ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 270 از 282 نخست ... 170220260268269270271272280 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,691 به 2,700 از 2818
    امتیازها
    7,604
    سطح
    58
    168
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط SPARC نمایش پست ها
    درود

دوستان

مشکلی برای لپ تاپ از آشنایان پیش اومده با این مدل : lenovo ideapad 500-15isk پردازنده: COI7 6500U

قبل از عوض کردن سیستم عامل ویندوز 10 مشکلی که وجود داشت این بودش که همه چیز به صورت عادی تو Laptop اجرا میشه .

مشکل از زمانی هستش که مثلا نرم افزار کاربردی : WORD باز می کنم به شدت کند هستش . خیلی کند و اهسته صفحه اصلی WORD 2016 باز می کنه.

یا حتی نرم افزار AUTO CAD 2013 هم به کندی باز می شه و نمیشه تو مختصادی را ترسیم کردم.

نرم افزار WORD که باز می کنم صفحه خیلی اروم اروم باز میشه . انگار یک چیزی می خواد مانع از باز شدن برنامه بشه.

TASK MGN بررسی کردم دیدیم عادی هستش هیچ Process به صورت مشکوک منابع سخت افزاری دیگر نمی کنه باعث کندی بشه.

نرم افزار Hard Disk Sential نصب کردم Perf and Health هر دو بروی 100 هستش .

ویندوز جدید هم نصب کردم تو محیط ویندوز همه چیز عادی هستش.
    سلام اسپارک جان
    مشکل از رم نیست احیانا؟
    چون قبلا تجربش کردم رم مشکل داشت و نرم افزارای شرکت ادوب رو خیلی کند باز میکرد و کند کار میشد کرد انگار واقعا اون پشتا یه چیزی داره کار میکنه
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط daneshjo نمایش پست ها
    سلام اسپارک جان
    مشکل از رم نیست احیانا؟
    چون قبلا تجربش کردم رم مشکل داشت و نرم افزارای شرکت ادوب رو خیلی کند باز میکرد و کند کار میشد کرد انگار واقعا اون پشتا یه چیزی داره کار میکنه
    درود

بررسی نکردم ولی حافظه اصلی هشت گیگ هستش .

فکر کنم باید لپ تاپ باز کنم ولی حجم حافظه زیادی مصرف نمی شه.

بیشتر فضای رم خالی هستش.
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    سلام.

برای احیا توررنتهای اصطلاحا مرده و بدون seeders و Peers و ...، مطالب مختلفی در یوتیوب به شکل فیلم با عنوان
    Come to life dead torrents
    دیدم;
    اضافه کردن Trackers از سایتها یا بلاگهایی مثل
    Trackerlist.com,با آخرین آپدیت از ترکرهای فعال.
    این مورد با اضاف کردنشون به یوتوررنت و صبر کردن برای آپدیت ترکرها، برای توررنتهای من کار نکرد.

مورد بعدی که دیدم اضافه کردن hash info به سایتی مثل Thelocalbay.com و paste کردن این info در ردیف اول که مربوط به اینفو هست و کلیک کردن بر روی دکمه جلوش (Grab) و جمع کردن ترکرهای مرتبط برای توررنت مربوطه و بعد لود اتوماتیک یوتوررنت و اضافه شدن به لیستش برای دانلود هست.
    که اینو اصلا خطای ۴۰۴ داد و سایت موجود نبود.
    ================================

بعدش از مطلبی خوندم که ممکنه آنتی ویروس شما پروتکل های ارتباطی Peer to Peer رو بلاک میکنه که تا حدوی در مورد آنتی ویروس eset بنده، صدق میکنه و هر از گاهی موقع دانلود ،پیغام میده که
    Address has been blocked
    Web Protection رو غیرفعال کردم ولی تاثیر خاصی نداشت که بگم عدم دانلود ،مربوط به این مسأله س.
    =====================
    بازم در ادامه بررسی ،اینبار به این مورد برخوردم که نرم افزار دانلود Vuze نصب کنید که تنظیماتش مفصلتر و دقیق تر از یوتوررنت هست و میشه علاوه بر اینکه در فایروال اجازه دسترسی داد، Peer to Peer رو هم بشناسونی به آنتی ویروست که بلاک نکنه اون ترکرها رو.
    البته من در فایروال eset ،خود نرم افزار توررنت رو دسترسی دادم و ملحقاتشو.
    ======================
    بعد از ذکر جریانات و توضیحات مفصل این سوالها رو دارم:
    ۱- چقدر این مشکل با کوچ کردن به نرم افزار توررنت دیگه مثل Vuze حل میشه و اصلا صحت داره؟

۲- اضافه کردن ترکرهای جدید برای همه نوع دانلودی من جمله فیلم یا نرم افزار ،کاربرد داره ینی اینها رو برای همه دانلودهام اضافه کنم؟ و البته که تاثیری ندیدم.

۳؛ راه حل جدید و بروزتری سراغ دارین لطفاً؟
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    سوال دیگه م با موضوع جداگانه اینه؛
    نرم افزار Yummi Multiboot
    برای چند بوته کردن فلش ،دارم که جدیدا بهیچوجه درست کار نمیکنه و یک فایل ایزو رو که در فلش بوتیبل رایت کرد ،فایل ایزو بعدی رو درست رایت نمیکنه و بوت نرم افزار دوم امکان پذیر نیست -اوایل درست کار میکرد و چند تا برنامه بوتیبل رو فلش داشتم که با منو خود برنامه ،اجازه انتخاب و بوت میداد.-

الغرض; برنامه قدرتمند مالتی بوت فلش ،( با امکان رایت iso های متعدد)- چی استفاده کنم؟
    امتیازها
    11,776
    سطح
    71
    1,947
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid59 نمایش پست ها
    سلام.

برای احیا توررنتهای اصطلاحا مرده و بدون seeders و Peers و ...، مطالب مختلفی در یوتیوب به شکل فیلم با عنوان
    Come to life dead torrents
    دیدم;
    اضافه کردن Trackers از سایتها یا بلاگهایی مثل
    Trackerlist.com,با آخرین آپدیت از ترکرهای فعال.
    این مورد با اضاف کردنشون به یوتوررنت و صبر کردن برای آپدیت ترکرها، برای توررنتهای من کار نکرد.

مورد بعدی که دیدم اضافه کردن hash info به سایتی مثل Thelocalbay.com و paste کردن این info در ردیف اول که مربوط به اینفو هست و کلیک کردن بر روی دکمه جلوش (Grab) و جمع کردن ترکرهای مرتبط برای توررنت مربوطه و بعد لود اتوماتیک یوتوررنت و اضافه شدن به لیستش برای دانلود هست.
    که اینو اصلا خطای ۴۰۴ داد و سایت موجود نبود.
    ================================

بعدش از مطلبی خوندم که ممکنه آنتی ویروس شما پروتکل های ارتباطی Peer to Peer رو بلاک میکنه که تا حدوی در مورد آنتی ویروس eset بنده، صدق میکنه و هر از گاهی موقع دانلود ،پیغام میده که
    Address has been blocked
    Web Protection رو غیرفعال کردم ولی تاثیر خاصی نداشت که بگم عدم دانلود ،مربوط به این مسأله س.
    =====================
    بازم در ادامه بررسی ،اینبار به این مورد برخوردم که نرم افزار دانلود Vuze نصب کنید که تنظیماتش مفصلتر و دقیق تر از یوتوررنت هست و میشه علاوه بر اینکه در فایروال اجازه دسترسی داد، Peer to Peer رو هم بشناسونی به آنتی ویروست که بلاک نکنه اون ترکرها رو.
    البته من در فایروال eset ،خود نرم افزار توررنت رو دسترسی دادم و ملحقاتشو.
    ======================
    بعد از ذکر جریانات و توضیحات مفصل این سوالها رو دارم:
    ۱- چقدر این مشکل با کوچ کردن به نرم افزار توررنت دیگه مثل Vuze حل میشه و اصلا صحت داره؟

۲- اضافه کردن ترکرهای جدید برای همه نوع دانلودی من جمله فیلم یا نرم افزار ،کاربرد داره ینی اینها رو برای همه دانلودهام اضافه کنم؟ و البته که تاثیری ندیدم.

۳؛ راه حل جدید و بروزتری سراغ دارین لطفاً؟
    وقتی تورنت رو کسی آپلود نکنه دیگه شما هر کاری کنی و به هر تعداد Tracker هم وصل باشی به نتیجه نمیرسی. تعداد seeder هایی که سایت های مثل piratebay یا 1337x میزنن ممکنه آپدیت نباشه.
    همین برنامه های عادی مثل qbit torrent کافی هستند. اگر کسی تورنتی رو seed نمیکنه تنها گزینه صبر کردن هست.
    مگر این که کلا به هیچ Trackerی وصل نباشید که باید مشکل رو بررسی کرد.
    امتیازها
    13,314
    سطح
    75
    11
    کاربر انجمن
    یه مینی کیس hp دارم با مشخصات رم 4 سی پی یو دوهسته ای ث8400 و ویندوز 7 64 بیت . توی مرورگرها خیلی مشکل هنگ کردن دارم بجز برنامه پرینتر و اسکنر برنامه خاصی نصب نیست ویندوز هم عوض کردم بازم همینطور بود به نظرتون مشکل چیه ؟
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط yaghob68 نمایش پست ها
    یه مینی کیس hp دارم با مشخصات رم 4 سی پی یو دوهسته ای ث8400 و ویندوز 7 64 بیت . توی مرورگرها خیلی مشکل هنگ کردن دارم بجز برنامه پرینتر و اسکنر برنامه خاصی نصب نیست ویندوز هم عوض کردم بازم همینطور بود به نظرتون مشکل چیه ؟
    چون ظرفیت رم پایین هست، سعی کنید از مرورگرهای سبک استفاده کنید، مثل فایرفاکس.
    https://blogs.systweak.com/best-ligh...s-for-windows/
    امتیازها
    217
    سطح
    4
    0
    کاربر جدید
    سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بازی واچ داگز یک رو نصب کنم ب روی دی وی دی هستش 4 دی وی دی که هر کار میکنم نصب نمیشه رمم 6 هارد 2 ترابایت و گرافیکم نمیدونم چنده کلا لب تابم بالاست ممکن هست راهنمایی ام نمایید ممنون میشم دوست عزیز
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    نرم افزار hwinfo رو دانلود و اجرا کنید و یک عکس از صفحه اصلی نرم افزار بگذارین.
    https://soft98.ir/software/660-hwinfo.html

امکانات سخت افزاری مورد نیاز این بازی:
    https://www.game-debate.com/games/in...e=Watch%20Dogs
    امتیازها
    13,314
    سطح
    75
    11
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezash85 نمایش پست ها
    چون ظرفیت رم پایین هست، سعی کنید از مرورگرهای سبک استفاده کنید، مثل فایرفاکس.
    https://blogs.systweak.com/best-ligh...s-for-windows/
    من دقیقا یه سیستم با همین مشخصات و رم 4 و ddr2 دارم این مشکل رو نداره
صفحه 270 از 282 نخست ... 170220260268269270271272280 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,691 به 2,700 از 2818

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع