ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 11 از 282 نخست ... 9101112132161111 ... آخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 2818
    امتیازها
    7,796
    سطح
    59
    1,293
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    هیچکدام دوست عزیز!
    میون دو موردی که شما فرمودید، Professional بهتر هست. اما باید توجه داشته باشید که بهترین نیست!
    بهترین و کامل ترین نسخه ی ویندوز 8 نسخه ی Enterpris می باشد. همانطور که در ویندوز 7 نسخه ی Ultimate بهترین و کاملترین نسخه بود!

تفاوت Enterpris با Ultimate چیست؟
    این دو نسخه از نظر امکانات مانند هم هستند. تفاوت این دو نسخه در License آنهاست. به عنوان مثال در ویندوز 7 نسخه Ultimate به صورت خرده‌ فروشی و نیز روی محصولات شرکت‌های سازنده، ارائه می‌شود و حال آن که نسخه Enterprise در کمپانی‌ها قابل استفاده است.
    این دو نسخه تمامی امکانات نسخه‌های دیگر را دارند و از این حیث کاملاً مشابه یکدیگر می باشند.

به طور کُلی 4 نوع ویندوز 8 از سوی مایکروسافت معرفی شده است. اما به صورت جزئی و دقیق تر در واقع 8 نوع منتشر شده:
    1- Windows 8 Core
    2- Windows 8 Pro with Media Center
    3- Windows 8 Professional
    4- Windows 8 Professional N
    5- Windows 8 Professional VL
    6- Windows 8 Professional N VL
    7- Windows 8 Enterpris
    8- Windows 8 Enterprise N
    دوست عزیز بهترین نوع برای استفاده ی خانگی نسخه ی Professional است. نسخه ی
    Enterpris نسخه ی تجاری ویندوز 8 برای کمپانی ها و شرکت های تجاری است. برای استفاده ی خانگی نسخه ی انترپرایس توصیه نمیشه.
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط lastshepherd نمایش پست ها
    دوست عزیز بهترین نوع برای استفاده ی خانگی نسخه ی Professional است. نسخه ی
    Enterpris نسخه ی تجاری ویندوز 8 برای کمپانی ها و شرکت های تجاری است. برای استفاده ی خانگی نسخه ی انترپرایس توصیه نمیشه.
    درسته دوست عزیز.
    اما اصلاً صحبتی از نسخه ی خانگی نشد!!
    فقط اشاره کردن و پرسیدن که کدوم بهترینه که به طبع Enterprise (سازمانی) بهترینه. ضمن اینکه بهترین بودن دلیل بر این نیست که نسخه ی خانگی جزو ویندوز از نوع بهترین باشه! بلکه همنطور که اشاره کردید، باید متناسب با نیاز و پیشنهاد از سوی خود مایکروسافت باشه که Professional هست.
    البته ناگفته نمونه که من بر روی سیستم تست خودم نسخه ی Enterprise رو نصب کردم و چنانچه بر روی سیستم های خانگی هم نصب بشه، هرگز مشکلی ایجاد نمی کنه.
    صرفاً پیشنهاد هست که نسخه ی Professional نصب بشه.
    موفق باشید.
    امتیازها
    254
    سطح
    5
    0
    کاربر جدید
    با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیزم .. درمورد ویندوز 8 سوال داشتم ؟ که من وقتی شات دان میکنم بعد از اینکه خاموش میشه ماوس و حرکت میدم دوباره روشن میشه ., مثل حالت اسلیپ میمونه به تنظیماتش هم ور رفتم اما چیزی نفهمیدم میشه کمکم کنید ؟
    امتیازها
    93,367
    سطح
    100
    10,392
    کاربر حرفه ای کامپیوتر

Cool

نقل قول نوشته اصلی توسط Setare نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیزم .. درمورد ویندوز 8 سوال داشتم ؟ که من وقتی شات دان میکنم بعد از اینکه خاموش میشه ماوس و حرکت میدم دوباره روشن میشه ., مثل حالت اسلیپ میمونه به تنظیماتش هم ور رفتم اما چیزی نفهمیدم میشه کمکم کنید ؟
    پاسخ سعید جان صحیح است.
    ehsannalizadeh
    امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط Setare نمایش پست ها
    این ایراد بر می گردد به ماوس . به احتمال فراوان ، ماوس شما با سیستم عامل سازگاری نداشته و برخی از فایل های درایور آن ( به جهت راه اندازی ) ، توسط ویندوز 8 شناسایی نشده است . چندی پیش یکی از دوستان همین مشکل را پیدا کرده بود و با تعویض ماوس این مشکل برطرف گردید .
    instagram: saeid_mozafare6839
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط setare نمایش پست ها
    خوب واسه چى به موس دست ميزنى وقتى سيستم خاموشه. خودت هم خوشت مياد وقتى خوابى يكى هى بياد دستت رو تكون بده؟ (*)

مايكروسافت اون يارو كه ويندوز 8 رو طراحى كرد با تيپا پرتش كرد بيرون، شما هم بيخيالش بشين. :) 7 بريزين.
    ویرایش توسط ARMIN : 2013/03/17 در ساعت 23:55
    امتیازها
    21,139
    سطح
    91
    2,637
    کاربر انجمن
    سلام
    من یک فلش 16 گیگ دارم که همیشه به گیرنده دیجیتال وصله و برنامه هایی که میخوام روش ضبط میکنم
    دیشب که به کامپیوتر وصلش کردم تا خالیش کنم دیدم به جای اون فایل همیشگی که فیلم های ضبط شده توش بود، یک شرتکات به نام My Removable Device اومده که وقتی بازش میکنم اون فایل همیشگی میاد. وقتی موس رو روی این شرتکات قرار میدم آدرس مرجع اون رو جایی به نام rundll32 توی C:\Windows\system32 مشخص میکنه (که البته باز نمیشه)
    بعد دیشب به این موضوع محل ندادم و گیرنده رو تنظیم کردم چند تا فیلم رو ضبط کنه و خودم رفتم چارشنبه سوری :دی
    صبح که از طریق گیرنده امتحان کردم که فیلم ها رو ضبط کرده یا نه دیدم اون هارو نشون میده ولی قبلی ها رو که توی اون شرتکات که گفتم بود نشون نمیده
    بعد فلش رو به کامپیوتر وصل کردم؛ اول که مای کامپیوتر رو باز کردم دیدم زیر درایوش نوشته جای خالی نداره بعد که واردش شدم دیدم فقط همون شرتکاتی که دیشب دیدم توش هست و اثری از فیلم هایی که دیشب ضبط کردم نیست و بعد که دوباره حجمش رو کنترل کردم دیدم به همون اندازه ای که دیشب قبل از ضبط کردن فیلم ها بوده تغییر کرده و انگار فیلم ها ضبط نشده در صورتی که من فیلم هارو قبلش که از طریق گیرنده تست کردم دیدم که ضبط شده و حتی اول هم دیدم فلش پر شده بود و بعد خودش حذفش کرد و فلش حجم پر شدش شد 14.4 گیگ
    بعد من اون شرتکات رو منتقل کردم به هاردم و انگار فلش خالی شد و هیچی توش نشون نمیداد ولی باز هم حجمش همون 14.4 بود

حالا لطفا کمکم کنید تا این مشکلات رو حل کنم:
    1- چی حجم فلش رو پر کرده که دیده نمیشه
    2- این مشکل از کجاست؟ فلش ویروسی شده؟ حالا باید چکارش کنم؟
    3- چجوری میتونم فیلم هایی که خود به خود پاک شد برگردونم؟

ممنون
    امیرالمومنین امام علی (علیه السلام) :

هر کس به وقت یاری رهبرش در خواب باشد زیر لگد دشمن از خواب بیدار میشود.

غررالکلم ص422
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    محمد جان،

گمونم ويروس گرفتى، هم روى فلش و هم روى كامپيوتر. اگر ضد ويروس دارى و چيزى نميگه بايد ضد ويروست رو عوض كنى، حد اقل به صورت موقت از ضد ويروس ديگه اي استفاده كني و بعد پس از پاكسازى سيستم دوباره هر ضد ويروسى كه دارى اونو دوباره نصب كنى.

فقط اميدوارم ويروس روى دستگاه ديجيتال نرفته باشد.
    امتیازها
    366
    سطح
    7
    2
    کاربر جدید
    سلام دوستان ... من یه مشکل اساسی دارم ... مادربرد جدیدم رو نصب کردم رو سیستم اما صدایی از کارت صداش بیرون نمیاد ... داریورش رو هم آپدیت کردم و شناخته و پایین تسک بار هم آیکون صدا فعال هست اما صدایی از اسپیکرها نمیاد
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamiiiiiiiiiii نمایش پست ها
    سلام دوستان ... من یه مشکل اساسی دارم ... مادربرد جدیدم رو نصب کردم رو سیستم اما صدایی از کارت صداش بیرون نمیاد ... داریورش رو هم آپدیت کردم و شناخته و پایین تسک بار هم آیکون صدا فعال هست اما صدایی از اسپیکرها نمیاد
    دوست عزيز، با هدفون هم تست كردين؟ صدا از خروجى جلوى كيس مياد؟
صفحه 11 از 282 نخست ... 9101112132161111 ... آخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 2818

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع