ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 262 از 282 نخست ... 162212252260261262263264272 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,611 به 2,620 از 2818
    امتیازها
    9,605
    سطح
    65
    117
    کاربر انجمن
    سلام
    پست جدید نزدم ببخشید

مودم 2740u ریست سخت افزاری هم زدم،اما غیر آی پی پیش فرضش نمیشه آی پی دیگه ای روش گذاشت،مشکل کجاست؟

فریمور هم آخرین نسخه
    امتیازها
    7,604
    سطح
    58
    168
    کاربر انجمن
    با سلام به تمام دوستان عزیز
    نمیدونم این سوال تکراریه یا نه
    من با نرم افزار hddreg روی فلش کار کردم وحالا میخوام حافظه فلش رو برگردونم نمیشه
    فرمت کردم ولی جواب نگرفتم ( هم سریع و هم اصل کاری)
    اگر راهی هست بگین تا انجام بدم
    با تشکر
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط daneshjo نمایش پست ها
    با سلام به تمام دوستان عزیز
    نمیدونم این سوال تکراریه یا نه
    من با نرم افزار hddreg روی فلش کار کردم وحالا میخوام حافظه فلش رو برگردونم نمیشه
    فرمت کردم ولی جواب نگرفتم ( هم سریع و هم اصل کاری)
    اگر راهی هست بگین تا انجام بدم
    با تشکر
    والا معمولا برای بدسکتور گیری ازش استفاده می کنن یا اریز کامل اگه خودت انتخابش کرده باشی.
    رو فلش ندیده بودم کسی استفاده کنه.
    اگه کاملا همه فلش erase شده به این منظور که دیگه نشه برگردوند اطلالاعات رو ، هیچ نرم افزار ریکاوری منتظر شده ای قابلیت بازیابیشو نداره.
    اگه هم قسمتیش erase شده، اون قسمتهایی که نرم افزار کاری بهش نداشته و صرفاچکشون کرده رو با همه نرم افزار های معروف ریکاوری میشه برش گردوند. یکی از قوی ترنشون wondershare data recovery هست.
    امتیازها
    7,604
    سطح
    58
    168
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezash85 نمایش پست ها
    والا معمولا برای بدسکتور گیری ازش استفاده می کنن یا اریز کامل اگه خودت انتخابش کرده باشی.
    رو فلش ندیده بودم کسی استفاده کنه.
    اگه کاملا همه فلش erase شده به این منظور که دیگه نشه برگردوند اطلالاعات رو ، هیچ نرم افزار ریکاوری منتظر شده ای قابلیت بازیابیشو نداره.
    اگه هم قسمتیش erase شده، اون قسمتهایی که نرم افزار کاری بهش نداشته و صرفاچکشون کرده رو با همه نرم افزار های معروف ریکاوری میشه برش گردوند. یکی از قوی ترنشون wondershare data recovery هست.
    ممنون از جوابتون دوست گرامی ولی فکر می کنم منظورم رو درست نرسوندم
    منظورم این بود که از فلش به عنوان بوتِ نرم افزار hddreg استفاده کردم و حالا می خوام فلش به حالت عادی ( کل حافظه در دسترس) برگرده ولی امکان پذیر نیست فرمت کردن رو انجام دادم ولی جواب نگرفتم
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    این اتفاقی که افتاده برای فلش شما واقعا نادر هست.
    هر شرکت سازنده فلش معمولا یه نرم افزار فرمت کننده مختص فلش های تولیدی خودش ارایه می کند، ببین تو گوگل پیداش می کنی یا نه.
    از این نرم افزارا گذشته flash memory toolkit یا usb disk storage format برای تمام حافظه های فلش و رم کاربرد دارن. همین flash memory toolkit رو که نصب کنی فلشت رو می شناسه گزینه فرمت رو بزن تا فرمتش کنه و بعدش تو قسمت eraser برو و full erase رو انتخاب کن. من با همین نرم افزار تا حالا چندین فلش رو درست کردم که یا احتیاج به فرمت داشتن یا ظر فیتشونو درست نشون نمی داد.
    همچنین، برای مواردی که فرمت نمیشه فلش رو می تونی بزنی به تلویزیون و چیزای دیگه و رفتن به قسمتی که با فلش سر و کار داره تو تلویزیون و انتخاب گزینه فرمت، به راحتی فرمت میشه.
    امتیازها
    8,866
    سطح
    63
    69
    کاربر انجمن
    درود
    من وقتی میخوام یه بازی رو با کارت گرافیک اجرا کنم کلیک راست که میکنم و انتخاب میکنم این ارور میده :you don't have the privilege to select the graphics processor in this menu
    بعدش میگه که برو تو کنترل پنل Nvidia و از اونجا تغییرش بده ولی وقتی از اون قسمت تغییر میدم باز هم همون ارور رو میده چون حالت پیش فرض اجرا روی integrated هست ولی نمیتونم تغییر بدم
    ممنون میشم راهنمایی کنید.../

امتیازها
    2
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام
    دوستان من یه مشکل خیلی بزرگ دارم
    هارد ۱ ترا کاملا پر،قفل بیت لاکر گذاشتم روش ولی موقع کامل شدن کامپیوترخاموش شده
    و کامل نشده فرایند پسوردگذاری
    الان که هارد به سیستم وصل میکنم
    اول یک ارور اکسس دیناید میده
    بعد از مای کامپیوتر میرم برای باز کردن هارد و پسورد رو هم وارد میکنم و بعد که میخوام بیت لاکر رو خاموش کنم هنگ میکنه کلا هر کاری با هارد بخوام انجام بدم هنگ میکنه حتی برنامه های دیگه هم باز نمیشه و فقط وقتی هارد از سیستم خارج کنم همچی کار میکنه
    الان کسی میتونه کمکم کنه؟
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    درود

فرایند رمزنگاری برای هارد دیسک یا درایو شما به صورت ناقص انجام شده Bit Locker هم قدرتمند هستش نمی شه کاریش کرد.

شما از طریق Linux Live مانند: Ubuntu سیستم بوت کنید و هارد دیسکتون چک کنید ببینید باز میشه یا خیر .

به احتمال زیاد هارد دیسک تون اسیب دیده
    امتیازها
    8,132
    سطح
    60
    433
    کاربر انجمن
    سلام

من تا چندی پیش با فیل شکن اولترا براحتی کار می کردم اما الان دیگه کار نمیکنه درحالیکه با همین فیلشکن رفیقم داره کار میکنه

چرا؟ ویندوز من هم 10 هست و آپدیت

با تشکر

@};-@};- السلام علیک یا اباصالح المهدی ادرکنی @};-@};-

این همه آب که جاریست نه اقیانوس است

عرق شرم زمین است که سرباز کم است

آن روز ها که دشمن به جانمان حمله کرد، شهدا ما را شرمنده خود کردند؛

نکند این روزها که
    دشمن به نانمان حمله کرده، شرمنده شهدا شویم

امتیازها
    7,604
    سطح
    58
    168
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezash85 نمایش پست ها
    این اتفاقی که افتاده برای فلش شما واقعا نادر هست.
    هر شرکت سازنده فلش معمولا یه نرم افزار فرمت کننده مختص فلش های تولیدی خودش ارایه می کند، ببین تو گوگل پیداش می کنی یا نه.
    از این نرم افزارا گذشته flash memory toolkit یا usb disk storage format برای تمام حافظه های فلش و رم کاربرد دارن. همین flash memory toolkit رو که نصب کنی فلشت رو می شناسه گزینه فرمت رو بزن تا فرمتش کنه و بعدش تو قسمت eraser برو و full erase رو انتخاب کن. من با همین نرم افزار تا حالا چندین فلش رو درست کردم که یا احتیاج به فرمت داشتن یا ظر فیتشونو درست نشون نمی داد.
    همچنین، برای مواردی که فرمت نمیشه فلش رو می تونی بزنی به تلویزیون و چیزای دیگه و رفتن به قسمتی که با فلش سر و کار داره تو تلویزیون و انتخاب گزینه فرمت، به راحتی فرمت میشه.
    ممنون از جوابتون ولی کار نکرد
    تونستم مشکل رو برطرف کنم
    با تشکر
صفحه 262 از 282 نخست ... 162212252260261262263264272 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,611 به 2,620 از 2818

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع