ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 204 از 282 نخست ... 104154194202203204205206214254 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,031 به 2,040 از 2818
    امتیازها
    5,251
    سطح
    46
    29
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط AliYar نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

این اتفاق می تونه دلایل متعددی داشته باشه.

وجود فایل های خراب (corrupted) روی هارد درایو (اگر درایو سیستم هارد درایو باشه) که در عملکرد file system اختلال ایجاد می کنه. می تونید از دستور chkdsk /r استفاده کنید. وقتی این دستور رو اجرا می کنید مطمئن بشید که همه نرم افزارها بسته هستند.

در ضمن درایو ذخیره ساز چی هست؟ هارد درایوه؟ اگر اینطوره درایو جدید و نو هست یا قبلا روش ویندوز دیگه ای نصب بوده؟

ممکنه به دلیل آلودگی بدافزاری هم باشه. مثلا بدافزارهایی که قایل های خاص مثلا عکس هارو به اصطلاح گروگان می گیرن و درخواست پول می کنن تا مجددا قابل باز شدن بشه. روی سیستم نرم افزار سکیوریتی دارید؟

یه کاری می تونید امتحان بکنید. سیستم رو در حالت Safe Mode بوت کنید و یک اکانت کاربری دیگه ایجاد کنید با دسترسی Administrator و بعد هم UAC رو کلا برای اون اکانت غیر قعال کنید و ببینید فایل ها باز میشن یا نه. بعدش می تونید با نرم افزار سکیوریتی سیستم رو اسکن کنید ببینید آلودگی هست یا خیر بعد ببینید فایل ها باز میشن یا نه. اگر آلودگی باشه و پاک بشه بعد که سیستم به صورت عادی بوت شد باز هم اسکن کنید.
    ممنون...

چک دیسک ران نشد یه لحظه اومد بالا و سریع خاموش شد.

بله هارد دروایو هستش وسترن دیجیتال آبی 1TB. تقریبا یک سالی میشه دارمش تو ویندوزای قبلی این مشکل و نداشتم باهاش.

احتمالا بله بخاطر ویروس ها باشه.

چون دفندر ویندوز 10 رو غیر فعال کردم و آنتی ویروس هم فعلا حوصله نداشتم نصب کنم... دیروز هم یه فلش حسابی ویروسی زدم رو سیستم فرمتش کردم.. شاید بعد از اون این مشکل اومده

موارد دیگه رو چک میکنم و نتیجه رو اعلام میکنم

امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط FAZEL77 نمایش پست ها
    بعد از نصب برنامه لایت روم هنگامی که من موبایل به سیستم وصلم میکنم سریع برنامه لایت روم میاد بالا که عکس های گوشی باز بشه یا کپی کنم تو سیستم

تنظیماتی چیزی داره غیر فعالش کنم؟
    بستگی به نسخه ویندوز و لایت روم داره.
    برای ویندوز 7 باید بری به بخش Autoplay توی کنترل پنل. از اونجا هر قسمتی که روی لایت روم تنظیم شده به دلخواه روی Take no action یا Ask me everytime بذار.
    در مورد لایت روم هم این دو گزینه رو تغییر بده: (برای من نسخه 5.6 هست ممکنه با نسخه شما کمی تفاوت داشته باشه)
    از منوی files بخش Auto Import این گزینه رو غیر فعال کن.
    از منوی Edit گزینه Preferences تب General بخش Import Options تیک گزینه Show import dialog when a memory card is detected رو بردار.
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط rai30 نمایش پست ها
    ممنون...

چک دیسک ران نشد یه لحظه اومد بالا و سریع خاموش شد.
    بله هارد دروایو هستش وسترن دیجیتال آبی 1TB. تقریبا یک سالی میشه دارمش تو ویندوزای قبلی این مشکل و نداشتم باهاش.
    احتمالا بله بخاطر ویروس ها باشه.
    چون دفندر ویندوز 10 رو غیر فعال کردم و آنتی ویروس هم فعلا حوصله نداشتم نصب کنم... دیروز هم یه فلش حسابی ویروسی زدم رو سیستم فرمتش کردم.. شاید بعد از اون این مشکل اومده
    موارد دیگه رو چک میکنم و نتیجه رو اعلام میکنم
    خواهش می کنم،

همین که check disk درست اجرا نشده می تونه نشون دهنده این باشه که به احتمال زیاد آلودگی بدافزاری هست.

هارد دیسک رو هم به این علت پرسیدم که جدید هست یا قبلا روش ویندوز بوده چون بعضی وقت ها اگر کل دیسک clean و فرمت نشده باشه از ویندوز های قبلی دیتای فایل های corrupted روی دیسک باقی می مونه و می تونه در عملکرد فایل سیستم ویندوز های بعدی اختلال ایجاد کنه.

البته با توجه به مورد اول و همین که خودتون گفتین فلش مشکوک به سیستم وصل کردید به احتمال زیاد مشکل بدافزاری هست.

فقط اگر احیانا خواستید از اول مجددا ویندوز نصب کنید قبلش برای احتیاط دیتای هارد رو بکاپ بگیرید بعدش کل هارد رو clean و فرمت کنید و ویندوز نصب کنید.
    امتیازها
    1,785
    سطح
    24
    30
    کاربر جدید
    میخوام در باره تفاوت های فرمت fat32 و ntfs سوال کنم
    کجا بپرسم
    جایی مقاله یا مطلبی در باره تفاوت های این دو مدل فرمت نیست؟؟
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط PRINCE.OF.PERSIA نمایش پست ها
    میخوام در باره تفاوت های فرمت fat32 و ntfs سوال کنم
    کجا بپرسم
    جایی مقاله یا مطلبی در باره تفاوت های این دو مدل فرمت نیست؟؟

دوست عزیز،

با توجه به اینکه اون تاپیک مخصوص مشاوره برای خرید ذخیره ساز هست و جای مناسبی برای طرح سوال در مورد تفاوت فایل سیستم ها و جداول تخصیص فایل نیست پست شمارو به تاپیک پرسش و پاسخ عمومی نرم افزار منتقل کردم. لطفا در آینده به محل طرح سوال بیشتر دقت بفرمایید و اگر مطمئن نبودید از بقیه دوستان سوال کنید.

بیان مشابهت ها و تفاوت های هر کدام از اینها و معایب و مزایا که چندین جلد کتاب میشه و بسیار مفصل و از حوصله بحث خارجه.

ولی با توجه به اینکه سیستم عامل های معمول امروزی نسخه های متاخر تر ویندوز هستند و با توجه به محدودیت های FAT32 که قبلا هم کم و بیش اشاره کردم استفاده از NTFS توصیه میشه. مگر اینکه بخواهید از سیستم عامل های دیگری استفاده کنید. البته در نسخه های 2.6 به بعد هسته لینوکس هم فایل سیستم NTFS رو از لحاظ خواندن و نوشتن و overwrite کردن پشتیبانی می کنند.
    امتیازها
    69
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام .ویروس timeserviceچگونه از اندروید(گوشی)حذف میشه..انواع آنتی ویروس رونصب کردم باز هم فایده نداشت.ریست فکتوری زدم باز هم نشد واقعا موندم چکارکنم
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط rvvr نمایش پست ها
    سلام .ویروس timeserviceچگونه از اندروید(گوشی)حذف میشه..انواع آنتی ویروس رونصب کردم باز هم فایده نداشت.ریست فکتوری زدم باز هم نشد واقعا موندم چکارکنم
    فلش.....

Sent from my XPERIA Z ULTRA using Tapatalk

امتیازها
    69
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    فلش عادی؟گوشی رو خودم از راه گرفتن همزمان ولوم صدا ودکمه ی پاور فلش زدم.منظورتون همینه یا ببرم بازار..
    امتیازها
    69
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    خودم کامپیوتر دارم.میتونم با نرم افزاری اونو فلش بزنم
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    اگه هواوی هست باید با فلش تولز mtk فلش کنید

Sent from my XPERIA Z ULTRA using Tapatalk

صفحه 204 از 282 نخست ... 104154194202203204205206214254 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,031 به 2,040 از 2818

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع