ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 180 از 282 نخست ... 80130170178179180181182190230280 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,791 به 1,800 از 2818
    امتیازها
    10,003
    سطح
    66
    294
    کاربر انجمن
    سلام
    من یه مشکلی دارم که هر کاری هم میکنم درست نمیشه ، مشکلم اینه که نرم افزار Synapse - Razer یهویی عوض شد و اصلا وارد تنظیمات موس نمیشه ! و فقط توی صفحه ای که عکسش رو گذاشتم گیر میکنه ، میگه نسخه جدید رو باید دانلود کنی ولی هرکاری کردم دانلود نشد ، حتی با چیز پی ان
    نسخه جدیدش هم از خود سایت گرفتم ولی بازم همینطوری مونده
    اینم بگم که همین امروز اینطوری شده
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture.PNG
مشاهده: 29
حجم: 244.6 کیلو بایت
    امتیازها
    34,451
    سطح
    100
    5,619
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط in-fo نمایش پست ها
    سلام
    من یه مشکلی دارم که هر کاری هم میکنم درست نمیشه ، مشکلم اینه که نرم افزار Synapse - Razer یهویی عوض شد و اصلا وارد تنظیمات موس نمیشه ! و فقط توی صفحه ای که عکسش رو گذاشتم گیر میکنه ، میگه نسخه جدید رو باید دانلود کنی ولی هرکاری کردم دانلود نشد ، حتی با چیز پی ان
    نسخه جدیدش هم از خود سایت گرفتم ولی بازم همینطوری مونده
    اینم بگم که همین امروز اینطوری شده

نام: Capture.PNG
مشاهده: 29
حجم: 244.6 کیلو بایت
    شما کلا یک بار نرم افزار Synapse رو بطور کامل پاک کنید. درایور موس رو هم Uninstall کنید. سیستم رو ری استارت کرده و موس رو به یک پورت USB دیگه متصل کنید. سپس مجدد اقدام به نصب درایور و برنامه مربوط به موس کنید. ببینید مشکل حل می شود یا خیر ...
    امتیازها
    10,003
    سطح
    66
    294
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط third person نمایش پست ها
    شما کلا یک بار نرم افزار Synapse رو بطور کامل پاک کنید. درایور موس رو هم Uninstall کنید. سیستم رو ری استارت کرده و موس رو به یک پورت USB دیگه متصل کنید. سپس مجدد اقدام به نصب درایور و برنامه مربوط به موس کنید. ببینید مشکل حل می شود یا خیر ...
    متاسفانه بازم همونه
    امتیازها
    4,443
    سطح
    42
    179
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط AliYar نمایش پست ها
    بسیار خوب،

بعضی وقتها که ویندوز بعدی نصب میشه این مساله پیش میاد. حالا روی Computer کلیک راست کنید و برید به قسمت Advanced system settings و در اونجا روی تب ِ Advanced و در قسمت Startup and Recovery بر روی Settings کلیک کنید.

در بخش System Startup روی منوی Default operating system کلیک کنید و ببیند چه مواردی موجود هست. اون ویندوزی که مدنظر هست رو انتخاب کنید و روی OK کلیک کنید. سیستم رو بوت کنید و ببینید که اون بخش مجددا نمایش داده میشه یا خیر.

سلام،من این مشکل دوستمون رو به این نحو دارم که : دوتا ویندوز نصب کرده بودم، یدونه اکس پی و یدونه ام 8.1 ، به دلایلی 8.1 رو پاک کردم بلکل،ینی با اکرونیس تحت بووت اومدم بووت شدمو تماما درایوی ک تووش 8.1 نصب بود رو دلیت کردم و همون حالت آنلوکیت اون رو اضافه کردم به درایو اکس پی...
    حالا زمانی که میخاد ویندوز بالا بیاد،دقیقا بخش انتخاب دوتا سیستم عامل بالا میاد که باید اکس پی رو انتخاب کنم ،اگرم فرضا 8.1 رو انتخاب کنم میره واسه ریپیر ویندوز و دوباره ریست میشه و باز از نو...اگر هم هیچی انتخاب نکنم بعذ از 3 ثانیه(که کمتر هم نمیشه توو وین اکس پی)ویندوز اکس پی خودش میاد بالا
    آیا راهی وجود داره از توو رجیستری مشکل ""انتخاب دوتا سیستم عامل ""رو حل کنم که دیگه نمایش داده نشه؟؟؟چون تووی اکس پی اون انتخابه وجود نداره که بصورت دیفالت تنظیمش کنم بدون نمایش انتخاب دوتا ویندوز،خودبخود بالا بیاد.
    شرمنده طولانی شد.ممنون

امتیازها
    4,443
    سطح
    42
    179
    کاربر انجمن

[/QUOTE]

این پیغام در کل مضمونش چیه؟ منم زمانی که دوتا سیستم که هردوتاش یک نوع ویندوز داره(8.1 که حتی با ی دی وی دی نصب شدن روو دوتا)بخام شبکه رو راه بندازم درایوهای شیر یک سیستم رو میاره(درایوهای پی سی رو روی لپ تاپ نشون میده) ولی اون یکی رو نه(درایوهای شیر لپ تاپ رو روی پی سی نشون نمیده)
    ای پی ها اوکی هستن (هم رنج)، ساب نتها هم رنج،فایروال ویندوز خاموش،انتی ویروس غیرفعال،آپدیت ویندوز خاموش،کابل کراس،بخش Password protect sharing رو هم کلا آف کردم که پسوورد نخاد دیگه...
    ولی بازززز همین پیغام میاد
    ی توضیح کلی میشه واسه رفع مشکل این پیغام و اینکه کلا این پیغامه چی میگه بدید؟؟
    مرسی دوستان پیشاپیش

امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramin.1989 نمایش پست ها
    سلام،من این مشکل دوستمون رو به این نحو دارم که : دوتا ویندوز نصب کرده بودم، یدونه اکس پی و یدونه ام 8.1 ، به دلایلی 8.1 رو پاک کردم بلکل،ینی با اکرونیس تحت بووت اومدم بووت شدمو تماما درایوی ک تووش 8.1 نصب بود رو دلیت کردم و همون حالت آنلوکیت اون رو اضافه کردم به درایو اکس پی...
    حالا زمانی که میخاد ویندوز بالا بیاد،دقیقا بخش انتخاب دوتا سیستم عامل بالا میاد که باید اکس پی رو انتخاب کنم ،اگرم فرضا 8.1 رو انتخاب کنم میره واسه ریپیر ویندوز و دوباره ریست میشه و باز از نو...اگر هم هیچی انتخاب نکنم بعذ از 3 ثانیه(که کمتر هم نمیشه توو وین اکس پی)ویندوز اکس پی خودش میاد بالا
    آیا راهی وجود داره از توو رجیستری مشکل ""انتخاب دوتا سیستم عامل ""رو حل کنم که دیگه نمایش داده نشه؟؟؟چون تووی اکس پی اون انتخابه وجود نداره که بصورت دیفالت تنظیمش کنم بدون نمایش انتخاب دوتا ویندوز،خودبخود بالا بیاد.
    شرمنده طولانی شد.ممنون

سلام دوست عزیز،

اگر الان بوت سیستم به صورت پیش فرض روی ویندوز XP هست و اگر بین گزینه ها موقع بوت تغییری ندید ونیدوز XP بالا میاد می تونید بذارید به همین ترتیب باشه.

اگر می خواید که اون یکی انتخاب موقع startup حذف بشه باید به روش زیر عمل کنید:

1- وارد Sysem Properties بشید. یا روی My Computer کلیک راست کنید یا توی پنجره Run عبارت sysdm.cpl رو تایپ و enter رو بزنید.

2- وقتی وارد این قسمت شدید به تب ِ Advanced برید و در قسمت Startup and Recovery روی دکمه Settings کلیک کنید، مثل شکل زیر:

نام: Win XP 1.jpg
مشاهده: 56
حجم: 67.3 کیلو بایت

3- در پنجره Startup and Recovery مطمئن بشید که ویندوز درست (در اینجا XP) به عنوان سیتم عامل پیش فرض انتخاب شده و تیک «Time to display list of operating systems» رو بردارید. و پنجره رو ببندید. مثل عکس زیر:

نام: Win XP 2.jpg
مشاهده: 61
حجم: 36.5 کیلو بایت

در این مرحله اگر سیستم رو بوت کنید قاعدتا باید بدون نمایش دادن اون منو برای انتخاب سیستم عامل بوت بشه و ویندوز XP بالا بیاد.

البته در همون پنجره دکمه Edit هم هست که می تونید دستی اون یکی انتخاب برای بوت رو از فایل boot.ini حذف کنید که البته توصیه می کنم این کار رو نکنید چون اگر به اشتباه گزینه همین ویندوز XP رو حذف کنید سیستم بوت نمیشه.

نام: Win XP 3.jpg
مشاهده: 54
حجم: 38.8 کیلو بایت
    امتیازها
    4,443
    سطح
    42
    179
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط AliYar نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

اگر الان بوت سیستم به صورت پیش فرض روی ویندوز XP هست و اگر بین گزینه ها موقع بوت تغییری ندید ونیدوز XP بالا میاد می تونید بذارید به همین ترتیب باشه.

اگر می خواید که اون یکی انتخاب موقع startup حذف بشه باید به روش زیر عمل کنید:

1- وارد Sysem Properties بشید. یا روی My Computer کلیک راست کنید یا توی پنجره Run عبارت sysdm.cpl رو تایپ و enter رو بزنید.

2- وقتی وارد این قسمت شدید به تب ِ Advanced برید و در قسمت Startup and Recovery روی دکمه Settings کلیک کنید، مثل شکل زیر:

نام: Win XP 1.jpg
مشاهده: 56
حجم: 67.3 کیلو بایت

3- در پنجره Startup and Recovery مطمئن بشید که ویندوز درست (در اینجا XP) به عنوان سیتم عامل پیش فرض انتخاب شده و تیک «Time to display list of operating systems» رو بردارید. و پنجره رو ببندید. مثل عکس زیر:

نام: Win XP 2.jpg
مشاهده: 61
حجم: 36.5 کیلو بایت

در این مرحله اگر سیستم رو بوت کنید قاعدتا باید بدون نمایش دادن اون منو برای انتخاب سیستم عامل بوت بشه و ویندوز XP بالا بیاد.

البته در همون پنجره دکمه Edit هم هست که می تونید دستی اون یکی انتخاب برای بوت رو از فایل boot.ini حذف کنید که البته توصیه می کنم این کار رو نکنید چون اگر به اشتباه گزینه همین ویندوز XP رو حذف کنید سیستم بوت نمیشه.

نام: Win XP 3.jpg
مشاهده: 54
حجم: 38.8 کیلو بایت
    ممنون از جوابتون،این کارارو انجام دادم،بازم همونجوره اوضاش،حتی از روی یدونه سیستم دیگه ک اکس پی همون نسخه و سرویس پک رووش نصبه، فایل نوت پد ش رو کپی کردم روو فلش(البته قبل از جواب دادن شما)و بعد پیستش کردم توو این سیستم ک مشکل داره و جایگزین خطوط اون کردم،ولی باااازززز همون اوصافه و بازم نمایش داده میشه،،،از توو رجیستری راهی واسه اوکی کردن این مشکل وجود نداره؟ممنونم

امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramin.1989 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون،این کارارو انجام دادم،بازم همونجوره اوضاش،حتی از روی یدونه سیستم دیگه ک اکس پی همون نسخه و سرویس پک رووش نصبه، فایل نوت پد ش رو کپی کردم روو فلش(البته قبل از جواب دادن شما)و بعد پیستش کردم توو این سیستم ک مشکل داره و جایگزین خطوط اون کردم،ولی باااازززز همون اوصافه و بازم نمایش داده میشه،،،از توو رجیستری راهی واسه اوکی کردن این مشکل وجود نداره؟ممنونم
    دوست عزیز اگر از طریق notepad فایل boot.ini رو ویرایش کرده و اون ویندوز اضافی رو از لیست سیستم عامل ها خذف کرده باشید دیگه نباید در زمان startup نمایش داده بشه.

مطمئن هستید که درست ویرایش شده؟

نباید محتوا یفایل سیستم دیگه رو روی این سیستم کپی می کردید.

لطفا متن داخل فایل boot.ini رو یا یک اسکرین شات ازش قرار بدید تا ببینیم اوضاع از چه قراره.
    امتیازها
    3,019
    سطح
    33
    8
    کاربر انجمن
    سلام به دوستان عزیز.بهترین انتی ویروس چه انتی ویروسیه؟قیمتش چنده؟
    امتیازها
    4,869
    سطح
    44
    1,950
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط fredmehdi نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز.بهترین انتی ویروس چه انتی ویروسیه؟قیمتش چنده؟
    هر آنتی ویروسی مشکلات خاص خودشو داره و تا جایی که من اطلاع دارم آنتی ویروسی نیست که همه ی ویروس ها رو بشناسه اما تاجایی که بررسی شده نود 32 سبک تر و بهتره . ی تایپیک هم در مورد انتی ویروس در انجمن هست می تونید به اون تایپیک هم سری بزنید

http://forums.sakhtafzarmag.com/thre...8C%D8%AF%D8%9F
صفحه 180 از 282 نخست ... 80130170178179180181182190230280 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,791 به 1,800 از 2818

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع