ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 178 از 282 نخست ... 78128168176177178179180188228278 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,771 به 1,780 از 2818
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    VERTICAL SYNCE رو از داخل کنترل پنل درایور فعال کن و بعد یک بار سیستم رو ریست کن

امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط SA SYS نمایش پست ها
    سلام دوستان

نسخه جدید km player رو دانلود کردم . . . مشکلم اینه تو خیلی فیلما وقتی تصویر سریع میشه بریدگی تصویر اذیتم میکنه !! با نسخه قدیمی تر km این مشکل رو نداشتم

حتی K-Lite Codec Pack 1120 Full هم ریختم فایده نداشت

سلام دوست عزیز،

روی مانیتور خود سیستم ویدئو هارو پخش می کنید یا احیانا با کابل HDMI به تلویزیون یا نمایشگر دیگه ای وصل می کنید؟

هم می تونید renderer رو عوض کنید و ببینید که پخش بهتر میشه یا خیر. یعنی اگر روی VMR9 هست روی haali یا EVR تنظیم کنید شاید بهتر بشه.

کار دیگه ای هم که می تونید بکنید این هست که اولا اپلیکشین های اضافی مثلا برنامه هایی که روی Startup هستند و منابع سیستم رو مصرف می کنند، اگر غیرضروری هستند ببندید. فایلی که می خواهید پخش بشه رو روی سریع ترین ذخیره ساز سیستم کپی کنید و از اونجا play کنید. یعنی مثلا اگر هم هارد 7200 و هم 5400 دور دارید حتما روی هارد 7200 باشه. یا اگر SSD دارید روی اون کپی کنید. اینطوری مشخص میشه که مشکل از سرعت خواندن هست یا خیر. البته این موضوع در مورد media های FHD یا رزولوشن های بالاتر بیشتر صدق می کنه.

یک راه دیگه هم این هست که سطح اولویت برنامه ویدئو پلیر رو تغییر بدید. یعنی در Task Manager روی process برنامه ی پخش کلیک راست کلیک کنید و Priority رو از Normal مثلا روی High قرار بدید. توصیه می کنم روی Realtime قرارش ندید چون به جای حل مشکل باعث ایجاد مشکلات بیشتر میشه.
    امتیازها
    24,854
    سطح
    95
    2,007
    کاربر فعال بخش گرافیک
    سلام دوستان من الان داخل درایو ssd ک میرم وقتی اونجا حجم کل پوشهارو میبینم.. program data هم هست 129 گییگ میزنه اما وقتی در my computer روی ssd کلیک راست میکنم میرم properties اونجا میزنه استفاده شده 143 گیگ اون 14 گیگ اختلافشون کجاست؟:-w:-??X_X
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط darvishkhoob نمایش پست ها
    سلام دوستان من الان داخل درایو ssd ک میرم وقتی اونجا حجم کل پوشهارو میبینم.. program data هم هست 129 گییگ میزنه اما وقتی در my computer روی ssd کلیک راست میکنم میرم properties اونجا میزنه استفاده شده 143 گیگ اون 14 گیگ اختلافشون کجاست؟:-w:-??X_X
    سلام

http://forums.sakhtafzarmag.com/thre...l=1#post178803

http://forums.sakhtafzarmag.com/thre...l=1#post178813

http://forums.sakhtafzarmag.com/thre...l=1#post178818
    امتیازها
    9,445
    سطح
    65
    47
    کاربر انجمن
    دوستان بنده چند تا فایل دارم که با فرمت dwg هستند ، نرم افزار dwg Viewer رو دانلود کردم ولی نتونستم کاری انجام بدم ( کلا بلد نیستم ) .

لطفا یکی از دوستان زحمت بکشند و به بنده اطلاع بدن تا لینک دانلود فایل هارو بدم تا تبدیل به عکس کنن و برای بنده ارسال کنن . ممنون
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط changal نمایش پست ها
    دوستان بنده چند تا فایل دارم که با فرمت dwg هستند ، نرم افزار dwg Viewer رو دانلود کردم ولی نتونستم کاری انجام بدم ( کلا بلد نیستم ) .

لطفا یکی از دوستان زحمت بکشند و به بنده اطلاع بدن تا لینک دانلود فایل هارو بدم تا تبدیل به عکس کنن و برای بنده ارسال کنن . ممنون

سلام دوست عزیز،

سرویس های آنلاین زیادی هستند که به صورت رایگان فایل هارو از یک فرمت خاص به فرمت های مختلف تبدیل می کنند. برای این مورد خاص می تونید از این سرویس استفاده کنید که فایل های DWG رو به فرمت های متعددی تبدیل می کنه.

حجم فایل اولیه که آپلود می کنید هم می تونه تا 100 مگابایت باشه.
    امتیازها
    2,057
    سطح
    27
    218
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط AliYar نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

روی مانیتور خود سیستم ویدئو هارو پخش می کنید یا احیانا با کابل HDMI به تلویزیون یا نمایشگر دیگه ای وصل می کنید؟

هم می تونید renderer رو عوض کنید و ببینید که پخش بهتر میشه یا خیر. یعنی اگر روی VMR9 هست روی haali یا EVR تنظیم کنید شاید بهتر بشه.

کار دیگه ای هم که می تونید بکنید این هست که اولا اپلیکشین های اضافی مثلا برنامه هایی که روی Startup هستند و منابع سیستم رو مصرف می کنند، اگر غیرضروری هستند ببندید. فایلی که می خواهید پخش بشه رو روی سریع ترین ذخیره ساز سیستم کپی کنید و از اونجا play کنید. یعنی مثلا اگر هم هارد 7200 و هم 5400 دور دارید حتما روی هارد 7200 باشه. یا اگر SSD دارید روی اون کپی کنید. اینطوری مشخص میشه که مشکل از سرعت خواندن هست یا خیر. البته این موضوع در مورد media های FHD یا رزولوشن های بالاتر بیشتر صدق می کنه.

یک راه دیگه هم این هست که سطح اولویت برنامه ویدئو پلیر رو تغییر بدید. یعنی در Task Manager روی process برنامه ی پخش کلیک راست کلیک کنید و Priority رو از Normal مثلا روی High قرار بدید. توصیه می کنم روی Realtime قرارش ندید چون به جای حل مشکل باعث ایجاد مشکلات بیشتر میشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط magiteq نمایش پست ها
    VERTICAL SYNCE رو از داخل کنترل پنل درایور فعال کن و بعد یک بار سیستم رو ریست کن
    ممنون از دوستان مشکل حل شد

یه سوال دیگه دارم

وقتی بازی دانلود میکنیم به صورت فایلای فشرده و تیکه تیکه هستن اکسترکت کردن و سر هم کردنشون راحت انجام میشه
    ولی یه فیلم دانلود کردم که توی یه فایل rar هست و دوباره اونجا هم تیکه تیکه هستش !! و روی هر تیکه کلیک میکنم پلیر نمیتونه بخونه
    چی کار کنم ؟؟؟ چجوری میشه یه فایلشون کرد؟؟؟ :|
    روی یه پوشه اش میزنم اکسترکت کردن همون پوشه رو اکسترکت میکنه و کاری به پوشه بعدی نداره سر هم بشه . . . و همون هم پخش نمیشه
    :-?

CUT HERE

امتیازها
    24,854
    سطح
    95
    2,007
    کاربر فعال بخش گرافیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط SA SYS نمایش پست ها
    ممنون از دوستان مشکل حل شد

یه سوال دیگه دارم

وقتی بازی دانلود میکنیم به صورت فایلای فشرده و تیکه تیکه هستن اکسترکت کردن و سر هم کردنشون راحت انجام میشه
    ولی یه فیلم دانلود کردم که توی یه فایل rar هست و دوباره اونجا هم تیکه تیکه هستش !! و روی هر تیکه کلیک میکنم پلیر نمیتونه بخونه
    چی کار کنم ؟؟؟ چجوری میشه یه فایلشون کرد؟؟؟ :|
    روی یه پوشه اش میزنم اکسترکت کردن همون پوشه رو اکسترکت میکنه و کاری به پوشه بعدی نداره سر هم بشه . . . و همون هم پخش نمیشه
    :-?

برای اکسترکت گردن از فایل اولیش شروع میکنید؟
    اونوقت یعنی فقط یک پارتو خارج میکنه در هنگام خارج کردن ادرس پارتهای دیگرو نمیخواد؟
    و اینکه برای همه فیلمها همیطور هست یا فقط این فیلم؟ اگر همه فیلمها اینطور هست همه از یک سایت گرفتین؟

از برنامه winrar هم استفاده کردید؟
    امتیازها
    2,057
    سطح
    27
    218
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط darvishkhoob نمایش پست ها
    برای اکسترکت گردن از فایل اولیش شروع میکنید؟ بله گفتم که گیم راحت اکسترکت میشه و ... یعنی این مورد عجیبه
    اونوقت یعنی فقط یک پارتو خارج میکنه در هنگام خارج کردن ادرس پارتهای دیگرو نمیخواد؟ نه
    و اینکه برای همه فیلمها همیطور هست یا فقط این فیلم؟ فقط همین فیلم اگر همه فیلمها اینطور هست همه از یک سایت گرفتین؟

از برنامه winrar هم استفاده کردید؟ 7zip
    خوب دوستان این مشکل هم حل شد :D
    خیلی عجیبه !!!
    بدون این که کامل اکسترکت کنم با MPC امتحان کردم یک ساعت و نیم فیلم رو کامل نشون میده :D
    km player نمیتونست پخش کنه !!
    جالبه نصفش هنوز rar هست بعد یه پارت رو با MPC اجرا کردم راحت نشون میده همه اش رو !! اصلا مگه میشه =))

CUT HERE

امتیازها
    1,218
    سطح
    19
    0
    کاربر جدید
    سلام

من نمی تونم از طریق network به کامپوتر دیگری متصل شوم و این خطا را می دهد

فکر می کنید مشکل از چیه ؟

اصلا آیکون کامپوتر من در قسمت نتورک نمایش داده نمی شود چه برسه به کامپیوتر طرف

آی پی کامپیوتر طرف را درقسمت run وارد می کنم اما وصل نمیشه

صفحه 178 از 282 نخست ... 78128168176177178179180188228278 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,771 به 1,780 از 2818

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع