ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 273 از 282 نخست ... 173223263271272273274275 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,721 به 2,730 از 2818
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Bagheri نمایش پست ها
    سلام ببخشید یه سوال داشتم من یکی از پارتیشن های هاردم رو حذف کردم که به سی اضافه کنم ولی حالا به سی که اضافه نمیشه هیچ خودشمجزو پارتیشن ام نیست ویک فضای خالیتو هارد موندهمیشه راهنماییم کنید
    روی this pc کلیک راست و گزینه manage رو انتخاب، بعدش دیسک منجمنت و سپس روی درایو ویندوزتون کلیک راست و گزینه extend volume رو انتخاب کنید و حداکثر مقدار عددی ممکن رو وارد کنید تا فضای خالی باقی نماند.
    بهتره با acronis این کار رو بکنید تا دچار مشکل نشید.
    https://kb.acronis.com/content/11407
    امتیازها
    4,743
    سطح
    43
    33
    کاربر انجمن
    سلام
    من چند سال طولانی از ویندوز 7 استفاده میکنم و اصلا به سمت 8 یا 10 به خاطر رابط کاربری سخت و مشکلات فراوان نرفتم
    حالا میخواستم ببینم ارزششو داره قید7 رو بزنم و برم سراغ 10؟
    البته بیشتر کاربردم هم بازی و مدیا هست
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط gongbok نمایش پست ها
    سلام
    من چند سال طولانی از ویندوز 7 استفاده میکنم و اصلا به سمت 8 یا 10 به خاطر رابط کاربری سخت و مشکلات فراوان نرفتم
    ویندوز 7 خیلی شسته رفته و دلنشینه. ویندوز 10 تازه بخوای باهاش کار کنی یه مقدار پیچیدگی داره. هر کاربردی هم داشته باشین، وقتی روی 7 راحت هستین، هیچ دلیلی نداره به ویندوز 10 مهاجرت کنین. می تونی به عنوان ویندوز دوم نصب داشته باشی. یا اینکه یه بکاپ از ویندوزت بگیر. بعد ویندوز 10 نصب کن چن صباحی. حال نکردی همون ویندوز قبلی که بکاپ گرفتی رو برگردون.
    امتیازها
    7,604
    سطح
    58
    168
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط gongbok نمایش پست ها
    سلام
    با سلام
    من خودم هم از 7 استفاده میکنم ولی متاسفانه بدلیل قدیمی بودن قطعات 10 ساپورت نمیکنه
    قطع به یقین بهترین ویندوز 10 هست
    تمام نرم افزارها بخوبی با 10 کار میکنن
    ما ایرانی ها شاید اصلا از مزایای 7 تا بحال استفاده نکردیم چه برسه به 10
    اگر شما حتی کارتون گرافیک سنگین هم بود قطعا همه 10 رو پیشنهاد میدادن

اگر تخصصی جواب نیاز دارید اساتید تخصصی جواب میدن
    امتیازها
    2
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام
    من یه مموری سان دیسک دارم و وقتی وصلش میکنم به سیستم صدای اتصال میاد و توی disk managment هم بصورت آنلاین می بینمش ولی درایوش اصلا نمیاد بالا و نمایش نمیده و حتی توی CMD هم با دستور diskpart و بعدش list disk میتونم ببینمش و کاملا مشخصات درست میزنه اما اونجا میزنم حذف و موقع ساخت دوباره اش نمی شناسه و میگه دیسکی انتخاب نکردید و چندین بار این کار انجام دادم و باز نمیشه ، حتی فرمت کردن هم از طریق خط فرمان همینجوره... چکار کنم بنظرتون؟برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Image-6702.jpg
مشاهده: 6
حجم: 846.7 کیلو بایت
    امتیازها
    81,597
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط sh7tir نمایش پست ها
    سلام
    من یه مموری سان دیسک دارم و وقتی وصلش میکنم به سیستم صدای اتصال میاد و توی disk managment هم بصورت آنلاین می بینمش ولی درایوش اصلا نمیاد بالا و نمایش نمیده و حتی توی CMD هم با دستور diskpart و بعدش list disk میتونم ببینمش و کاملا مشخصات درست میزنه اما اونجا میزنم حذف و موقع ساخت دوباره اش نمی شناسه و میگه دیسکی انتخاب نکردید و چندین بار این کار انجام دادم و باز نمیشه ، حتی فرمت کردن هم از طریق خط فرمان همینجوره... چکار کنم بنظرتون؟برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Image-6702.jpg
مشاهده: 6
حجم: 846.7 کیلو بایت
    سلام دوست گرامی، روی سیستم های دیگه هم تست کنید اگه مشکل پا بر جا بود مموری ایراد پیدا کرده. در صورتی که گارانتی داره تحویل گارانتی بدین.
    امتیازها
    2,731
    سطح
    31
    5
    کاربر جدید
    درود...
    دوستان من ویندوز 10 قبلی که روی لپ تابم نصب بود رو با برنامه w10 digital activation کرک کردم.الان یه ویندوز دیگه از سرور مایکروسافت دانلود و نصب کردم موقع نصب هم حافظه ssd رو که روش ویندوز نصب شد رو از طریق diskpart فرمت کردم.و وقتی به قسمت activation ویندوز جدید رفتم نوشته بود windows is activated with a digital licence.سوالم اینه که کرکی که برای ویندوز قبلی استفاده کردم روی سخت افزارم ثبت شده که بعد از فرمت ssd و نصب ویندوز جدید باز هم active شده یا دلیل دیگه ای وجود داره.واین موضوع تا چه حد از نظر امنیتی خطرناکه
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط NARTA نمایش پست ها
    درود...
    دوستان من ویندوز 10 قبلی که روی لپ تابم نصب بود رو با برنامه w10 digital activation کرک کردم.الان یه ویندوز دیگه از سرور مایکروسافت دانلود و نصب کردم موقع نصب هم حافظه ssd رو که روش ویندوز نصب شد رو از طریق diskpart فرمت کردم.و وقتی به قسمت activation ویندوز جدید رفتم نوشته بود windows is activated with a digital licence.سوالم اینه که کرکی که برای ویندوز قبلی استفاده کردم روی سخت افزارم ثبت شده که بعد از فرمت ssd و نصب ویندوز جدید باز هم active شده یا دلیل دیگه ای وجود داره.واین موضوع تا چه حد از نظر امنیتی خطرناکه
    خطرناک نیست. شماره سریال هارد شما رو سرور مایکروسافت بوسیله همون روش فعال سازی digital license ثبت شده و دوباره بخوای ویندوز نصب کنی نیاز به کرک کردنش نیست.
    امتیازها
    2,731
    سطح
    31
    5
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezash85 نمایش پست ها
    خطرناک نیست. شماره سریال هارد شما رو سرور مایکروسافت بوسیله همون روش فعال سازی digital license ثبت شده و دوباره بخوای ویندوز نصب کنی نیاز به کرک کردنش نیست.
    خیلی ممنونم از توجهتون.شما کلا این روش فعال سازی رو امن و مناسب میدونین یا روش دیگه ای رو پیشنهاد میدین.راستش میخواستم لایسنس اورجینال بخرم دیدم تو خود سایت مایکروسافت قیمتش 200 دلاره ولی سایتای ایرانی میفروشن از 100 هزار تا 500 هزار تومن.هر جور حساب کتاب کردم یه جای کار میلنگید
    یه مدل فعال سازی هم دیدم که بعضی سایتای ایرانی با اسکایپ انجام میدن هیچی نفهمیدم از روندش و چون به امن بودنش شک داشتم ترجیح دادم سمتش نرم
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط NARTA نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از توجهتون.شما کلا این روش فعال سازی رو امن و مناسب میدونین یا روش دیگه ای رو پیشنهاد میدین.راستش میخواستم لایسنس اورجینال بخرم دیدم تو خود سایت مایکروسافت قیمتش 200 دلاره ولی سایتای ایرانی میفروشن از 100 هزار تا 500 هزار تومن.هر جور حساب کتاب کردم یه جای کار میلنگید
    یه مدل فعال سازی هم دیدم که بعضی سایتای ایرانی با اسکایپ انجام میدن هیچی نفهمیدم از روندش و چون به امن بودنش شک داشتم ترجیح دادم سمتش نرم
    الان که شما از خود سایت ماکروسافت ویندوز رو دانلود کردین و لایسنسش درست شبیه ویندوز اورجینال تو سرور ماکروسافت ثبت شده، خب پس نیازی به خرید ویندوز اورجینال ندارین.
صفحه 273 از 282 نخست ... 173223263271272273274275 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,721 به 2,730 از 2818

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع