ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 216 از 282 نخست ... 116166206214215216217218226266 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,151 به 2,160 از 2819
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid23 نمایش پست ها
    سلام.اگه سوالمو جای مناسبی نپرسیدم ببخشید.

راستش میخواستم گوشی دوستمو که سامسونگ هست فلش کنم.برای دانلود فریمور جدید وقتی با IDM اقدام به دانلود میکنم سرعت اینترنت خیییییلی پایین میاد.

دوستمم همین مشکلو داشت.حالا به نظرتون اون فایل رو چطوری دان کنم؟
    سلام
    سؤال رو جای مناسبش توی تاپیک پرسش و پاسخ عمومی موبایل بپرسید !
    بستگی به سایت رفرنسی داره که رام رو ازش دانلود می کنید .
    توضیحات بیشتر پس از طرح سؤال در جای مناسب !

امتیازها
    4,443
    سطح
    42
    179
    کاربر انجمن
    سلام ،دوتا سوال(یکیش تکراری و یکیم جدید)

آقا این مشکل که ویندوز 8.1 دوتا دی وی دی رایتر رو باهم شناسایی نمیکنه راه حل همیشگیه رفع اشکالش چیه؟؟
    الان دوتا دی وی دی رایتر هس که یکیشون کلا ناشناختس و هیچ اثری ازش توو دوایس منیجر نیس!!!)با نرم افازر CD-DVD Icon Repair که تست میکنم گاهی روی بعضی سیستما میاره اونی که مخفی شده و روی بعضی سیستمام نه!نمیاره!!
    آقا راه حلی که کلا مشکل رو حل کنه وجود داره
    ممنون میشم راهنمایی کنین!

سوال دوم:
    نرم افزری واسه از بین بردن
    پسوورد فایل 7zip میخام،دوستان چیزی که جواب بده رو مدنظر دارن آیا؟؟

ممنون

امتیازها
    44,827
    سطح
    100
    3,863
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramin.1989 نمایش پست ها
    سلام ،دوتا سوال(یکیش تکراری و یکیم جدید)

آقا این مشکل که ویندوز 8.1 دوتا دی وی دی رایتر رو باهم شناسایی نمیکنه راه حل همیشگیه رفع اشکالش چیه؟؟
    الان دوتا دی وی دی رایتر هس که یکیشون کلا ناشناختس و هیچ اثری ازش توو دوایس منیجر نیس!!!)با نرم افازر CD-DVD Icon Repair که تست میکنم گاهی روی بعضی سیستما میاره اونی که مخفی شده و روی بعضی سیستمام نه!نمیاره!!
    آقا راه حلی که کلا مشکل رو حل کنه وجود داره
    ممنون میشم راهنمایی کنین!

سوال دوم:
    نرم افزری واسه از بین بردن
    پسوورد فایل 7zip میخام،دوستان چیزی که جواب بده رو مدنظر دارن آیا؟؟

ممنون
    در مورد سوال اول چون مشکل خیلی ها از جمله خودم هم بوده ، پیشنهاد میکنم به ویندوز 7 یا 10 مهاجرت کنید. نظر خودم روی 7 هستش چون به نظر من بی تقص ترین ویندوز ساخته شده مایکروسافت تا به امروز میباشد.

در مورد سوال دوم شما باید عرض کنم نرم افزار های زیادی در اینترنت وجود داره که اکثرشون جوابگو هست برای اینکار اما مسئله مهم بحث قدرت محاسباتی سیستم شما یعنی سی پی یو شما هستش که بتواند رمز را در مدت زمانی کوتاه یا طولانی بشکند . درضمن به پیچیدگی رمز هم وابسته است و اگر رمز خیلی طولانی یا پیچیده باشد این کار با کامپیوتر های معمولی امکان پذیر نیست. خودم با سی پی یو قدیمی Q9650 یه رمز 5 رقمی را توانستم ظرف 3 ساعت بدست بیارم تازه رمز ساده شامل حروف و عدد.
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط 77661 نمایش پست ها
    با سلام.سیستمی خریدم وقطعات آن بسته شد ولی متاسفانه مشکلاتی دارد.
    1-در بدنه کیس برق وجود دارد ودر پایه دانگل وای فاو وهمچنین پورتهای یو اس پی .
    2-ریت قطعات (Rait)در سیستم نشان داده نمیشود.طبق شات اسکرین پیوستفایل پیوست 44477فایل پیوست 44478
    سلام دوست خوبم، سیستم شما هیچ مشکلی نداره و در سلامت کامل به سر میبره ;)

وجود برق بسیار ضعیف در بدنه ی کیس به خاطر اتصال به زمین پاور هست که یه چیز کاملا طبیعیه.
    در مورد Rate، برای اینکه بتونید امتیازی که ویندوز به قطعات سیستم شما میده رو ببینید باید داخل همون پنجره روی گزینه ی Rate this computer کلیک کنید و بذارید ویندوز، قطعات رو تست و بررسی کنه و در آخر امیتاز رو میده و Rateها مشخص میشن. اون قسمت Rate ویندوز، امتیازیه که ویندوز به قطعات شما میده و تجربه بنده و دوستان ثابت کرده که هیچ ملاک و معیاری نداره و اصلا معتبر نیست، هر امتیازی که داد اصلا جدی نگیرید... اون برای خودش یه اعدادی همینجوری رو هوا میده!

@};-
    Milky Way Galaxy, Solar System, Planet Earth, Islamic Republic of IRAN
    امتیازها
    20,652
    سطح
    90
    1,387
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD MOBASHERI نمایش پست ها
    سلام
    لطفا راهنمایی بفرمایید چطور پنجره هایی که همراه با بالا آمدن ویندوز باز میشوند مدیریت کنم.
    ممنون
    با سلام.
    برنامه هایی که همراه با بالا اومدن ویندوز اجرا میشن در استارت آپ ویندوز قرار میگیرن. برای دیدن لیست این برنامه ها و مدیریت اجرا یا عدم اجرای اونها استارت رو باز کرده و در کادر Run بنویسید: msconfig و Enter رو بزنید
    در پنجره ی باز شده و در سربرگ Startup میتونید لیست این برنامه ها رو ببینید و هر کدوم رو که نخواستید اجرا شه, تیکشو بردارید و OK کنید. دفعه ی بعد دیگه اجرا نمیشه. اگه احیانا اسم برنامه وجود نداشت یا وجود داشت و بازم اجرا شد بگید که از راه دوم عرض کنم خدمتتون.
    امتیازها
    21,139
    سطح
    91
    2,637
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hoplite نمایش پست ها
    با سلام.
    برنامه هایی که همراه با بالا اومدن ویندوز اجرا میشن در استارت آپ ویندوز قرار میگیرن. برای دیدن لیست این برنامه ها و مدیریت اجرا یا عدم اجرای اونها استارت رو باز کرده و در کادر Run بنویسید: msconfig و Enter رو بزنید
    در پنجره ی باز شده و در سربرگ Startup میتونید لیست این برنامه ها رو ببینید و هر کدوم رو که نخواستید اجرا شه, تیکشو بردارید و OK کنید. دفعه ی بعد دیگه اجرا نمیشه. اگه احیانا اسم برنامه وجود نداشت یا وجود داشت و بازم اجرا شد بگید که از راه دوم عرض کنم خدمتتون.
    ممنون از لطفتون @};-
    الان امتحان کردم و تیک اونهایی که همیشه اجرا میشدند رو برداشتم ولی 17 تا برنامه هم بود که تیک داشتند ولی اجرا نمیشن؛ قضیه اون ها چیه؟؟
    امیرالمومنین امام علی (علیه السلام) :

هر کس به وقت یاری رهبرش در خواب باشد زیر لگد دشمن از خواب بیدار میشود.

غررالکلم ص422
    Milky Way Galaxy, Solar System, Planet Earth, Islamic Republic of IRAN
    امتیازها
    20,652
    سطح
    90
    1,387
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD MOBASHERI نمایش پست ها
    ممنون از لطفتون @};-
    الان امتحان کردم و تیک اونهایی که همیشه اجرا میشدند رو برداشتم ولی 17 تا برنامه هم بود که تیک داشتند ولی اجرا نمیشن؛ قضیه اون ها چیه؟؟
    خواهش میکنم @};-
    اگه اون 17 تایی که میفرمایید تیک خوردند و اجرا نمیشن داخل همون سربرگ Startup هستند, میشه گفت اجرا میشن ولی در مقابل چشم شما باز نمیشن. یعنی ملاک اجرا شدن یک برنامه صرفا بالا اومدن ظاهریش نیست. مثلا راه اندازهای گرافیک و کارت صدا و ... - آنتی ویروس ها - کلاینت نرم افزار بابیلون و خیلی دیگه از برنامه های دیگه اینطوری هستند که اجرا میشن ولی دیده نمیشن. برای اینکه مطمئن بشین این برنامه ها واقعا اجرا میشن یا نه ببینید که آیکون اونها در System Tray میفته یا نه. همون فلش کنار ساعت ویندوز رو بزنید ببینید چندتاشون اونجا میان.
    امتیازها
    6
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام
    آیا نرم افزاری هست که بتونه قابلت سخت افزار رو افزایش بده
    لطفا" قوانين امضاى كاربرى را رعايت فرماييد.
    امتیازها
    109,644
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط mina68 نمایش پست ها
    سلام
    آیا نرم افزاری هست که بتونه قابلت سخت افزار رو افزایش بده
    اگر سيستم مورد نظر امكان اوركلاك داشته باشه، به كمك نرم افزارهاى اوركلاك (درصورت پشتيبانى) و يا از طريق بايوس ميشه قابليت هاى سخت افزارى رو افزايش داد.
    امتیازها
    13,042
    سطح
    74
    949
    کاربر انجمن
    سلام
    دوستان نصب نشدن درایور (انویدیا)، ممکنه به build ویندوز 10 ارتباط داشته باشه؟

صفحه 216 از 282 نخست ... 116166206214215216217218226266 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,151 به 2,160 از 2819

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع