ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 259 از 282 نخست ... 159209249257258259260261269 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,581 به 2,590 از 2818
    امتیازها
    21,139
    سطح
    91
    2,637
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    سلام
    درایور چیپست ،شبکه (وای فای و LAN )، صدا ، گرافیک مجتمع اینتل ، گرافیک انویدیا .
    نرم افزار کمکی ها هم برعهده خودت دوست داشتی از سایت ایسوس بگیر آخرین نسخه
    اگر مشکل حجم نداری همه رو از اینترنت دانلود کن . اگر مشکل حجم داری فقط انویدیا رو از سایت سخت افزار بگیر و مجتمع اینتل رو از سایت ایسوس . چون درایورهای اینتل بعضا سازنده ها دستکاری هایی توش می کنند و مخصوص خودشونه و اغلب درایور اینتل ازبیرون نصب نمیشه و ارور Minimum Requirement میده .
    سلام آقا رضا

ممنونم از این که وقت گذاشتید

مشکل حجم ندارم؛ مگه کلا چند گیگ مصرف میشه؟؟

فقط میترسم درایور مناسب با سخت افزارم رو پیدا نکنم و لینک اشتباه دانلود کنم؛ میشه لینک ها رو برام بگذارید
    امیرالمومنین امام علی (علیه السلام) :

هر کس به وقت یاری رهبرش در خواب باشد زیر لگد دشمن از خواب بیدار میشود.

غررالکلم ص422
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD MOBASHERI نمایش پست ها
    سلام عرض میکنم خدمت اساتید بزرگوار

من از حدود 14 ماه پیش که لپتاپم رو خریدم هنوز درایور هاش رو آپدیت نکردم.

لپتاپم مدل ASUS ROG GL702VM هست که روش ویندوز 10 اورجینال نصب بود و آماده استفاده بود.

البته خود ویندوز به طور خودکار آپدیت میشه ولی درایور ها رو تا الان آپدیت نکردم و بلد هم نیستم!!!

لطفا بگید مجموعا برای لپتاپ چند تا درایور هستند که باید آپدیت شوند و نحوه آپدیت کردنشون رو هم لطفا بفرمایید.

راستی من از آنتی ویروس total 360 security استفاده میکنم که در قسمت tool box یک ابزار داره به نام driver updater و هر از گاهی پیام میده که چند تا آپدیت برای درایور هاتون پیدا کردم و اجازه دانلود میدید که من رد میکنم و نمیدونم آپدیت از اون طریق کار درستیه یا نه!!

بسیار سپاسگزارم
    سلام محمد جان

اول برو داخل بایوس، ببین ورژن بایوس چنده، اگر 306 بود که هیچ، اگه نبود، این آخرین ورژن هست، دانلود و از طریق همون بایوس (بخشی داره برای آپدیت) نصبش کن.

بعدش بیا آخرین ورژن درایو کارت گرافیک رو از اینجا دانلود و نصب کن.

بعدش نرم افزار IObit Driver Booster رو از سایت سافت 98 بگیر. بعد از نصب، اتوماتیک شروع به استارت میکنه، جلوش رو بگیر و قطع کن، بعد سریال رو وارد کن و دقت کن موقعی که سریال نامبر رو وارد دستگاه میکنی، اینترنت وصل نباشه.

بعدش اینترنت رو وصل کن و استارت رو بزن تا سرچ کنه، هرچی پیدا کرد آپیدت کن.

ممکنه ریستارت بخواد، بعد از ریستارت دوباره برنامه رو اجرا کن تا مابقی درایور ها رو آپدیت کنه.

تا اینکه بالاخره تموم بشه.

دقت کن ممکنه این نرم افزار، یه چیزی به اسم Web Companion رو نصب کنه روی سیستمت که بعدش از داخل کنترل پنل Uninstall کن.

بعد از آپدیت درایور هات، میتونی خود این نرم افزار رو هم Uninstall کنی.
    امتیازها
    22,981
    سطح
    93
    2,105
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    پلاگین K Lite Codec Pack رو نصب کن به صورتی که Windows Media Player رو به عنوان Player اصلی انتخاب کنه، (مدل Windows Media Classic) رو اصلا نصب نکنید.

اینطوری ویندوز قادر به تشخیص Thumbnail میشه.
    درست شد،یک دنیا سپاس

امتیازها
    21,139
    سطح
    91
    2,637
    کاربر انجمن
    سلام محمد جان

اول برو داخل بایوس، ببین ورژن بایوس چنده، اگر 306 بود که هیچ، اگه نبود، این آخرین ورژن هست، دانلود و از طریق همون بایوس (بخشی داره برای آپدیت) نصبش کن.

بعدش بیا آخرین ورژن درایو کارت گرافیک رو از اینجا دانلود و نصب کن.

بعدش نرم افزار IObit Driver Booster رو از سایت سافت 98 بگیر. بعد از نصب، اتوماتیک شروع به استارت میکنه، جلوش رو بگیر و قطع کن، بعد سریال رو وارد کن و دقت کن موقعی که سریال نامبر رو وارد دستگاه میکنی، اینترنت وصل نباشه.

بعدش اینترنت رو وصل کن و استارت رو بزن تا سرچ کنه، هرچی پیدا کرد آپیدت کن.

ممکنه ریستارت بخواد، بعد از ریستارت دوباره برنامه رو اجرا کن تا مابقی درایور ها رو آپدیت کنه.

تا اینکه بالاخره تموم بشه.

دقت کن ممکنه این نرم افزار، یه چیزی به اسم Web Companion رو نصب کنه روی سیستمت که بعدش از داخل کنترل پنل Uninstall کن.

بعد از آپدیت درایور هات، میتونی خود این نرم افزار رو هم Uninstall کنی.

سلام آقا آرمین

ممنون از اینکه وقت میگزارید

اول اینکه بایوس رو چک کردم ورژن 303 بود؛ لطفا نحوه نصب ورژن 306 که لینک دانلود دادید رو بفرمایید.

لینکی که برای بایوس دادید از این صفحه بود؟؟ https://www.asus.com/Laptops/ROG-GL7...Desk_Download/
    صفحه لپتاپ من همینه؟؟ از این به بعد برای آپدیت ها اینجا رو چک کنم؟؟

بعد هم اینکه یادم اومد آخرین ورژن درایور کارت گرافیک که تو لینک بالا داده شده یعنی Version V21.21.13.7674 رو چند ماه پیش که لپتاپم به مشکل خورده بود با کمک دوستان همین فروم نصب کردم

ولی ورژنی که شما از سایت سخت افزار لینک دادید هم اسمش و هم حجمش با این نسخه تفاوت داره؛ اون جدید تره؟؟ پس چرا تو سایت ایسوز هنوز همون نسخه به عنوان آخرین آپدیت هست؟؟ اون درایور سایت سخت افزار رو نصب کنم یا همین که نصبه جدیدترینه؟؟

و در آخر هم اینکه صفحه ای که لینکش رو گذاشتم رو هرچی گشتم نفهیمیدم کدوم درایور مربوط به گرافیک مجتمع اینتل هست!! لطفا برای اپدیت اون هم راهنمایی بفرمایید.
    امیرالمومنین امام علی (علیه السلام) :

هر کس به وقت یاری رهبرش در خواب باشد زیر لگد دشمن از خواب بیدار میشود.

غررالکلم ص422
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل

سلام آقا آرمین

ممنون از اینکه وقت میگزارید

اول اینکه بایوس رو چک کردم ورژن 303 بود؛ لطفا نحوه نصب ورژن 306 که لینک دانلود دادید رو بفرمایید.

لینکی که برای بایوس دادید از این صفحه بود؟؟ https://www.asus.com/Laptops/ROG-GL7...Desk_Download/
    صفحه لپتاپ من همینه؟؟ از این به بعد برای آپدیت ها اینجا رو چک کنم؟؟

بعد هم اینکه یادم اومد آخرین ورژن درایور کارت گرافیک که تو لینک بالا داده شده یعنی Version V21.21.13.7674 رو چند ماه پیش که لپتاپم به مشکل خورده بود با کمک دوستان همین فروم نصب کردم

ولی ورژنی که شما از سایت سخت افزار لینک دادید هم اسمش و هم حجمش با این نسخه تفاوت داره؛ اون جدید تره؟؟ پس چرا تو سایت ایسوز هنوز همون نسخه به عنوان آخرین آپدیت هست؟؟ اون درایور سایت سخت افزار رو نصب کنم یا همین که نصبه جدیدترینه؟؟

و در آخر هم اینکه صفحه ای که لینکش رو گذاشتم رو هرچی گشتم نفهیمیدم کدوم درایور مربوط به گرافیک مجتمع اینتل هست!! لطفا برای اپدیت اون هم راهنمایی بفرمایید.
    بله همون صفحه است.

نحوه ی نصب خاصی نداره، دانلود کن، روی درایو خود لپتاپ یا یه دونه USB اکسترکت کن، از داخل بایوس بخشی آپدیتش رو پیدا کن(چون من این مدل رو که ندارم جاش رو بدونم کجاست)، راهنماییش کن به Location که فایل آپدیت رو قرار دادی و آپدیت کن.

آپدیت کارت گرافیک رو هم میتونید از داخل همون نرم افزار IOBIT انجام بدین.
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    چطور مگه ؟؟ من تو همین فروم بار ها توصیه به آپدیت رو از دوستان شنیدم ...

اخیرا هم با کاهش قدرت و کندی در لپتاپم مواجه شدم مخصوصا هنگام اجرای گیم
    به نظر من کندی به علت اسیب دیدن ویندوزه ......
    حالا اپدیت کنید خبر بدید نتیجه ش رو .....
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    12
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    درود بر شما
    سوالی داشتم درباره انتقال اطلاعات در شبکه
    روشی در ویندوز سرور یا نرم افزاری هست که بشه فولدری با کلیه محتویات اون رو به تمام سیستم های توی شبکه workgroup همزمان انتقال داد؟
    چون با این روش تو سیستم های زیاد، زمان خیلی صرفه جویی میشه
    اگر وجود داره منو راهنمایی کنین؟
    با تشکر
    امتیازها
    7,425
    سطح
    57
    59
    کاربر انجمن

Post راه تشخیص بهترین ویندوز برای سیستم کامپیوتر

با سلام یک سوال داشتم از کجا میشه فهمید چه سیستم عاملی برای سیستم های خانگی خوب است از این نظر که سخت افزار خوب بشناسه؟
    مورد بعد در مورد آن دسته از سری مادربوردهاست که یک قسمتی در تنظیمات ستاپ سیستم هست که نشون میده سیستم عامل پشتیبانی رو مثلا زده ویندوز 8.2 این قسمت دقیقا چه کاری انجام میدهد ممنون؟
    مثلا یک جا شنیده بودم برای سری های مادربورد H81 یا H86 ویندوز 10 خیلی بهتره جواب میده مشکل اینجاست مشتریان با این محیط زیاد کار نکردن و بعضی دوست ندارند ناچارن روج میکینم به ویندوز 7 که با محیطش آشنا هستن
    ممنون میشم یک جواب تخصیص بدهید که چطور میشه فهمید چه سیستم عاملی برای سیستم خوب است؟
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط rs2013 نمایش پست ها
    با سلام یک سوال داشتم از کجا میشه فهمید چه سیستم عاملی برای سیستم های خانگی خوب است از این نظر که سخت افزار خوب بشناسه؟
    مورد بعد در مورد آن دسته از سری مادربوردهاست که یک قسمتی در تنظیمات ستاپ سیستم هست که نشون میده سیستم عامل پشتیبانی رو مثلا زده ویندوز 8.2 این قسمت دقیقا چه کاری انجام میدهد ممنون؟
    مثلا یک جا شنیده بودم برای سری های مادربورد H81 یا H86 ویندوز 10 خیلی بهتره جواب میده مشکل اینجاست مشتریان با این محیط زیاد کار نکردن و بعضی دوست ندارند ناچارن روج میکینم به ویندوز 7 که با محیطش آشنا هستن
    ممنون میشم یک جواب تخصیص بدهید که چطور میشه فهمید چه سیستم عاملی برای سیستم خوب است؟

مادربرد های تولید ی سال 2016 به بعد حتما باید سیستم عامل شون ویندوز 10 باشه .......... حالا کدوم نسخه فرق نداره ........ به چیپ ست هم ربطی نداره ........
    ویندوز 10 هم با 7 فرقی نداره نهایتا یه هفته ای عادت میکنید ......
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    3,172
    سطح
    34
    2
    کاربر جدید
    سلام دوستان
    یه مدتیه سیستم من درحال بازی به یه شکلی که تا به حال برام پیش نیومده بود هنگ میکنه
    یهو صفحه فریز میشه ولی صدای بازی در همون صحنه همش تکرار میشه و فقط میتونیم سیستم رو ریستارت کنم تا دوباره به حالت اول برگرده
    فقط یه بازی هم نیست توی بازی های انلاین مختلفی هم پیش میاد جالب اینجاست که فقط توی بازی های نسبتا سبک اینطوری میشه بازی که لود کارت گرافیک gtx 770 رو به 60 درصد هم نمیرسونه توی بازی های سنگین تا به حال اینطوری نشده
    مشکل از چی میتونه باشه؟
صفحه 259 از 282 نخست ... 159209249257258259260261269 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,581 به 2,590 از 2818

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع