ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 8 از 282 نخست ... 6789101858108 ... آخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 2818
    امتیازها
    4,108
    سطح
    40
    25
    کاربر انجمن
    سلام به همه دوستان من تو ویندوز هفت نمیتونم از نرو استفاده کنم درایور هامو انتخاب میکنم علامت موسم میچرخه وهنجگ میکنه و حتی اهنگ میخوام دیتا بزنم رایت نیمشه دی وی دی رایترم که پلکستوره میاد بیرون اما با آشمپو میزنم مشکلی ندارم همه چیزارو با اون میزنم اما میخوام با نرو بزنم میشه کمک کنید با تشکر
    امتیازها
    4,108
    سطح
    40
    25
    کاربر انجمن
    هیشگی نیست جواب بده
    امتیازها
    36,157
    سطح
    100
    3,319
    اوركلاكر
    نقل قول نوشته اصلی توسط agha_mohammad نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان من تو ویندوز هفت نمیتونم از نرو استفاده کنم درایور هامو انتخاب میکنم علامت موسم میچرخه وهنجگ میکنه و حتی اهنگ میخوام دیتا بزنم رایت نیمشه دی وی دی رایترم که پلکستوره میاد بیرون اما با آشمپو میزنم مشکلی ندارم همه چیزارو با اون میزنم اما میخوام با نرو بزنم میشه کمک کنید با تشکر
    در ویندوز سون از نرو 9 به بالا استفاده کن ،

اگه نسخه ی فعلی توی این محدودست که گفتم و باز مشکل داری ،

یه بار کلا نرو رو پاک کن و از نو نصب کن ، نتیجشو بگو...
    امتیازها
    7,796
    سطح
    59
    1,293
    کاربر انجمن
    به جای نرو از اشمپو استفاده کنید
    امتیازها
    4,108
    سطح
    40
    25
    کاربر انجمن
    مرسی بخدا صد بار نصب کردم نشد همه نسخه هارو و اینکه همش میاد بیرون میخوام اهنگ با سرعت پایین بزنم نمیشه
    بخدا پدرم در اومد کمک کنید
    امتیازها
    36,157
    سطح
    100
    3,319
    اوركلاكر
    مرسی بخدا صد بار نصب کردم نشد همه نسخه هارو و اینکه همش میاد بیرون میخوام اهنگ با سرعت پایین بزنم نمیشه
    بخدا پدرم در اومد کمک کنید
    سی دی خام هم عوض کن و از یه مدل دیگه استفاده کن

و از نروهایی که داری استفاده نکن ، برو از اینترنت یه نرو9 دانلود کن

و نسخه ی قبلی رو کامل پاک کن و این جدیدرو نصب کن.

اگه دقیقا تمام این کارهارو انجام دادی و باز هم درست نشد ،

باید ویندوزتو عوض کنی.
    امتیازها
    8,287
    سطح
    61
    428
    کاربر انجمن
    اولا که نرو واقعا نرم افزار سنگینی شده و به نظر من ارزش استفاده نداره ، از این لینک ashampoo burning studio رو دانلود کن ، طریقه کار کردن باهاش مثل نرو هست و بسیار نرم افزار سریع و خوش ساختی هست :
    http://www.asandownload.com/software/entry/350/
    موفق باشید
    امتیازها
    4,108
    سطح
    40
    25
    کاربر انجمن
    دوستان من با آشومپو نمیتونم دی وی دی بزنم چطوریه اصلا قسمت وی وی دی ویدیو نداره که بشه دی وی دی فیلم بزنیم که تو دستگاه نشون بده بعدش من سی دی خام هام  budgetهست که دو ایکس تا 56ایکس میزنه اما تو نرو و اشومپو فقط وفقط 16ایکش به بالا داره مثلا میخوام برای مشتری اهنگ بزنم که فقط شش ایکس و یا هشت ایکس باشه که توت ضبط ماشینشون بخونه اما سرعت کمتر از 16نداره نمیدونم چیکار کنم وگرنه با نرو چیزای دیگه میزنم مشکل نداره به نظرتون از سی دی هست؟ یا دی وی دی رایتر پلکستورم؟
    امتیازها
    14
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    با سلام خدمت همه بزرگواران.من به تازگی به این سایت پیوستم و از آنجا که سوآلی دارم که مدتی است وقتم را گرفته است ، لذا از همه دوستان خواهش می کنم در صورتی که راه حلی دارند برایم بنویسند. فقط لطفا سریعتر. قبلا از همه تشکر و عذرخواهی می نمایم و اما سوآل:
    بنده یک برنامه توسط پاورپوینت ساختم که آموزش فصلی ازکتاب درسی دبیرستان بود و در انتها هم دکمه آزمون ایجاد کردم و آنرا به یک فایل اگز که توسط نرم افزم افزار آدوب کپتیویت تولید شده بود(کوئیز ) لینک نمودم. سپس آنرا به powerpointshow ذخیره کردم و این فایل جدید و فایل اگز را درداخل یک فولدر قراردادم. اما وقتی آنرا برروی سی دی ذخیره و سپس پخش می کنم کل فایل بدون مشکل پخش می شود اما وقتی به اجرای این فایل اگز می رسد پیغام ارورداده و پخش نمی کند.ضمنا عرض کنم من کل این پروسه را برروی محیط دسکتاپ انجام و ذخیره کردم و فقط برروی دسکتاپهای سیستم های مختلف پخش می کند. حال سوآل اینست آیا راهی وجود دارد که این برنامه بدون هیچ مشکل و اروری در همه درایوها و خصوصا از طریق سی دی اجرا و پخش شود. ضمنا وقتی در پروژه پاورپوینت که شامل چندین اسلاید می باشد موزیکی قرار می دهیم چکار کنیم تا موزیک بصورت مستمر و منظم پخش شود نه اینکه برروی هر اسلاید از ابتدا پخش شود و دیگر آنکه چه کنیم تا در جایی که فیلم یا توضیحاتی پخش می شود آن موزیک متن قطع و یا ضعیفتر شود تا خللی در صدای فیلم یا گوینده توضیحات ایجاد نکند. با تشکر فراوان.
    امتیازها
    7,796
    سطح
    59
    1,293
    کاربر انجمن
    دوستان من با آشومپو نمیتونم دی وی دی بزنم چطوریه اصلا قسمت وی وی دی ویدیو نداره که بشه دی وی دی فیلم بزنیم که تو دستگاه نشون بده بعدش من سی دی خام هام  budgetهست که دو ایکس تا 56ایکس میزنه اما تو نرو و اشومپو فقط وفقط 16ایکش به بالا داره مثلا میخوام برای مشتری اهنگ بزنم که فقط شش ایکس و یا هشت ایکس باشه که توت ضبط ماشینشون بخونه اما سرعت کمتر از 16نداره نمیدونم چیکار کنم وگرنه با نرو چیزای دیگه میزنم مشکل نداره به نظرتون از سی دی هست؟ یا دی وی دی رایتر پلکستورم؟
    دوست عزیز اشمپو یکی از حرفه ای ترین و عالی ترین نرم افزار های موجود است!
    تمام امکاتی رو هم که فرمودید داره.
    شما نسخه ی جدیدش رو از سایت سافت 98 بگیر. نصب کن. بعد اگر باز هم سوالی بود در خدمتم.
    برنامه ی نرو واقعا سنگینه و خوب هم نیست.
صفحه 8 از 282 نخست ... 6789101858108 ... آخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 2818

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع