ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 249 از 282 نخست ... 149199239247248249250251259 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,481 به 2,490 از 2818
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramin.1989 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه ی عزیزان و اساتید محترم

یک سوال؟!

آقا من اگه بخوام ویندوز 7 یا 8.1 و یا 10 رو UEFI کنم،از دوستان کسی هست که فایلهای پوشه efi مربوط به ویندوزهای 32 بیت در حالت uefi رو داشته باشه (و همچنین احیانا اگه تغییراتی دیگه در مورد این قضیه هس راهنمایی کنه لطفا)؟؟؟

متشکرم....
    سلام
    ویندوز باید تک نسخه باشه AIO ها فایل های UEFI رو کامل ندارند
    اگر 32 بیت لازم دارید از هر ویندوزی چه 7 چه 8.1 یا 10 ، ستاپ تک نسخه دانلود کنید نه AIO
    مثلاً ویندوز 10 اینترپرایز 32 بیت
    بعد هم با نرم افزار Rufus بوتیبل می کنید فلش رو و نصب می کنید .
    توضیحات در مورد نصب اگر خواستید باید توضیحات بیشتری در مورد :
    نوع دستگاهی که قراره روش ویندوز UEFI نصب بشه ( PC یا لپ تاپ )
    نو بودن دستگاه و نصب ویندوز برای اولین بار یا نصب روی دستگاهی که نو نیست و اطلاعات روی هاردش یا SSD اش از قبل بوده و برای اولین بار قصد نصب ویندوز UEFI دارید
    مدل لپ تاپ یا مدل مادربرد سیستم
    رو اعلام کنید تا توضیح بدم
    اگر دستگاه نو باشه و روی هاردش اطلاعاتی نباشه کاری نداره ولی اگر روش اطلاعات باشه باید اطلاعاتش رو کاملاً منتقل کنید روی هارد دیگه و بعد هارد به GPT تبدیل بشه و ویندوز UEFI نصببشه و بعد اطلاعات رو برگردونید سر جای خودش

امتیازها
    4,443
    سطح
    42
    179
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    سلام
    ویندوز باید تک نسخه باشه AIO ها فایل های UEFI رو کامل ندارند
    اگر 32 بیت لازم دارید از هر ویندوزی چه 7 چه 8.1 یا 10 ، ستاپ تک نسخه دانلود کنید نه AIO
    مثلاً ویندوز 10 اینترپرایز 32 بیت
    بعد هم با نرم افزار Rufus بوتیبل می کنید فلش رو و نصب می کنید .
    توضیحات در مورد نصب اگر خواستید باید توضیحات بیشتری در مورد :
    نوع دستگاهی که قراره روش ویندوز UEFI نصب بشه ( PC یا لپ تاپ )
    نو بودن دستگاه و نصب ویندوز برای اولین بار یا نصب روی دستگاهی که نو نیست و اطلاعات روی هاردش یا SSD اش از قبل بوده و برای اولین بار قصد نصب ویندوز UEFI دارید
    مدل لپ تاپ یا مدل مادربرد سیستم
    رو اعلام کنید تا توضیح بدم
    اگر دستگاه نو باشه و روی هاردش اطلاعاتی نباشه کاری نداره ولی اگر روش اطلاعات باشه باید اطلاعاتش رو کاملاً منتقل کنید روی هارد دیگه و بعد هارد به GPT تبدیل بشه و ویندوز UEFI نصببشه و بعد اطلاعات رو برگردونید سر جاتی خودش
    با تشکر از رضا جان

ویندوز uefi 64 بیت هم 7 و هم 8.1 و هم 10 روی لپ تاپای و pc های صفر و کارکرده (بدون پاک شدن اطلاعات (تغییر mbr به gpt بوسیله اکرونیس دیسک دایرکتور 12 بووتیبل )نصب کردم،هیچ مشکلی وجود نداشته شکر خدا،،،،،فقط رو همین مقوله 32 بیت بودن ویندوز ها درحالت uefi مشکل داشتم،،،حتی فایلای پیوستیه efi که محتویات boot و microsoft رو شامله(پوشه efi مخصوص uefi منظورمه) رو هم از سایت دانلود کردم و جایگزین پوشه efi ویندوز mbr ساپورت کردم، ولی بازم زمان بووت شدن ویندوز واسه نصب (هم از طریق dvd و هم از طریق فلش) بووت uefi اجرا نمیشه

الان یدونه lenovo ideapad 100 ه ک این مشکلو داره(واسه تبلتای ویندوزیه سی پی یو atom هم همین مشکل بوده!)

امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramin.1989 نمایش پست ها
    با تشکر از رضا جان

ویندوز uefi 64 بیت هم 7 و هم 8.1 و هم 10 روی لپ تاپای و pc های صفر و کارکرده (بدون پاک شدن اطلاعات (تغییر mbr به gpt بوسیله اکرونیس دیسک دایرکتور 12 بووتیبل )نصب کردم،هیچ مشکلی وجود نداشته شکر خدا،،،،،فقط رو همین مقوله 32 بیت بودن ویندوز ها درحالت uefi مشکل داشتم،،،حتی فایلای پیوستیه efi که محتویات boot و microsoft رو شامله(پوشه efi مخصوص uefi منظورمه) رو هم از سایت دانلود کردم و جایگزین پوشه efi ویندوز mbr ساپورت کردم، ولی بازم زمان بووت شدن ویندوز واسه نصب (هم از طریق dvd و هم از طریق فلش) بووت uefi اجرا نمیشه

الان یدونه lenovo ideapad 100 ه ک این مشکلو داره(واسه تبلتای ویندوزیه سی پی یو atom هم همین مشکل بوده!)
    دلیلی که میخواهید 32 بیت نصب کنید چی هست ؟ لپ تاپ یا سیستمی که 4 گیگابایت و بالاتر رم داره باید و بهتره 64 بیبت نصب بشه .
    من خودم 32 بیت نصب نکردم در حالت UEFI که ببینم مشکلی بوده یا نه
    جایگزینی فولدر رو البته برای 64 بیتی تست کردیم جواب نداده حتماً بابد اون ستاپ ویندوز UEFI ساپورت باشه .
    ایمیج 32 بیت UEFI ساپورت دانلود کنید و تست کنید اگر دلیل خاصی و ضرورت برای نصب 32 بیتی دارید .

امتیازها
    4,443
    سطح
    42
    179
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    دلیلی که میخواهید 32 بیت نصب کنید چی هست ؟ لپ تاپ یا سیستمی که 4 گیگابایت و بالاتر رم داره باید و بهتره 64 بیبت نصب بشه .
    من خودم 32 بیت نصب نکردم در حالت UEFI که ببینم مشکلی بوده یا نه
    جایگزینی فولدر رو البته برای 64 بیتی تست کردیم جواب نداده حتماً بابد اون ستاپ ویندوز UEFI ساپورت باشه .
    ایمیج 32 بیت UEFI ساپورت دانلود کنید و تست کنید اگر دلیل خاصی و ضرورت برای نصب 32 بیتی دارید .

دلیلش نبود درایورهای 64 بیتی تبلتآ و لپ تاپ هایبریدی cpu اتم هستش(یکی دو مدل داشتم ک همچین مشکلی داشتم که هم اس اس دیشون gpt بوده و هم اینکه با وجود gpt بودن ویندوز اورجینال 32 بیت 10 رووش نصب بوده!!)

تماس گرفتم پشتیبانی و اونها لطف کردن و گفتن ک باید بیاد خدمات گارانتی! چون اگه ویندوزشو عوض کنی هم از گارانتی ساقط میشه و هم اینکه اگه ویندوزی بجز ویندوز اورجینال lenovo کمپانی رووش نصب بشه کلا تمام شده اس و بایستی باز شه تبلت)

خیلی ور رفتم باهاش(اومدم mbr کنم،انجامشم دادمآ(باهمون disk director12) هیچ چیزیم پاک نشد(چون فقط 3تا درایور پرایمری داشت) ولی ایندفه مشکلی که وجود داشت این بود که توو ستاپش گزینه بووت شدن lagacy نداشت(ینی عملا فقط و فقط ویندوز بایستی uefi نصب میشد و بهمین خاطر دوباره مجبور به تغییر مد اس اس دیش شدمو به gpt تغییر دادم....و آخرشم که مشکل uefi کردن ویندوز 32بیتی پیش اومد که ازتون سوال کردم...

کلا دوست داشتم این چالشو راهکارشو بفهمم که چطور 32 بیت رو uefi میکنن

بهرحال رضا جان از وقتت خیلی سپاسگذارم...ممنونم

امتیازها
    10,003
    سطح
    66
    294
    کاربر انجمن
    سلام من اتوکد 2014 نصب کردم اما نمیدونم چرا هنگ میکنه یا کند عمل میکنه ؟ مششخصات سیستم تو امضا هستش
    Mb :Asus Z170-A
    Cpu : intel skylake 6700
    Ram : Gskill Trident z 3200mhz
    Cooler : Deep Cool Captain 120 white
    SSD : Samsung evo 850 120gig
    HDD : WD Caviar Blue 1tb
    ODD : Asus 24x
    Case : Deep Cool Dukase Ver2 White
    Power : Cooler Master B600wat 80plus
    Monitor : Asus vs 23
    Mouse : Razer Taipan
    امتیازها
    10,003
    سطح
    66
    294
    کاربر انجمن
    یه سوال دیگه راجب نرم افزار مپ سورس . من چندتا نقطه از جی پی اس به این برنامه دادم و نقاط رو بهم وصل کردم حالا نقاط رو به وسیله قابلیت خود برنامه میخوام ببرم روی گوگل ارت ! ک ارور میده میگه باید گوگل ارت نصب کنی در صورتی ک نصب هم کرده بودم قبلا این ارور رو نمیداد امروز نمیدونم چی شد ک این ارور اومد چطوری مشکلم رو حل کنم ؟ تو سایت خود گوگل هم ک میخوام برنامه رو دانلود کنم نمیشه و فک کنم مارو تحریم کردن
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture1.PNG
مشاهده: 13
حجم: 23.3 کیلو بایت
    Mb :Asus Z170-A
    Cpu : intel skylake 6700
    Ram : Gskill Trident z 3200mhz
    Cooler : Deep Cool Captain 120 white
    SSD : Samsung evo 850 120gig
    HDD : WD Caviar Blue 1tb
    ODD : Asus 24x
    Case : Deep Cool Dukase Ver2 White
    Power : Cooler Master B600wat 80plus
    Monitor : Asus vs 23
    Mouse : Razer Taipan
    امتیازها
    9,969
    سطح
    66
    117
    کاربر انجمن
    سلام
    یه مدتی هست وارد اکثر سایت ها که میشم بعضی تصویر هارو نشون نمیده و بصورت یک عکس تیکه شده نشون میده:
    https://ia601509.us.archive.org/27/i...hot%20(16).png
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط parsa60 نمایش پست ها
    سلام
    یه مدتی هست وارد اکثر سایت ها که میشم بعضی تصویر هارو نشون نمیده و بصورت یک عکس تیکه شده نشون میده:
    https://ia601509.us.archive.org/27/i...hot%20(16).png
    سلام دوست عزیز

این مشکل از DNS هست اگر از DNS های گوگل استفاده میکنید بهتره دیفالت ISP را ست کنید

امتیازها
    9,969
    سطح
    66
    117
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

این مشکل از DNS هست اگر از DNS های گوگل استفاده میکنید بهتره دیفالت ISP را ست کنید
    متاسفانه برطرف نشد
    http://uupload.ir/files/urcp_screenshot_(17).jpg

چرا توی فروم،متن که میخواییم بنویسیم توی خط اول دکمه Space کار نمیکنه...هر چی میویسی فاصله ایجاد نمیکنه
    باید یه چیزی بنویسی بعد بیای توی خط دوم جملتو بنویسی:|(وقتی تازه میخوای شروع به نوشتن کنی)
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط parsa60 نمایش پست ها
    متاسفانه برطرف نشد
    http://uupload.ir/files/urcp_screenshot_(17).jpg

چرا توی فروم،متن که میخواییم بنویسیم توی خط اول دکمه Space کار نمیکنه...هر چی میویسی فاصله ایجاد نمیکنه
    باید یه چیزی بنویسی بعد بیای توی خط دوم جملتو بنویسی:|(وقتی تازه میخوای شروع به نوشتن کنی)
    این مشکل رو منم دارم
    عیب از ادیتور فروم هستش.
صفحه 249 از 282 نخست ... 149199239247248249250251259 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,481 به 2,490 از 2818

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 13 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 13 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع