ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین فن موجود در بررسی کدام است؟

رأی دهندگان
91. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Enermax T.B Silence PWM

24 26.37%
  • Cougar Vortex PWM

54 59.34%
  • Antec H2O 920 PWM

5 5.49%
  • Green Turbo 120L

8 8.79%
  • Heng Shan FS120252M

0 0%
صفحه 3 از 7 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 64
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط A.M.I.N نمایش پست ها
    همین حالا هر سه تا اصلاح شد . شما استاد مایی ما هم مشاوره میگیرم استفاده میکنیم اقا

دمای کیس قبلا 31 تا 30 بودش الان 26 تا 27 شده

زیاد اور نکردم دمای cpu هم اینه البته الان تا 4700 اورش کردم ؟ خوبه ؟
    از 65 هم بیشتر نمیشه دما همین رنج 60 تا 63 هستش

:x
    خیلی عالی شده امین جان، البته فراموش نکن که لارکولر هم با واترکولر های موجود در بازار قابل مقایسه نیست، چون واقعا کارایی خیلی خوبی داره. فرکانس 4700 با توجه به اینکه دما تحت کنترل هست، فرکانس خوبیه و حتی میتونید به صورت 24/7 از همین فرکانس استفاده کنی.
    امتیازها
    17,097
    سطح
    83
    2,719
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    ممنون از لطف همه شما دوستان عزیز

این هم نظر مدیر بخش پشتیبانی شرکت انتک در خصوص بررسی گروهی فن های 120 میلیمتری. پیش از لانچ شدن خبر، نتایج برای استفان عزیز ارسال گردیده بود.
    چه خودشو صمیمی گرفته!!!!!!
    Hi hessam یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟
    باید میگفت :
    Hi Eng. Shalikarian
    ....فرنگی ه بی ادب :دی:دی
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arthur نمایش پست ها
    Hi hessam یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟
    باید میگفت :
    Hi Eng. Shalikarian
    خب مهدی جان من هم بهش میگم Dear Stefan
    زیاد سخت نگیر!
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,210
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arthur نمایش پست ها
    Hi hessam یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟
    باید میگفت :
    Hi Eng. Shalikarian
    توی نامه نگاری تجاری مرسوم است ! یه لغت Dear madam / Sir همیشه به جای لقب و سمت به کار میره ! تموم شد و رفت ! مثل اینجا نیست که !

حجت الاسلام والمسلمین دکتر میرزاقلی خان حسن رودی .........

اصن یه وضعی !
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    2,987
    سطح
    33
    3
    کاربر جدید
    سلام ببخشید مزاحم میشم من تازه عضو شدم فقط نمیدونم چطور میشه یک موضوع جدید رو ایجاد کنم؟
    اگر زحمتی نیست میشه به این سوالم پاسخ بدید '
    من میخودم یک cpu i5 3570 بخرم و نمیخوام اور کنم یا دو گرافیک ببندم میشه بگید که تو این مدل های مادر بردی که مینویسم بگید کدوم ایده ال هست و در کارکرد cpu مشکل ایجاد نمیکنه هزینم محدود،
    Asus B75 295 toman
    Msi z77a-g43 320 toman
    Asus p8h77-v 390 toman
    ببخشید من هنوز زیاد وارد نیستم به قوانین شرمنده ممنون میشم راهنماییم کنید
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط bigman نمایش پست ها
    سلام ببخشید مزاحم میشم من تازه عضو شدم فقط نمیدونم چطور میشه یک موضوع جدید رو ایجاد کنم؟
    اگر زحمتی نیست میشه به این سوالم پاسخ بدید '
    من میخودم یک cpu i5 3570 بخرم و نمیخوام اور کنم یا دو گرافیک ببندم میشه بگید که تو این مدل های مادر بردی که مینویسم بگید کدوم ایده ال هست و در کارکرد cpu مشکل ایجاد نمیکنه هزینم محدود،
    Asus B75 295 toman
    Msi z77a-g43 320 toman
    Asus p8h77-v 390 toman
    ببخشید من هنوز زیاد وارد نیستم به قوانین شرمنده ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام
    تشریف می برید به بخش مادربورد در انجمن سخت افزار و تاپیک ایجاد می کنید.
    امتیازها
    141
    سطح
    2
    2
    کاربر جدید
    بررسی عالی بود.
    یک سری از محصولات انرمکس با اسم T.B.SILENCE - Fixed RPM Series هست که معماری ساختش دقیقن مثل مدلی است که در اینجا بررسی شده, تنها تفاوت اینه که با دور ثابت 900 دور در دقیقه و میزان باددهی 42 CMF و 71 m3/h کار میکنه. از روی این اعداد به خوبی نمیشه تشخیص داد که با این میزان باددهی, در چه جاهایی میشه از این فن استفاده کرد.

سوال اینه​ که میشه از این فن, و یا فن های بررسی شده برای خنک کردن پاور استفاده کرد, یعنی به جای فن اصلی پاور یکی از این فن ها را قرار داد ؟
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdok نمایش پست ها
    بررسی عالی بود.
    یک سری از محصولات انرمکس با اسم T.B.SILENCE - Fixed RPM Series هست که معماری ساختش دقیقن مثل مدلی است که در اینجا بررسی شده, تنها تفاوت اینه که با دور ثابت 900 دور در دقیقه و میزان باددهی 42 CMF و 71 m3/h کار میکنه. از روی این اعداد به خوبی نمیشه تشخیص داد که با این میزان باددهی, در چه جاهایی میشه از این فن استفاده کرد.

سوال اینه​ که میشه از این فن, و یا فن های بررسی شده برای خنک کردن پاور استفاده کرد, یعنی به جای فن اصلی پاور یکی از این فن ها را قرار داد ؟
    سلام دوست عزیز
    باید به مدل دقیق پاور و کانکتور فن آن توجه کنید، چون ممکن است کانکتور فن پاور با فن مورد نظر شما یکسان نباشد. مهمترین قابلیت این فن، نویز بسیار پایین است که به دلیل سرعت چرخش 900 دور در دقیقه آن به همراه طراحی خفاشی پره هاست. در این حالت با وجود سرعت کمتر، میزان باددهی در سطح مناسبی قرار دارد. در صورتی که از سیستم به طور مداوم در بازی و کارهای گرافیکی استفاده می کنید، بهتر است یک فن با سرعت چرخش بالاتر استفاده کنید ولی اگر کار خاصی با سیستم انجام نمی دهید (مانند تماشای فیلم و وبگردی)، همان فن مورد نظر شما هم گزینه خوبیست.
    امتیازها
    141
    سطح
    2
    2
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    باید به مدل دقیق پاور و کانکتور فن آن توجه کنید، چون ممکن است کانکتور فن پاور با فن مورد نظر شما یکسان نباشد. مهمترین قابلیت این فن، نویز بسیار پایین است که به دلیل سرعت چرخش 900 دور در دقیقه آن به همراه طراحی خفاشی پره هاست. در این حالت با وجود سرعت کمتر، میزان باددهی در سطح مناسبی قرار دارد. در صورتی که از سیستم به طور مداوم در بازی و کارهای گرافیکی استفاده می کنید، بهتر است یک فن با سرعت چرخش بالاتر استفاده کنید ولی اگر کار خاصی با سیستم انجام نمی دهید (مانند تماشای فیلم و وبگردی)، همان فن مورد نظر شما هم گزینه خوبیست.
    ممنون از اینکه خیلی سریع پاسخ دادید.
    پاور ساخت شرکت corsair و مدل tx650 هست, فاقد گارانتی و فن اصلی به دلایلی خراب شده, کانکتور فن از نوع 3 پین هست, بنابراین امکان استفاده از فن های با دور متغیر 4 پین pwm وجود نداره, در حال حاضر پاور با یک فن بوشی چینی 2 پین با دور ثابت (تعداد دور در دقیقه معلوم نیست) خنک میشه, میزان باددهی فن خوبه (هرچند اعداد وارقامش مشخص نیست) و در هیچ حالتی, حتی در زمان انجام پردازش های سنگین طولانی مشکل اضافه گرما وجود نداره, و پاور بسیار خنک و پایدار است,, مشکل اصلی صدای بسیار زیادی است که این فن تولید میکنه. متاسفانه به دلیل اینکه اعداد مربوط به باددهی این فن مشخص نیست, امکان انجام مقایسه بین این فن و فن ذکر شده در کامنت قبلی (از نظر میزان باددهی) وجود نداره.
    با این تفاصیر فکر می کنید که فن T.B.SILENCE - Fixed RPM Series (نوع 12 سانتی) ​قابلیت خنک کردن این پاور در شرایط سنگین کاری رو داره ؟
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdok نمایش پست ها
    ممنون از اینکه خیلی سریع پاسخ دادید.
    پاور ساخت شرکت corsair و مدل tx650 هست, فاقد گارانتی و فن اصلی به دلایلی خراب شده, کانکتور فن از نوع 3 پین هست, بنابراین امکان استفاده از فن های با دور متغیر 4 پین pwm وجود نداره, در حال حاضر پاور با یک فن بوشی چینی 2 پین با دور ثابت (تعداد دور در دقیقه معلوم نیست) خنک میشه, میزان باددهی فن خوبه (هرچند اعداد وارقامش مشخص نیست) و در هیچ حالتی, حتی در زمان انجام پردازش های سنگین طولانی مشکل اضافه گرما وجود نداره, و پاور بسیار خنک و پایدار است,, مشکل اصلی صدای بسیار زیادی است که این فن تولید میکنه. متاسفانه به دلیل اینکه اعداد مربوط به باددهی این فن مشخص نیست, امکان انجام مقایسه بین این فن و فن ذکر شده در کامنت قبلی (از نظر میزان باددهی) وجود نداره.
    با این تفاصیر فکر می کنید که فن T.B.SILENCE - Fixed RPM Series (نوع 12 سانتی) ​قابلیت خنک کردن این پاور در شرایط سنگین کاری رو داره ؟
    بنده فن Magma را به شما پیشنهاد می کنم که قابلیت کارکرد در دمای 85 درجه را دارد. کانکتور نیز از نوع سه پین بوده و سرعت چرخش 1500 دور در دقیقه آن شدت جریان هوای 69CFM را ایجاد می کند. بهترین گزینه ای که می توانم به شما پیشنهاد کنم همین فن Magma است.

http://www.aghighrayane.com/magma.html
صفحه 3 از 7 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 64

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع