ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 5 از 5 نخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 48 از 48
    امتیازها
    32
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام بچه ها من تو ویندوز 8 بازی دو تا بازی نصب کرده بودم.دوتاش هم درست بود ولی سومی که ماست وانتد بود روز اول درست بود ولی همین که ترینر(خواهشاً مسخره نکنید)براش دانلود کردم بعد از چند دقیقه سیستم داغون میشه.هیچ سیگنالی از کیس به مانیتور نمیرسه و بعدش هم ری ای استارت میشه.بعد گفتم شاید مشکل از بازیه رفتم اون دوتا رو بازی کردم و دیدم اوناهم همین طوری هستند.بازی هم آن استالش کردم و دوباره نصبش کردم ولی درست نشد.مشکل چیه؟چه جوری درست میشه؟
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    سلام دوست عزيز،

ترينرش ويروسى نبوده؟ ضد ويروس دارى؟

اطلاعات كامل سيستمت به همراه دماى CPU‌ و كارت گرافيكت رو برامون بنويس. ميتونى از نرم افزار Speccy استفاده كنى.
    امتیازها
    7,328
    سطح
    56
    507
    کاربر انجمن
    سلام
    1-من وقتی میخام بیش از یک برنامه رو صفحه باز باشه صفحه پر پر میزنه(مثلا وقتی کروم بازه و دارم نگاش میکنم و جت ادیو پیام عوض شدن آهنگ رو میده صفحه به صورت خیلی خفیف پرپر میزنه یا وقتی موس رو که میکشم سمت راست دسکتاپ که اون منوی متحرک رو نشون بده صفحه به طور خفیف پرپر میزنه)
    2-نوشته های برنامه ها توی رابط مترو (برنامه های خود ویندوز مثل میوزیک) به هم ریختس
    امتیازها
    8,086
    سطح
    60
    179
    کاربر انجمن
    دوستان اخیرا نمیتونه از برنامه های ماکروسافت مثل Map,Travel,Weather استفاده کنم.
    ارورمیده : There was a Problem-Pleaese Try Again
    ویندوز اکتیو و آپدیت هم هست.
    البته از موقعی که ویندوز تازه عوض کردم اینجوری شده.ولی خوب هواشناسیش درست بود.
    ولی الان هیچ کدومش کار نمیکنه.
    مشکل از چیه‌؟
    امتیازها
    17,851
    سطح
    85
    3,751
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Flanker نمایش پست ها
    سلام
    1-من وقتی میخام بیش از یک برنامه رو صفحه باز باشه صفحه پر پر میزنه(مثلا وقتی کروم بازه و دارم نگاش میکنم و جت ادیو پیام عوض شدن آهنگ رو میده صفحه به صورت خیلی خفیف پرپر میزنه یا وقتی موس رو که میکشم سمت راست دسکتاپ که اون منوی متحرک رو نشون بده صفحه به طور خفیف پرپر میزنه)
    2-نوشته های برنامه ها توی رابط مترو (برنامه های خود ویندوز مثل میوزیک) به هم ریختس
    به نظر مي رسه مشكل نرم افزاري باشد!
    اگر هم سخت افزاري باشه به نظرم مشكل از گرافيك است.

امتیازها
    10,559
    سطح
    68
    742
    کاربر انجمن
    جیمیل از توی رابط مترو ویندوز 8 !!!! واقعا عالیه . به شدت دارم با این ویندوز بی نظیر حال میکنم . ( اصلا وارد جیمیل نمیشم ، راحت از همین جا نامه ها رو میخونم ، تگ بندی میکنم ، حذف میکنم و پاسخ میدم ، فوروارد و. ... انجام میدم . ضمن اینکه با ویدوز 8 همزمان به 3 تا اکانت جیمیل ، یاهو و هات میل دسترسی دارم )

برای مشاهده تصویر اصلی (1338x836) روی این نوار کلیک کنید.
    امتیازها
    2,592
    سطح
    30
    163
    کاربر انجمن
    سلام دوستان
    ویندوز 8 داخل آپدیت جدیدش قابلیت ad hoc اضافه شده جدیدا ؟؟؟ چون داخل ویندوز دوستم چنین قبلیتی وجود نداره و آخرین نسخه هست ولی از ترس ک ر ک (:D) آپدیتش نمیکنه !
    خودم میخوام ویندوز رو 8 کنم ولی با توجه به این که چنین چیزی برای من حیاتیه !!( هر چی باشه گیمریم مثلا :|هر از گاهی با دوستان شبکه بازی میکنیم ) :d ممنون میشم جواب بدید
    امتیازها
    10,559
    سطح
    68
    742
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط vandelin v نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ویندوز 8 داخل آپدیت جدیدش قابلیت ad hoc اضافه شده جدیدا ؟؟؟ چون داخل ویندوز دوستم چنین قبلیتی وجود نداره و آخرین نسخه هست ولی از ترس ک ر ک (:D) آپدیتش نمیکنه !
    خودم میخوام ویندوز رو 8 کنم ولی با توجه به این که چنین چیزی برای من حیاتیه !!( هر چی باشه گیمریم مثلا :|هر از گاهی با دوستان شبکه بازی میکنیم ) :d ممنون میشم جواب بدید
    ad hoc که دقیقا نمیدونم کارش چیه ! اما من تا حالا به مشکل نخوردم . ویندوز 8 هم هر 2 هفته یا هر ماه خودش و اپدیت میکه !!! نه *** پردیه و نه چیز دیگه !!! راحت دارم استفاده میکنم و به شما هم تتوصیهمیکنم در کنار ویندوز 7 ویندوز 8 و امتحانی نصب کنی . اگه دیدی ad hoc نداشت ، خوب بیا رو 8 . اگر نه هم بی خیال
صفحه 5 از 5 نخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 48 از 48

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع