظر فرقی با ios نمیکنه ولی از اونجایی که کاربر کمتری داره جیلش هم کمتره و نرمافزار های نصب نرمافزار ثالثش هم کمه و خب باز مجدد چون کاربر کمتره زیاد بدافزار نویس ها وقت نمیزارن.

این یک قضیه مشخصه. نشانه قضیه خاصی نیست. البتخ سوء تفاهم نشه من خودم گوشیم ویندوز فونه. ولی تحلیل اشتباه هم نباید بشه.
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tech Admin نمایش پست ها
    و البته بهتر دولوپر ها را برای عرضه نرم افزارهاشون تحت فشار میزاره.

کلا این حرف شبیه امنیت بیشتر mac هست. زمانی که دوستان میگن مک ویروس نمیگیره و امن تره دوست دارم با پشت دست بزنم توی صورتشون. واقعیت اینه که ویندوز بیش از ده برابر کاربر بیشتری داره که بخش زیادیشون هم کاربرای آماتور هستند. لذا طبیعتا بد افزار بیشتری هست. از سمتی هر چه دست برنامه نویس باز تر باشه و ایپی ای های سیستم عامل مشخص و داکیومنت شده میتونه بد افزار های مضرتری بنویسه همون طور که یک برنامه نوس عادی میتونه برنامه بهتری بنویسه.
    پس این حرف سر امنیت ویندوز فون نشانگر بهتر بودنش نیست. در واقع ویندوز فون از نظر دولوپمنت بسیار بسته و اصلا خسته کننده است. از سمتی روند سابمیت نرمافزار هم زیاد جالب نیست. البته از این نظر فرقی با ios نمیکنه ولی از اونجایی که کاربر کمتری داره جیلش هم کمتره و نرمافزار های نصب نرمافزار ثالثش هم کمه و خب باز مجدد چون کاربر کمتره زیاد بدافزار نویس ها وقت نمیزارن.

این یک قضیه مشخصه. نشانه قضیه خاصی نیست. البتخ سوء تفاهم نشه من خودم گوشیم ویندوز فونه. ولی تحلیل اشتباه هم نباید بشه.
    دقیقا ! آفرین سروش ! آفرین ! دقیقا حرف دل من را زدی !

ویندوز فون یعنی محیطی که ماکروسافت تو را زندانی کرده و فقط باید برنامه ارائه داده شده یا تایید شده توسط اون را بریزی اما در آندروید تو آزادی ! آزاد ! میتونی راه درست را انتخاب کنی و همیشه از google play دانلود کنی و همیشه هم مطمئن باشی که امن ترین گوشی را داری و میتونی هم مثل من از هر محیطی برنامه بگیری و البته عواقبش را بپذیری ! ولی مهم این است که زیر یوغ استکبار جهانی (ماکروسافت) نیست !
    ویندوز فون فقط زمانی میتونه برنده بازی باشه و از آندروید جلو بزنه که نوآوری داشته و اون را ادامه بده ! بعید میدونم این مثلا نوآوری های تیم ماکرو ادامه داشته باشه !
    زنده باد آندروید !
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    9,491
    سطح
    65
    462
    مدیر فنی
    البته باید اینو گفت که ویندوز فون برای مطرح شدن هم نیازی نداره که حتما این آزادی را بده. همون طور که Ios نداده. ولی خب پاور یوزرو میپرونه به عبارتی. وگرنه یوزر کژوال که نیازی به این نداره و شاید هم به نقل از این دوستمون بتونیم بهش بگیم مطمین تر هم هست.
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع