ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    امتیازها
    6,331
    سطح
    51
    29
    کاربر جدید

معرفی کتاب آموزش سخت افزار

سلام

من از بعضی از مشخصات قطعات سخت افزاری سر در نمیارم و دوست دارم تمام پارامترهای تمام قطعات رو بشناسم. خصوصآ بعدها که میخوام کامپیوترم رو بروز کنم جدیدترین قطعات رو با هم مقایسه کنم و بهترین ها رو انتخاب کنم (البته با محدوده پول موجودی برا خرید سیستم). آیا یک کتاب جامع (در عین حال ساده) معرفی کامل قطعات سخت افزاری با جزئیات، میشناسید که به من معرفی کنید؟
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    برای شناخت انواع قطعات و پارامترها میتونید از کتاب های راهنمای گواهینامه +a استفاده کنید. اما سیر پیشرفت قطعات سخت افزاری چون از حالت روز به روز هم گذشته و هر چند ساعت قطعات و تکنولوژی ها جدیدی معرفی میشن نمیتونید کتاب های خیلی به روزی پیدا کنید.
    امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    برای شناخت انواع قطعات و پارامترها میتونید از کتاب های راهنمای گواهینامه +a استفاده کنید. اما سیر پیشرفت قطعات سخت افزاری چون از حالت روز به روز هم گذشته و هر چند ساعت قطعات و تکنولوژی ها جدیدی معرفی میشن نمیتونید کتاب های خیلی به روزی پیدا کنید.
    همانطور که میعاد جان فرمودند به دلیل روند رو به رشد قطعات و فناوری ها ، هر روز شاهد یک محصول و ایده می باشیم که احاطه بر همه آنها کمی دشوار است . البته شما با فراگیری پارامترهای اساسی می توانید نیاز خود را برطرف نمایید . به نظر من ، بخش اصطلاحات کامپیوتری ( هم در فروم و هم در وب سایت سخت افزار ) مجددا باید شروع به کار نماید تا پاسخگویی برخی از شبهات و پرسش ها باشد .
    instagram: saeid_mozafare6839
    امتیازها
    615
    سطح
    12
    5
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    میشه بیشتر در مورد گواهینامه +a توضیح بدید که چی هست ؟
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع