ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 173 از 282 نخست ... 73123163171172173174175183223273 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,721 به 1,730 از 2818
    امتیازها
    5,307
    سطح
    46
    26
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    خوب الان مشکل سایز صفحه هستش؟با یک درایور دیگه هم تست کنید بد نیست.ترجیحا درایور همراه کارت که توی cd هستش.قبلا همچین مشکلی نداشتید؟با تنظیم رزولوشن مشکل حل نمیشه؟
    بسیار ممنونم دوست عزیز بابت راهنمایی.از طریق نرم افزار خود کارت گرافیک درایور قبلی رو پاک و درایور جدید رو نصب کردم و مشکل بر طرف شد.
    حالا یه سوال دیگه دارم.من دوتا خط 2 مگ دارم که با کمک نرم افزار connectify dispach با هم ادغامشون می کنم.حالا مشکل اینجاست که بعد از ربع یا نهایت نیم ساعت از دانلود که میگذره یکی از خطوط غیرفعال و فقط یکی از اونها دانلود رو ادامه میده.
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط q_azy نمایش پست ها
    بسیار ممنونم دوست عزیز بابت راهنمایی.از طریق نرم افزار خود کارت گرافیک درایور قبلی رو پاک و درایور جدید رو نصب کردم و مشکل بر طرف شد.
    حالا یه سوال دیگه دارم.من دوتا خط 2 مگ دارم که با کمک نرم افزار connectify dispach با هم ادغامشون می کنم.حالا مشکل اینجاست که بعد از ربع یا نهایت نیم ساعت از دانلود که میگذره یکی از خطوط غیرفعال و فقط یکی از اونها دانلود رو ادامه میده.
    معمولا چنین مشکلی رو در شبکه conflict میگویند. شما بهتره برای خط دوم از ماشین مجازی استفاده کنید

امتیازها
    5,307
    سطح
    46
    26
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    معمولا چنین مشکلی رو در شبکه conflict میگویند. شما بهتره برای خط دوم از ماشین مجازی استفاده کنید
    ممنون میشم بیشتر راهنمایی بفرمائید
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    با احترام:

میخواستم بدونم امکانش هست که تو برنامه NetLimiter برای مصرف اینترنت روزانه از نظر حجم سقف تعیین کرد و بیشتر از اون اجازه نده؟
    اگه میشه-راهنمایی بفرمایین لطفا
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid59 نمایش پست ها
    با احترام:

میخواستم بدونم امکانش هست که تو برنامه NetLimiter برای مصرف اینترنت روزانه از نظر حجم سقف تعیین کرد و بیشتر از اون اجازه نده؟
    اگه میشه-راهنمایی بفرمایین لطفا
    اینکه محدود بشه حجم دیتای دریافتی/ ارسالی به یک میزان خاص و بیشتر از سقف تعیین شده اجازه دریافت و ارسال رو نده , اصلا از طریق یوزر معمول امکان پذیر نیست
    اگر امکان پذیر بود که حجم دزدی و غیره از طریف ISP ها اتفاق نمیوفتاد

امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    دوستان یک سوال
    برای ریکاوری کردن یک پوشه خاص که محتویات اش ر قبلا خودم پاک کردم چه نرم افزاری رو پیشنهاد میدید؟لطفا قوی و مطمئن باشه چون خودم با چند تایی کار کردم.با EASEUS Data Recovery Wizard Professional هم کار کردم چندان موفق عمل نکرد!
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    دوستان یک سوال
    برای ریکاوری کردن یک پوشه خاص که محتویات اش ر قبلا خودم پاک کردم چه نرم افزاری رو پیشنهاد میدید؟لطفا قوی و مطمئن باشه چون خودم با چند تایی کار کردم.با EASEUS Data Recovery Wizard Professional هم کار کردم چندان موفق عمل نکرد!

راستش امیر جان اینکه چقدر دیتا امکان بازیابی داشته باشه قبل از قدرت برنامه بازیابی بر می گرده به شرایط دیتا و اینکه از لحظه دیلیت کردن دیتا چه اتفاقاتی افتاده.

اگر همون لحظه و بدون معطلی اقدام بشه معمولا بهتر جواب میده.

ولی اگر زمان بگذره و کاربر با سیستم کار کنه چون اون سکتورها به عنوان سکتور قابل استفاده مجدد هارددرایو علامت گذاری شدن دوباره روشون نوشتن انجام میشه و بعضی وقتا ها بیش از یک بار روی اون سکتور overwrite میشه و معمولا بازیابی خیلی سخت میشه.

از روی تجربه میگم که معمولا بازیابی های نرم افزاری مخصوصا برای مدیا یا درایوی که دچار ایراد و مشکل شده خیلی کم پیش میاد که جواب میده. برای بازیابی فایل های پاک شده هم اگر مدتی فاصله افتاده باشه، امکانش خیلی کم میشه.

من خودم چند مورد برای بازیابی فایل از روی فلش USB خودم از همین برنامه که گفتی استفاده کردم و جواب داده.
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    علی جان متاسفانه زمان زیادی گذشته اما روی اون بخش از سکتورها عملیاتی انجام نشده این رو مطمئن هستم.الان میخوام یک پوشه در یکی از درایوهام رو ریکاوری کنم با همین نرم افزار مذبور،درایو مورد نظر قفل گذاری روش شده بوده ولی خوب باز میکنم.اما موقع انتخاب مسیر برای ریکاوری کلا این نرم افزار اون درایو رو نشون نمیده!با اینکه قفل رو هم باز کردم ها.نظرت چیه مهندس؟بخاطر bitlocker هستش؟
    امتیازها
    4,443
    سطح
    42
    179
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid59 نمایش پست ها
    درود :

یه سوال داشتم که نمیدونم دقیقا تو این تاپیک می گنجه یا نه ؟
    نسبتا نرم افزاری هست پس اینجا میپرسم

من با دستگاه ست تاپ باکس وقتی عمل ضبط رو انجام میدم- فایل حاصل بنا به شرایط ضبط-TS یا PS هستش که میدونم مربوط به فرمت MPEG هست ولی فایل مذکور در کامپیوتر به شرطی که از 30 دقیقه کمتر (دقیقا با آزمون و خطا 28 دقیقه) ضبط شده باشه قابل خوندن هست - اگه بیشتر بشه با انواع و اقسام پلیرهای معروف که تست کردم
    قابل خوندن نیست(البته مشخصات کدک و فرمت رو درست ذکر میکنن)- حتی ابزارهای پیشرفته کانورت و نرم افزارهای معروفی مثل Corel Video Studio Pro x7
    و WinX HD Video Converter هم قادر به کانورت نیستند و Error میدن و بسته میشن.( یعنی باید کمتر از 30 - ضبط بشه که دوباره تکرار میکنم)

ولی جالب اینکه خود دستگاه فایل های ضبط شده توسط خودش رو اکثرا میخونه ولی باز هم یه جاهایی گهگاه خودش هم قادر به خوندن نیست.!!!

این معما توجیه پذیره یا اینکه جزو موارد نادر حساب میشه؟
    (اینم بگم که کدک ها تکمیل و به روز هستش تو کامپیوتر)

سلام ،با کسب اجازه از اساتيد،اول از خدمت همه عذرخواهي ميکنم که دير ديدم اين مورد رو،منم بارها اين مشکل رو داشتم،با media player classic هم اجرا نميشن؟؟
    اگه که نه فواسه تبديل فرمتشون ،من ي قلق دستم اومده:اول اينکه نرم افزار format factory اخرين ورژنش رو نصب کن،زماني که ميخاي تبديل فرمت رو انجام بدي،قبلش اسم فايل مورد نظر رو عوض کن،فارسي هم نباشه اسمش،و همنجور جاي اونم عوض کن(مثلا اگه توو درايو d هستش ببر همينجور فله بندازش روو دستکتاپ،چندبار که تغيير اسم بدي و جا رو عوض کني براحتي تغيير فرمت ميده،

امتیازها
    24,854
    سطح
    95
    2,007
    کاربر فعال بخش گرافیک
    سلام دوستان من یه مشکلی برام پیش اومده......اگر عکسو ببینید داخل درایوی ک ویندوز نصبه رفتم و حجم کل پوشها 131 گیگ هست اما داخل my computer از 226 گیگ فقط 22 گیگ مونده.جریان چیه باقیه حجم کجا رفته ؟
    مثلا دوروز پیشتر 50 گیگ جا داشت امرو شد 22 گیگ در صورتی که من داخلش نه چیزی ریختم نه نصب کردم خیلی هم دانلود کرد باشم 3 گیگ حجم پوشها هم که میبیند کلش 131 گیگ هست همون چند روز پیشم که مشکوک شدم حجم پوشهارو نوشتم و حجمشون چند رو پیش همین 131 گیگ بود ولی فضای خالی درایوم متل برق کم میش
    منتظر راهنمایاتون هستم
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture.JPG
مشاهده: 18
حجم: 96.3 کیلو بایت
صفحه 173 از 282 نخست ... 73123163171172173174175183223273 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,721 به 1,730 از 2818

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع