ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

تبلیغات تبلیغات
صفحه 276 از 276 نخست ... 176226266274275276
نمایش نتایج: از 2,751 به 2,759 از 2759
    امتیازها
    67,749
    سطح
    100
    10,393
    اوركلاكر
    نقل قول نوشته اصلی توسط sh7tir نمایش پست ها
    سلام
    من یه مموری سان دیسک دارم و وقتی وصلش میکنم به سیستم صدای اتصال میاد و توی disk managment هم بصورت آنلاین می بینمش ولی درایوش اصلا نمیاد بالا و نمایش نمیده و حتی توی CMD هم با دستور diskpart و بعدش list disk میتونم ببینمش و کاملا مشخصات درست میزنه اما اونجا میزنم حذف و موقع ساخت دوباره اش نمی شناسه و میگه دیسکی انتخاب نکردید و چندین بار این کار انجام دادم و باز نمیشه ، حتی فرمت کردن هم از طریق خط فرمان همینجوره... چکار کنم بنظرتون؟فایل پیوست 49903
    سلام دوست گرامی، روی سیستم های دیگه هم تست کنید اگه مشکل پا بر جا بود مموری ایراد پیدا کرده. در صورتی که گارانتی داره تحویل گارانتی بدین.
    امتیازها
    25
    سطح
    1
    4
    کاربر جدید
    درود...
    دوستان من ویندوز 10 قبلی که روی لپ تابم نصب بود رو با برنامه w10 digital activation کرک کردم.الان یه ویندوز دیگه از سرور مایکروسافت دانلود و نصب کردم موقع نصب هم حافظه ssd رو که روش ویندوز نصب شد رو از طریق diskpart فرمت کردم.و وقتی به قسمت activation ویندوز جدید رفتم نوشته بود windows is activated with a digital licence.سوالم اینه که کرکی که برای ویندوز قبلی استفاده کردم روی سخت افزارم ثبت شده که بعد از فرمت ssd و نصب ویندوز جدید باز هم active شده یا دلیل دیگه ای وجود داره.واین موضوع تا چه حد از نظر امنیتی خطرناکه
    امتیازها
    4,519
    سطح
    42
    860
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط NARTA نمایش پست ها
    درود...
    دوستان من ویندوز 10 قبلی که روی لپ تابم نصب بود رو با برنامه w10 digital activation کرک کردم.الان یه ویندوز دیگه از سرور مایکروسافت دانلود و نصب کردم موقع نصب هم حافظه ssd رو که روش ویندوز نصب شد رو از طریق diskpart فرمت کردم.و وقتی به قسمت activation ویندوز جدید رفتم نوشته بود windows is activated with a digital licence.سوالم اینه که کرکی که برای ویندوز قبلی استفاده کردم روی سخت افزارم ثبت شده که بعد از فرمت ssd و نصب ویندوز جدید باز هم active شده یا دلیل دیگه ای وجود داره.واین موضوع تا چه حد از نظر امنیتی خطرناکه
    خطرناک نیست. شماره سریال هارد شما رو سرور مایکروسافت بوسیله همون روش فعال سازی digital license ثبت شده و دوباره بخوای ویندوز نصب کنی نیاز به کرک کردنش نیست.
    امتیازها
    25
    سطح
    1
    4
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezash85 نمایش پست ها
    خطرناک نیست. شماره سریال هارد شما رو سرور مایکروسافت بوسیله همون روش فعال سازی digital license ثبت شده و دوباره بخوای ویندوز نصب کنی نیاز به کرک کردنش نیست.
    خیلی ممنونم از توجهتون.شما کلا این روش فعال سازی رو امن و مناسب میدونین یا روش دیگه ای رو پیشنهاد میدین.راستش میخواستم لایسنس اورجینال بخرم دیدم تو خود سایت مایکروسافت قیمتش 200 دلاره ولی سایتای ایرانی میفروشن از 100 هزار تا 500 هزار تومن.هر جور حساب کتاب کردم یه جای کار میلنگید
    یه مدل فعال سازی هم دیدم که بعضی سایتای ایرانی با اسکایپ انجام میدن هیچی نفهمیدم از روندش و چون به امن بودنش شک داشتم ترجیح دادم سمتش نرم
    امتیازها
    4,519
    سطح
    42
    860
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط NARTA نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از توجهتون.شما کلا این روش فعال سازی رو امن و مناسب میدونین یا روش دیگه ای رو پیشنهاد میدین.راستش میخواستم لایسنس اورجینال بخرم دیدم تو خود سایت مایکروسافت قیمتش 200 دلاره ولی سایتای ایرانی میفروشن از 100 هزار تا 500 هزار تومن.هر جور حساب کتاب کردم یه جای کار میلنگید
    یه مدل فعال سازی هم دیدم که بعضی سایتای ایرانی با اسکایپ انجام میدن هیچی نفهمیدم از روندش و چون به امن بودنش شک داشتم ترجیح دادم سمتش نرم
    الان که شما از خود سایت ماکروسافت ویندوز رو دانلود کردین و لایسنسش درست شبیه ویندوز اورجینال تو سرور ماکروسافت ثبت شده، خب پس نیازی به خرید ویندوز اورجینال ندارین.
    امتیازها
    4,863
    سطح
    44
    55
    کاربر انجمن
    درود
    اون موقعی که مرورگر T o r Browser متصل میشد،یک سری سایت در بوکمارکش ذخیره کرده بودم !!! ولی الان خیلی وقته که T o r Browser متصل نمیشودو باز نمیشود و طبعاً به بوکمارکها دسترسی ندارم...
    درحال حاضر یک پوشه بنام مرورگر وجود دارد، میخواستم بدانم چگونه بوکمارکم را در این پوشه مرورگر پیدا بکنم و در مرورگر دیگری استفاده بکنم ؟؟؟
    با تشکر
    امتیازها
    11,223
    سطح
    69
    116
    کاربر انجمن
    سلام و خدا قوت:

برای دانلود فلش از سایتها ،خصوصا یوتیوب و سایر سایت های اشتراک کلیپ و فیلم ، از چه نرم افزار یا افزونه مرور گر استفاده کنم که امکانات کاملی داشته باشه.
    البته میدونم که دسترسی دانلود یک سری افزونه ها توسط یوتیوب ،بسته شده و گرنه با یک افزونه معروف فایرفاکس (الان اسمش خاطرم نیست)- عالی و با امکانات خوب دانلود میکردم که سرویسش متوقف شده.
    ناچارا یک سری نرم افزارهای مرتبط (غیر افزونه)- تست کردم و بیشترشون یا درست کار نکردن یا امکاناتشون چنگی به دل نزد.

ممنون میشم از پیشنهاد گزینه مناسب، چه نرم افزار چه افزونه فعال .
    امتیازها
    4,519
    سطح
    42
    860
    مشاور انجمن
    سلام سعید جان. خوبی؟
    لینکشو برات فرستادم.
    امتیازها
    11,223
    سطح
    69
    116
    کاربر انجمن
    مرسی آقا رضا خان ،دیدم بله
صفحه 276 از 276 نخست ... 176226266274275276
نمایش نتایج: از 2,751 به 2,759 از 2759

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع