ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 192 از 282 نخست ... 92142182190191192193194202242 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,911 به 1,920 از 2818
    امتیازها
    24,854
    سطح
    95
    2,007
    کاربر فعال بخش گرافیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط captain1374 نمایش پست ها
    سلام
    ویندوز 10 من تو کنترل پنل ویندوز آپدیت نداره سیستم خودش هم داره آپدیت میکنه جایی برا بستنش نداره چکار باید بکنم ؟

چطور میتونم بدونم سخه ی من اصلی و نهایی هست ؟

فایل پیوست 42707
    سلام
    در حالت عادی امکانی و گزینه برای بستنش نیست باید از راهای دیکر به زور ببندیش
    اگر در سایتهای معتبر دانلود کردید همه نسخهای معتبر و نهای دارن
    امتیازها
    3,342
    سطح
    35
    245
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط darvishkhoob نمایش پست ها
    سلام
    در حالت عادی امکانی و گزینه برای بستنش نیست باید از راهای دیکر به زور ببندیش
    اگر در سایتهای معتبر دانلود کردید همه نسخهای معتبر و نهای دارن
    از اینجا دانلود کردم کلیک

دارم سعی میکنم از regedit ببندم
    امتیازها
    24,854
    سطح
    95
    2,007
    کاربر فعال بخش گرافیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط AliYar نمایش پست ها
    سلام،

آقا میشه یه خواهش کنم. یه جوری روند اتفاقات و اقدامات رو خطی توضیح بدین 1-2-3 که ما متوجه بشیم اول چی شده بعد چی شده سپس چی شده آنگاه چی؟ :)

سوالات رو هم دقیق جواب بدین که چه بهتر.

من الان بالاخره متوجه نشدم که با اینکه روی SSD ویندوز 10 هست دوباره روی هارد هم قصد نصب ویندوز 10 دارید یا ویندوز دیگه. بعد گفتید روی SSD شروع کردید به نصب کردن مگه قبلا نگفتید روی SSD ویندوز 10 نصب هست که داشت دانلود هم می کرد و صحبت BITS شد و اینا ؟

من یادم نبود اون درایو رو GPT کردید و فکر کنم SSD رو هم همین طور، شاید مشکل به همین دلیل باشه. یعنی BIOS هم برای اینکه اون SSD/هارد در حالت GPT بوت بشه باید قاعدتا روی حالت UEFI باشه بعضی وقت ها برای نصب ویندوز ها مخصوصا 7 و اینها (اگر قصد نصب دارید) از روی دیسک نوری و در حالت UEFI مشکل پیش میاد.

در کل باز هم بر می گردم به حرف قبلی. مزیت های GPT نسبت به MBR چندان زیاد نیست که قطعا و صد در صد توجیه کنه که کاربر به جای MBR حالت GPT رو انتخاب کنه.

تنها حالتی که به نوعی چاره ای نیست وقتی هست که قراره ذخیره ساز بالای 2TB استفاده بشه که بی دردسرترین راهش همون GPT هست. البته وقتی سیستم در حالت UEFI قرار داده میشه معمولا حالت BIOS و Legacy هم در اون هست و همخوانی عقبرو برقراره یعنی اگر دیسک MBR هم در کار باشه نباید مشکلی پیش بیاد ولی بعضی وقت ها هم درست عمل نمی کنه. کلا استاندارد EFI یا جدیدترش UEFI برای firmware سیستم نسبتا جدید هستند و هنوز باگ دارن و کاملا عاری از مشکلات نیستن. به همین دلیل به نظرم بهتره وقتی کاربر صد در صد مجبور نیست و چاره دیگه نداره سراغ GPT نره چون مشکلات اینطوری موقع نصب مخصوصا ویندوز های پایین تر و اینها هست.

اگر درایو ها همه GPT هستند که هیچ اگر نه بهتره همه رو یکسان کنید حالا یا MBR یا GPT. اون هاردی هم که به نظرم 4 پارتیشن داشت به نظرم اون تعداد پارتیشن واقعا نیاز نیست روی یک درایو. ضمن اینکه برای ایجاد هر پارتیشن مقداری از فضای کلی درایو صرف مرزبندی پارتیشن میشه و در واقع هدر میره. نهایتا دو پارتیشن کنید اگر این قدر ضروری هست.

این cpuminrer هم برای ماینینگ با پردازنده و کارت گرافیکی هست. وقتی نصب بشه خودش دو اپلیکیشن نصب می کنه و منابع سیستم رو اشغال می کنه.

در ضمن یعنی چی خودش نصب شد؟ مگه برنامه خود به خود نصب میشه؟ یا داخل پکج دیگه ای بوده یا خودتون نصبش کردید به نوعی.

بله 30-40 درصد از ظرفیت پردازنده و گرافیک رو اشغال می کنه برای اون کار. مساله بدترش اینه که تمام مدت این کار رو انجام میده، این یعنی مصرف برق بیشتر، گرمای بیشتر و افت عملکرد سیستم و لگ و ... قسمت خوشمزه ش اینه که همه این ماجرا ها برای کاربر سیستم هم انجام نمیشه بلکه سیستم به یک زنجیره از سیستم های ماینینگ اضافه میشه در آدرس pool2.ipominer.com به اسم کاربری به نام Danilla.22 . یعنی وقتی این برنامه نصب میشه و کار می کنه در واقع سیستم شما داره به عنوان برده برای صاحب این اکانت کار می کنه!

برای همین باید موقع نصب نرم افزار روی اینترنت دقت کرد البته معمولا برنامه های این مدلی درست نشون نمیدن که قراره چیا روی سیستم نصب کنن برای همین بهتره هم EULA یعنی (End User License Agreement) دقیق تر مطالعه بشه هم اگر برنامه امکان نصب Advanced یا Custom میده اونها برای نصب انتخاب بشن تا وسط کار کاربر متوجه بشه چی داره نصب میشه و چه بلایی داره سر سیستم میاد.
    سلام خدمت علی جان دوست عزیزم خوب اول از همه یه عکس میزارم پارتیشنهای هاردهارو دو تا یکی کردم البته داخل چند تاش برنامه بود واسه همین کمی وقت برد ببین خوبه ؟ مثکه فظاهای ذخیره سازی مقدار ور میدارن واسه کش واسه همین هر ظرفیتی میخری حجمی که نشون میده همون مقدار نیست~X(
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: chck.JPG
مشاهده: 14
حجم: 48.5 کیلو بایت
    2..بله درسته گفتم میخوام ویندوز 10 دیگری روی درایو دیگر روی هارد نصب کنم یه چند کار انجام بدم و اگر مشکلی پیش اومد اون ویندوز اصلی رو ssd هست مشکلی ایجاد نشه.وقتی دیدم هیچ جا نصب نمیشه گفتم یه امتحانی بکنم ببینم رو همونssd هم نصب نمیشه که نصب شد بله الان هم داره جناب BITS دانلود میکنه مثل قبل:D

3-بله قبلا هم گفتم ssd رو GPT کردم ولی هاردهارو نه ,بله احتمالش زیاد چون تا قبل از این کار مشکلی نبود من هر جا میخواستم ویندوز میریختم..برای همینم رو فلش ریختم و ویندوزو رو UEFI ریختم رو مموری ظاهرا فقط با فرمت FAT32 هم کار میکنم این حالت یعمی مموری این نوع فرمت میکنه
    4-بله درسته خیلی تفاوتی ندار من هم برای که یک دست شن و مشکلاتم بر طرف شه فهلا کردم GPT همرو بر میگردونم
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: GPT1.JPG
مشاهده: 13
حجم: 70.8 کیلو بایت

5منظورم ای بود که من همهچین برنامه ای نداشتم بخوام نصب کنم ظرا همراه به یک بر نامه دیگ بود که اینم اومد نصب شه
    قبلا یه چیزای شنیده بودم که دیرو تجربه کردنامردا کامپیوتر مفت پیدا کردن:| خلاصه با برنامهای unistaler پاکش کردم از شما هم ممنون بابت گوشزد:x
    امتیازها
    24,854
    سطح
    95
    2,007
    کاربر فعال بخش گرافیک
    از اینجا دانلود کردم کلیک

دارم سعی میکنم از regedit ببندم
    اونجا سایت خوبیه نگران نباش نسخه اصل و نهای
    اره از همون جا امتحان کن ببین میتونی ببندیش
    امتیازها
    11,776
    سطح
    71
    1,947
    کاربر انجمن
    برای دستی کردن آپدیت ویندوز ۱۰ از طریق group policy اقدام کنید.فقط پیغام آپدیت جدید میاد.
    امتیازها
    3,342
    سطح
    35
    245
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa98 نمایش پست ها
    برای دستی کردن آپدیت ویندوز ۱۰ از طریق group policy اقدام کنید.فقط پیغام آپدیت جدید میاد.
    می تونی بیشتر توضیح بدی یا یه آموزش کوچیک بزاری ؟
    امتیازها
    11,776
    سطح
    71
    1,947
    کاربر انجمن
    می تونی بیشتر توضیح بدی یا یه آموزش کوچیک بزاری ؟
    1.کلید win +R
    2.اجرای gpedit.msc
    3.Computer Configuration\Administrative Templates\Windows Configuration\WIndows Updates
    4.Configure automatic updates
    5.Enable
    6.انتخاب notify for download and notify for install

**برای نسخه home جواب نمیده.
    امتیازها
    13,042
    سطح
    74
    949
    کاربر انجمن
    سلام دوستان خسته نباشید.
    یکی از آشناهای بنده لپتاپش رو برای نصب ویندوز به بنده داده بودن که من بعد نصب دیگه هر کاری کردم نتونستم درایور وایرلسش رو نصب کنم.
    به جز این مورد تمامی درایور هاش نصب میشه. از سایت سازنده هم با هزار بدبختی اون درایور رو دانلود کردم ولی فرقی نکرد.
    بعد از انتخاب زبان و آماده شدن برای نصب ، از برنامه خارج میشه.
    لپتاپ یک dell inspiron n5110 هست.

ممنون.@};-

امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط AJOR نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید.
    یکی از آشناهای بنده لپتابش رو برای نصب ویندوز به بنده داده بودن که من بعد نصب دیگه هر کاری کردم نتونستم درایور وایرلسش رو نصب کنم.
    به جز این مورد تمامی درایور هاش نصب میشه. از سایت سازنده هم با هزار بدبختی اون درایور رو دانلود کردم ولی فرقی نکرد.
    بعد از انتخاب زبان و آماده شدن برای نصب ، از برنامه خارج میشه.
    لپتاب یک dell inspiron n5110 هست.

ممنون.@};-
    از طریق ویندوز آپدیت نصب کنید

امتیازها
    13,042
    سطح
    74
    949
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    از طریق ویندوز آپدیت نصب کنید
    دقیقا متوجه نشدم آقا عرفان یعنی ویندوز رو آپدیت کنم؟
    مرسی.

صفحه 192 از 282 نخست ... 92142182190191192193194202242 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,911 به 1,920 از 2818

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع