ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 182 از 282 نخست ... 82132172180181182183184192232 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,811 به 1,820 از 2819
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramin.1989 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از وقتی ک میگذارید واسه رفع مشکل،،،اون ویستا،بخاطر اینه ک ویندوزم طرح ویستاس،اکس پی 2007،سرویس پک ۲ معروف به crystal ،،حالا باداین تفاسیر،تغییراتی که باید انجام بدم،عین همون کد میشه ک شما زحمتش رو کشیدی؟آخه ویندوزم طرح ویستاس،،،،حالا بهرحال من کد شما رو تایپ میکنم توو بخش نت پد،اگه حل شد ک شد،اگرم ک نشد وین عوض میکنم دوباره،معم اینه ک با کمک شما،ی چیز جدید و تازه ام یاد گرفتم،ممنونم از کمکتون

خواهش می کتم دوست عزیز،

ببینید چیزی به اسم XP طرح ویستا نداریم اگر ظاهرش هم شبیه ویستا هست احتمالا از این ویندوزهای دستکاری شده هست و theme شبیه ویستا براش تعریف شده. هسته یا kernel ویندوز شما و بقیه فایل های و ساختارش تعیین می کنه که چه ویندوزی هست نه ظاهر بصریش.

در پست قبلی هم عرض کردم اگر سرویس پک 2 یا 3 هست می تونید اون سوئیچی که در پست قبلیم قرمز کردم رو هم نگه دارید. اون 4 خط اول رو حذف کنید تا اولین خط ِ فایل عبارت [boot loader] باشه و فایل رو ذخیره کنید.

همیشه برای احتیاط بهتر هست قبل از دست بردن در این فایل های جایی به عنوان نسخه پشتیبان یک کپی ازش نگه دارید تا اگر احیانا بعدا مشکلی ایجاد شد بشه ازش استفاده کرد.

این خطوط رو هم جایی جدا در notepad تایپ نکنید. خود فایل boot.ini رو با این برنامه (notepad) باز کنید. تغییرات رو اعمال کنید و ذخیره کنید.

قاعدتا سیستم باید بدون مشکل بوت بشه و اون قسمت لیست سیستم عامل ها هم نمایش داده نشه.
    امتیازها
    4,443
    سطح
    42
    179
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط AliYar نمایش پست ها
    خواهش می کتم دوست عزیز،

ببینید چیزی به اسم XP طرح ویستا نداریم اگر ظاهرش هم شبیه ویستا هست احتمالا از این ویندوزهای دستکاری شده هست و theme شبیه ویستا براش تعریف شده. هسته یا kernel ویندوز شما و بقیه فایل های و ساختارش تعیین می کنه که چه ویندوزی هست نه ظاهر بصریش.

در پست قبلی هم عرض کردم اگر سرویس پک 2 یا 3 هست می تونید اون سوئیچی که در پست قبلیم قرمز کردم رو هم نگه دارید. اون 4 خط اول رو حذف کنید تا اولین خط ِ فایل عبارت [boot loader] باشه و فایل رو ذخیره کنید.

همیشه برای احتیاط بهتر هست قبل از دست بردن در این فایل های جایی به عنوان نسخه پشتیبان یک کپی ازش نگه دارید تا اگر احیانا بعدا مشکلی ایجاد شد بشه ازش استفاده کرد.

این خطوط رو هم جایی جدا در notepad تایپ نکنید. خود فایل boot.ini رو با این برنامه (notepad) باز کنید. تغییرات رو اعمال کنید و ذخیره کنید.

قاعدتا سیستم باید بدون مشکل بوت بشه و اون قسمت لیست سیستم عامل ها هم نمایش داده نشه.

با تشکر فراوون از وقت و همفکری که گذاشتید و کردید....تموم کارها رو انجام دادم طبق توضیحاتتون،ولی باز همونجور بود...منم ویندوز رو دوباره مجبور شدم عوض کنمو باااااز تموم نرم افزاهای مربوط به کار ایشون رو دوباره از اول نصب کنم ،اوکی شد اون مشکل شکرخدا(ولی متاسفانه زحمت نصب نرم افزارها از اول یکم اذیت کرد)...بهرحال ممنون@};-

امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    دوستان من الان دو تا ویندوز روی هاردم دارم. (به دلایلی)
    در درایو C ویندوز قدیمی قرار داره و ویندوز جدید هم در درایو E قرار داره.

ویندوز قبلی رو هم دیگه لازم ندارم و میخوام ویندوز جدیدتر جایگزین قبلی بشه و در درایو C به جای ویندوز قبلی قرار بگیره.

الان از چه نرم افزاری استفاده کنم؟ ~o)

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Untitled-1.jpg
مشاهده: 62
حجم: 95.3 کیلو بایت

نام: Untitled.jpg
مشاهده: 45
حجم: 116.6 کیلو بایت
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط meelad نمایش پست ها
    دوستان من الان دو تا ویندوز روی هاردم دارم. (به دلایلی)
    در درایو C ویندوز قدیمی قرار داره و ویندوز جدید هم در درایو E قرار داره.

ویندوز قبلی رو هم دیگه لازم ندارم و میخوام ویندوز جدیدتر جایگزین قبلی بشه و در درایو C به جای ویندوز قبلی قرار بگیره.

الان از چه نرم افزاری استفاده کنم؟ ~o)

نام: Untitled-1.jpg
مشاهده: 62
حجم: 95.3 کیلو بایت

این دو ویندوز روی پارتیشن های یک هارد درایو هستند؟

انتقال ویندوز از یک هارد درایو به هارد درایو دیگه ممکن هست، حتی با استفاده از قابلیت Backup and Restore خود ویندوز 7 میشه یک system image ایجاد کرد و بعد اون رو از طریق رابط نصب و تعمیر ویندوز روی هارد دیگه بازنشانی (Restore) کرد. یا از طریق نرم افزارهای خاص بکاپ گیری مثل Acronic یا EaseUs و امثال اونها یا نرم افزار های clone کردن هارد درایو.

ولی تا جایی که من می دونم روی پارتیشن های یک درایو شدنی نیست. شما حتی می تونید حروف اسم (drive letter) پارتیشن هارو در محیط خود ویندوز عوض کنید ولی با درایو سیستم (پارتیشنی که primary و active هست) نمیشه این کار رو کرد و مثلا الان درایو E رو rename کنید به درایو C. به احتمال قریب به بقین اگر این کار رو بکنید کلا سیستم به هم می ریزه.

به نظرم بی دردسرترین راه نصب مجدد ویندوز روی درایو C باشه. البته بعدش هم باید فایل های مربوط به بوت شدن و BCD رو از روی E بردارید که مشکل بوت شدن نداشته باشید.
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    این دو ویندوز روی پارتیشن های یک هارد درایو هستند؟
    دقیقا همینطوره!
    فکر کنم با این اوضاع باید حسابی خودم رو برای نصب مجدد ویندوز آماده کنم!
    امتیازها
    10,003
    سطح
    66
    294
    کاربر انجمن
    سلام
    چرا هروقت کامپیوتر رو به حالت Sleep میزارم و بعد روشنش میکنم پنجره های ویندوز از حالت شیشه ای شفاف به حالت کدر میره ؟ عکس هم گذاتشم
    هروقت هم اینطور میشه وقتی بازی ای رو اجرا میکنم همش لگ داره انگار که مثلا کارت گرافیک نصب نیست و بدون کارت گرافیک دارم بازی میکنم
    این مشکل هم فقط توی کامپیوتر دارم !
    امیدوارم سوالم رو جای مناسبی مطرح کرده باشم

امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط in-fo نمایش پست ها
    سلام
    چرا هروقت کامپیوتر رو به حالت Sleep میزارم و بعد روشنش میکنم پنجره های ویندوز از حالت شیشه ای شفاف به حالت کدر میره ؟ عکس هم گذاتشم
    هروقت هم اینطور میشه وقتی بازی ای رو اجرا میکنم همش لگ داره انگار که مثلا کارت گرافیک نصب نیست و بدون کارت گرافیک دارم بازی میکنم

مشخصات سیستم شما چیه؟
    درایور کارت گرافیک اپدیت هست؟

امتیازها
    10,003
    سطح
    66
    294
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط magiteq نمایش پست ها
    مشخصات سیستم شما چیه؟
    درایور کارت گرافیک اپدیت هست؟
    بله آپدیت هست » سیستم قدیمی هستش
    مشخصات »
    رم : 4gig
    graphic : Gt430
    cpu : Amd athlon x2 240
    البته روی خیلی از سیستم های دیگه هم امتحان کردم باز همین طوری بود با اینکه از سیستم من خیلی جدید تر بودن
    منتها روی لپ تاپ ها اینطوری نیس چه قدیمی و یا چه جدید
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط in-fo نمایش پست ها
    سلام

سلام دوست عزیز،

این مساله ممکنه دلایل مختلفی داشته باشه. مثلا تداخل درایورها با بعضی نرم افزارها و راستش پیدا کردن اینکه چه موردی هم باعث این اتفاق میشه کار خیلی سخت و زمان بری هست.

این مساله حتی شاید به دلیل theme ی باشه که برای دسکتاپ انتخاب کردید. برای امتحان این مساله theme دسکتاپ رو تغییر بدید و امتحان کنید و ببینید آیا باز هم بعد از خارج شدن از حالت sleep شفافیت از بین میره یا خیر.
    امتیازها
    10,003
    سطح
    66
    294
    کاربر انجمن
    سلام دوست عزیز،

این مساله ممکنه دلایل مختلفی داشته باشه. مثلا تداخل درایورها با بعضی نرم افزارها و راستش پیدا کردن اینکه چه موردی هم باعث این اتفاق میشه کار خیلی سخت و زمان بری هست.

این مساله حتی شاید به دلیل theme ی باشه که برای دسکتاپ انتخاب کردید. برای امتحان این مساله theme دسکتاپ رو تغییر بدید و امتحان کنید و ببینید آیا باز هم بعد از خارج شدن از حالت sleep شفافیت از بین میره یا خیر.
    تم رو هم خیلی عوض کردم ولی همون حالت میمونه ، حالا کدر بودنش به کنار چرا نمیتونم توی همین حالت بازی کنم ؟ یعنی وقتی به این حالت میره انگار کارت گرافیک نصب نیست
صفحه 182 از 282 نخست ... 82132172180181182183184192232 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,811 به 1,820 از 2819

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع