ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 209 از 282 نخست ... 109159199207208209210211219259 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,081 به 2,090 از 2818
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Flanker نمایش پست ها
    بفرمایید:

اینم از مای کامپیوتر:

ویرایش:
    آقا رضا پروپرتیزش هم فعال نیست
    با این اوصاف تنها راه اینه هارد به سیستم دیگه ای وصل بشه با ویندوز یک سیستم دیگه وضعیت دقیق FileSystem و بخشSecurity و Permission ها بررسی بشه و اگر اطلاعات سر جاش باشه پشتیبان گزفته بشه
    یا اینکه اگر سیستم دیگری در دسترس نیست ازطریق دیسک یکی از توزیع های لینوکس به صورت Live این مورد بررسی بشه ولی ازطریق ویندوز و یک سیستم دیگه باشه در کل بهتر هست .

امتیازها
    7,328
    سطح
    56
    507
    کاربر انجمن
    سیستم دیگه در دسترس نیست!!فعلا از یه لینوکس لایو برا برداشتن اطلاعات استفاده میکنم فقط خدا کنه حجمش زیاد نباشه و تو درایو c جا بشه!!
    اگر بتوانیم واردذهن فردی بشویم
    مهم نیست فردب عادی یا اوتستیک یا...باشدیاخیر
    به جای اینکه آنهارابه خاطرغیرعادی بودنشان مجازات کنیم
    چراازمنحصربفردبودنشان تجلیل نمیکنیم و هرکس که تخیلات رهاشده داردراتشویق نمیکنیم؟
    -
    These wounds won't seem heal

This pain is just too real
    ...There's just too much that time cannot erase
    -
    مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آب در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست
    -

کمک به کودکان سرطانی
    (واریزاینترنتی به موسسه معتبر محک)

امتیازها
    9,361
    سطح
    65
    23
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط AliYar نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

مشخصات کامل سیستم به خصوص مادربورد رو نفرمودید.

احتمالا به این دلیل هست که تنظیمات SATA روی حالت AHCI هست (که البته برای استفاده مناسب از امکانات درایو ها به خصوص SSD ها باید اینطور باشه) ولی نکته اصلی امکان Hot Swap برای پورت های SATA در BIOS هست که قاعدتا فعال هست که درایوها به این صورت قابل remove کردن نشان داده میشن.

قبل از نصب ویندوز 10 احیانا BIOS رو ریست کردید؟ چون معمولا وقتی این امکان در مادربورد و BIOS هست به صورت پیشفرض فعال هست.

در BIOS مادربورد به دنبال قسمت و تنظیمات مربوطه بگردید و حالت Hot Swap رو برای پورت ها مورد نظر یا کلا برای تمام پورت های SATA غیرفعال کنید (البته اگر نیازی به استفاده از این امکان/قابلیت ندارید که فکر نمی کنم نیاز داشته باشید) و نتیجه رو اعلام بفرمایید.
    ممنون از شما
    مادربورد من Asus Z87-Plus هستش.
    من قبل نصب ريست نكردم بايوس رو. يادمه تو ويندوز 8.1 همين مشكل رو داشتم كه با نصب(يا آنينستال كردن) يكي از درايورهايي كه تو دي وي دي مادربورد بود مشكل حل مي شد.
    البته يادم نيست درايور چي بود.
    اين Hot Swap اصلا چي هست؟ به چه دردي مي خوره؟
    ممنون
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirpers نمایش پست ها
    ممنون از شما
    مادربورد من Asus Z87-Plus هستش.
    من قبل نصب ريست نكردم بايوس رو. يادمه تو ويندوز 8.1 همين مشكل رو داشتم كه با نصب(يا آنينستال كردن) يكي از درايورهايي كه تو دي وي دي مادربورد بود مشكل حل مي شد.
    البته يادم نيست درايور چي بود.
    اين Hot Swap اصلا چي هست؟ به چه دردي مي خوره؟
    ممنون

خواهش می کنم دوست عزیز،

اون موردی که فرمودید قبلا نصب کردید به احتمال زاید درایورها و مجموعه Inter Rapid Storage Technology بوده. اگر نصب نکردید می تونید نصبش کنید. شاید روی سایت شرکت سازنده مادربورد نسخه جدیدتر از اونی که روی دیسک همراه مادربورد هست هم عرضه شده باشه.

قابلیت Hot Swap کردن هم بیشتر برای سیستم های workstation و سرور ها کاربرد داره که زمان به اصطلاح پایین بودن سیستم یا downtime مهم هست و برای اینکه این زمان یعنی مثلا پایین بودن سرور به حداقل برسه، میشه هارد درایوهای اینترنال رو مثل فلش USB و بقیه درایوهای قابل جداکردن به اصلاح unplug کرد و از سیستم جدا کرد در حالی که سیستم همچنان روشنه و در همون حالت هم که سیستم روشنه هارد درایو دیگه بهش متصل کرد.

شما این مجموعه IRST رو نصب کنید و از طریق محیط BIOS هم قابلیت Hot Swap رو غیر فعال کنید. معمولا امکانش برای تک تک پورت های SATA به صورت مجزا هست و شما برای احتیاط این گزینه رو روی همه پورت های SATA غیرفعال کنید.
    امتیازها
    9,361
    سطح
    65
    23
    کاربر انجمن
    خواهش می کنم دوست عزیز،

اون موردی که فرمودید قبلا نصب کردید به احتمال زاید درایورها و مجموعه Inter Rapid Storage Technology بوده. اگر نصب نکردید می تونید نصبش کنید. شاید روی سایت شرکت سازنده مادربورد نسخه جدیدتر از اونی که روی دیسک همراه مادربورد هست هم عرضه شده باشه.

قابلیت Hot Swap کردن هم بیشتر برای سیستم های workstation و سرور ها کاربرد داره که زمان به اصطلاح پایین بودن سیستم یا downtime مهم هست و برای اینکه این زمان یعنی مثلا پایین بودن سرور به حداقل برسه، میشه هارد درایوهای اینترنال رو مثل فلش USB و بقیه درایوهای قابل جداکردن به اصلاح unplug کرد و از سیستم جدا کرد در حالی که سیستم همچنان روشنه و در همون حالت هم که سیستم روشنه هارد درایو دیگه بهش متصل کرد.

شما این مجموعه IRST رو نصب کنید و از طریق محیط BIOS هم قابلیت Hot Swap رو غیر فعال کنید. معمولا امکانش برای تک تک پورت های SATA به صورت مجزا هست و شما برای احتیاط این گزینه رو روی همه پورت های SATA غیرفعال کنید.
    .
    الان نگاه کردم دیدم اون درایور رو نصب کردم قبلا. البته تو ویندوز 8.1 از تو بایوس چیزی رو غیر فعال نکرده بودم.
    الان تو بایوس رو هم نگاه کردم. این چیزی که شما گفتی رو پیدا نکردم. برای Sata یه گزینه هست برای هر کدوم به اسم Hot Plug که میشه اونا رو غیر فعال کرد. همینه یا نه؟
    ممنون دوست عزیزم
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirpers نمایش پست ها
    .
    الان نگاه کردم دیدم اون درایور رو نصب کردم قبلا. البته تو ویندوز 8.1 از تو بایوس چیزی رو غیر فعال نکرده بودم.
    الان تو بایوس رو هم نگاه کردم. این چیزی که شما گفتی رو پیدا نکردم. برای Sata یه گزینه هست برای هر کدوم به اسم Hot Plug که میشه اونا رو غیر فعال کرد. همینه یا نه؟
    ممنون دوست عزیزم

بسیار خوب دوست عزیز،

اگر IRST رو نصب کرده بودید که مشکلی نیست. بله به این قابلیت Hot Plug هم گفته میشه و همونی هست که عرض کردم. اونها رو غیر فعال کنید و قاعدتا باید هارد درایو و SSD دیگه به صورت درایو removable نشون داده نشن.
    امتیازها
    5,251
    سطح
    46
    29
    کاربر انجمن
    سلام دوستان

یک عدد هارد سیگیت 1 ترابایت دارم نو خریداری شده فقط یکبار یک ویندوز 7 روش نصب شده و دیگر هیچ!

ولی از امروز اصلا درایورهای هارد رو پیدا نمیکنه توی دیسک منیجر از کل هارد فقط 32MB شناسایی میکنه!

امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط rai30 نمایش پست ها
    سلام دوستان

یک عدد هارد سیگیت 1 ترابایت دارم نو خریداری شده فقط یکبار یک ویندوز 7 روش نصب شده و دیگر هیچ!

ولی از امروز اصلا درایورهای هارد رو پیدا نمیکنه توی دیسک منیجر از کل هارد فقط 32MB شناسایی میکنه!

با یک نرم افزار مدیریت پارتیشن مثل paragon هارد رو پارتیشن کنید

امتیازها
    9,361
    سطح
    65
    23
    کاربر انجمن
    بسیار خوب دوست عزیز،

اگر IRST رو نصب کرده بودید که مشکلی نیست. بله به این قابلیت Hot Plug هم گفته میشه و همونی هست که عرض کردم. اونها رو غیر فعال کنید و قاعدتا باید هارد درایو و SSD دیگه به صورت درایو removable نشون داده نشن.
    دوست عزیز درست شد.
    ممنون

یه مشکل دیگه دارم تو ویندوز 10
    دوستان کمک کنید.
    من اومدم فولدر موزیک تو آدرس c:\users\Amir رو لوکیشنش رو تغییر بدم. لوکیشن یه درایو دیگه رو انتخاب کردم و اوکی کردم که یه پیغام داد که می خوای همه چی منتقل بشه به اونجا و من اوکی دادم و همه چی رفت.
    بعدش خواستم بر گردونم سر جای اولش یادم نبود که تو اون آدرس که بالا گفتم دیگه فولدری به نام موزیک وجود نداره و اشتباها آدرس خود Amir رو دادم.
    همه چی منتقل شد تو فولدر امیر. همه آهنگ ها و ... و اسم فولدر امیر که در واقع نام اکانت ویندوز من بود تبدیل شد به Music و نتونستم دیگه درستش کنم.
    تو یه سایت خارجی فایل Restore_Music_Default_Location رو پیدا کردم و زدم که موزیک درست شد اما همچنان نام فولدر یوزر من به جای Amir هستش Music.
    تو رجیستری و جاهای دیگه اون رو امیر نشون میده اما تو خود درایو C و داخل فولدر Users زده موزیک.

چکار کنم؟ حوصله دوباره ویندوز نصب کردن رو ندارم. کمک کنید.
    امتیازها
    996
    سطح
    16
    9
    کاربر انجمن
    سلام
    برای تصویر سازی چه نرم افزارهایی وجود داره؟
صفحه 209 از 282 نخست ... 109159199207208209210211219259 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,081 به 2,090 از 2818

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع