ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 5 نخست 12345 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 48
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    2 صفحه تاپیک برای مشکل به این کوچیکی جلو رفته ؟!!

واقعا نمیدونم شما دوستان تا چه حد با 8 کار کردید ولی به شخصه کوچکترین مشکلی با 8 نداشتم و ندارم ، هیچ نوع ناپایداری ، خنگ بودن و.... ندیدم !

جواب net framework :

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture.jpg
مشاهده: 35
حجم: 189.9 کیلو بایت

نسخه 3 هم قابل نصب است ! 4 هم که با روش بالا نصب میشه !

در ضمن office 13 نصب کن حل میشه !

مشکل از ک==ر===ک نصب شده است ! ویندوز عوض کن و از یکی از این راه های جدید که سافت گذر گذاشته استفاده کن من کوچکترین مشکلی حتی در personalization ندارم ! (فقط با ک==ر==ک جدید حل میشه)
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    159,072
    سطح
    100
    8,370
    کاربر انجمن
    علی جون این روشت فقط انلاین جواب میده!
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Beni7192 نمایش پست ها
    علی جون این روشت فقط انلاین جواب میده!
    البته حجمش زیاد نیست ! برای من 1 دقیقه نشد ! به هر حال !

این هم آفلاین (cd ویندوز را داخل سیستم بگذار ) و داخل cmd بزنید :

dism.exe /online /enable-feature /featurename:NetFX3 /Source:x:\sources\sxsجای x اسم درایو cd خودتون را بزنید !
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    159,072
    سطح
    100
    8,370
    کاربر انجمن
    دیر رسیدی ته دیگشم خوردیم!
    این رو تو پست های قبلی گفتیم!
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط darkknight نمایش پست ها
    من هم این مشکل رو داشتم که فقط در مورد اینترنت اکسپلورر صدق میکرد(با اپرا این مشکل وجودنداشت)
    این هم متنی که بین من و حسام رد و بدل شد
    بله دوست خوبم دقیقا منم چون با فروم های مختلف زیاد کار میکنم به این مشکل برخوردم و تا این مشکل حل نشه به نوعی نمیتونم از مزایای ویندوز 8 بر روی سیستم خودم استفاده کنم. متاسفانه چون فقط با اکسپلورر اینترنت گردی میکنم این مشکل بزرگی برای من در ویندوز 8.

نقل قول نوشته اصلی توسط daniel2love نمایش پست ها
    دگمه اینتر خط رو عوض میکنه و مشکلی نداره! و اینکه دوست عزیز این تایپک جای مطرح کردن این موضوع نیست!
    مشکل خودتون رو این جا مطرح کنید.
    دوست عزیز من گاهی در روز با سه کامپیوتر مختلف با سه ویندوز xp و 7 و 8 کار میکنم - وقتی میگم مشکل ویندوز 8 هستش مطمئن هستم. فروم که مشکلی نداره مثل ساعت داره کار میکنه!! بعدشم خواهشا پست اول صاحب تاپیک رو بخونید ایشان خودش در پست اول نوشته اینجا محل بحث مشکلات ویندوز هشت هستش. اگر اعتراضی باشه نسبت به مطرح کردن موضوع بی ربط یا باید از طرف ایشون به عنوان صاحب تاپیک باشه یا از طرف مسئولین محترم فروم.
    امتیازها
    70,219
    سطح
    100
    2,164
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط Armin2012 نمایش پست ها
    دوست عزیز من گاهی در روز با سه کامپیوتر مختلف با سه ویندوز xp و 7 و 8 کار میکنم - وقتی میگم مشکل ویندوز 8 هستش مطمئن هستم. فروم که مشکلی نداره مثل ساعت داره کار میکنه!! بعدشم خواهشا پست اول صاحب تاپیک رو بخونید ایشان خودش در پست اول نوشته اینجا محل بحث مشکلات ویندوز هشت هستش. اگر اعتراضی باشه نسبت به مطرح کردن موضوع بی ربط یا باید از طرف ایشون به عنوان صاحب تاپیک باشه یا از طرف مسئولین محترم فروم.
    اگر به پست شماره ی #16 مراجعه کنید متوجه میشید که من پست اول رو خوندم! و اون جمله ایی که شما نوشتید ظاهرا نشون میده که این مشکل در فروم هست نه در ویندوز 8 و شاید هم من بد برداشت کردم و اگر سو تفاهمی پیش اومده ، بنده متاسفم و اینکه با جمله آخرتون ( اگر اعتراضی باشه نسبت به مطرح کردن موضوع بی ربط یا باید از طرف ایشون به عنوان صاحب تاپیک باشه یا از طرف مسئولین محترم فروم) اصلا موافق نیستم.
    امتیازها
    10,559
    سطح
    68
    742
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Beni7192 نمایش پست ها
    برای net framework این کار رو انجام بده حل میشه!

آموزش آفلاین :

در این روش شما نیاز به دیسک windows 8 دارید یا فایل ISO یا همان ایمیج آن را دارید.
    پس وارد دیسک شوید و محتویات پوشه sxs را از X:\sources\sxs کپی کرده و در درایو c یک پوشه بسازید و نام آن را net35 بگذارید و محتویات پوشه sxs را در آن بگذارید.

به C:\Windows\System32 بروید و فایل CMD.exe را پیدا کنید.
    بر روی CMD کلیک راست کنید و حتما حتما Run Administrator باز کنید و گرنه CMD ارور 740 می دهد.

حالا باید کد زیر را در cmd تایپ کنید
    Dism.exe /online /enable-feature /featurename:NetFX3 /All /Source:c:\net35

یه سوال . چه طوری تو WIN 8 با ADMINISTRATOR میشه وارد ویندوز شد ؟ همونطور که میدونی از نسخه 7 گزینه ورود با ADMIN غیرفعال شده .

نقل قول نوشته اصلی توسط Tech Admin نمایش پست ها
    دات نت ها زنجیره ای نیستند در اکثر موارد. شما هم به 4 نیازی نداری چون 4.5 و 4 نسخه زنجیره وار هستند و وقتی شما 4.5 رو نصب میکنی 4 هم از همون استفاده میکنه. پس لازم نیست 4 رو بریزید چون 4.5 به صورت پیش فرض نصبه. دلیل نصب نشدن هم همینه احتمالا که نمیتونه نسخه جدید را با قدیمی عوض کنه.
    http://www.microsoft.com/en-us/downl....aspx?id=30653
    توجه کنید:
    Windows 8 and Windows Server 2012 include the .NET Framework 4.5. Therefore, you don't have to install this software on those operating systems.
    This version of the .NET Framework runs side-by-side with the .NET Framework 3.5 and earlier versions, but performs an in-place update for the .NET Framework 4.

در مورد 3.5 که نسخه مرتبط نیست پیغام داده شده درخواست دانلود از طریق اینترنت هست که درستم هست باید دانلود کنه و نصب کنه.

شما به نسخه دیگری هم برای نصب نسخه 3.5 نیاز ندارید. (اون نوشته بالا که دوستان فکر کردند به این معنا است که باید 2 و 3 رو قبلا نصب کنید ربطی نداره. نسخه کامل 3.5 چون شامل 2 و 3 و سرویس پک هاشون هست اون نوشته شده.)
    http://www.microsoft.com/en-us/downl...ils.aspx?id=21
    Microsoft .NET Framework 3.5 contains many new features building incrementally upon .NET Framework 2.0 and 3.0, and includes .NET 2.0 service pack 1 and .NET Framework 3.0 service pack 1
    کاملا درسته که زنجیره ای نیستن . مشکل اینجاست که من وقتی میخوام نرم افزاری رو نصب کنم ( طبق 2 خط بالا Frameworkبه طور پیش فرض نصبه . ) اما همچنان به من میگه که 2 NET Framework روی سیستم شما نصب نیست !!! مگه میشه !!! ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Arsn نمایش پست ها
    2 صفحه تاپیک برای مشکل به این کوچیکی جلو رفته ؟!!

واقعا نمیدونم شما دوستان تا چه حد با 8 کار کردید ولی به شخصه کوچکترین مشکلی با 8 نداشتم و ندارم ، هیچ نوع ناپایداری ، خنگ بودن و.... ندیدم !

جواب net framework :

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture.jpg
مشاهده: 35
حجم: 189.9 کیلو بایت

نسخه 3 هم قابل نصب است ! 4 هم که با روش بالا نصب میشه !

در ضمن office 13 نصب کن حل میشه !

مشکل از ک==ر===ک نصب شده است ! ویندوز عوض کن و از یکی از این راه های جدید که سافت گذر گذاشته استفاده کن من کوچکترین مشکلی حتی در personalization ندارم ! (فقط با ک==ر==ک جدید حل میشه)
    اقا علی میشه بگی این صفحه WINDOWS FEATURE رو از کجا اوردی ؟ گزینه اش کجاست ؟ ( طبق چیزی که شما عکسش رو گذاشتی ، نت فریم ورک 4 نصبه به صورت پیش فرض ! اما تو نصب برخی از نرم افزارها روی ویندوز 8 ، 64 بیتی ، میگه نت فریم ورک 2.5 رو سیستم شما نصب نیست ! )

سوال بعد اینکه من اگر از اخرین ک ر ک و اپدیت سافت گذر استفاده کنم مشکل حل میشه ؟ این ک ر ک و اپدیت رو کجا باید کپی کنم ؟
    امتیازها
    159,072
    سطح
    100
    8,370
    کاربر انجمن
    یه سوال . چه طوری تو WIN 8 با ADMINISTRATOR میشه وارد ویندوز شد ؟ همونطور که میدونی از نسخه 7 گزینه ورود با ADMIN غیرفعال شده .
    نیاز نیست به عنوان ادمین وارد شی فقط روش راست کلیک و بعد Run Administrator
    امتیازها
    8,320
    سطح
    61
    1,127
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط expellite نمایش پست ها
    این راه حل همچین هم عملی نیست. برا من که کار نکرد. توی 68.5 درصد خطا میداد. مجبور شدم به صورت آنلاین نصب کنم. حجمش 52 مگ بود.[/b][/b]
    از کجا فهمیدی که حجمش 52 مگه؟
    32 بیت یا 64 بیت؟
    امتیازها
    9,491
    سطح
    65
    462
    مدیر فنی
    همون طور که گفتم دات نت ها زنجیره ای نیست. به عبارتی بکوارد کامپتیبیلیتی ندارند. فقط بعضی از نسخه ها دارند به صورت محدود. مثلا:
    یعنی نسخه 4.5 که نصب میشه نرمافزارهای 4.5 و 4 رو اجرا میکنه
    3.5 که نصب میشه نرمافزارهای 3.5 و 3 و 2 رو اجرا میکنه
    و 1 هم که نصب بشه 1 رو اجرا میکنه

در نتیجه وقتی 3.5 نصب هست نمیتونید 2 یا 3 نصب کنید (حداقل روی ویندوز 8)
    و وقتی 4.5 نصب هست نمیتونید 4 نصب کنید.
    اصلا نیازی هم ندارید چون بدون نصب اجرا میشه.

پس کاربرای ویندوز 8 فقط باید 3.5 نصب کنن. چون 4.5 که نصبه به صورت پیش فرض و 3.5 هم که نصب کنن تقریبا همه نرمافزار های دات نتی باز میشن. فقط در مورد نرمافزار هایی که نسخه 1 دات نتو لازم دارند اطلاع ندارم چطور هست اصلا پشتیبانی میشن یا نه.

نحوه نصب 3.5 هم صرفا از اینترنت هست از بخش فیوچر های ویندوز که تیکش رو میزنید و دانلود میکنه. اگر اینترنت ندارید باید مطالب پست های قبلی را در رابطه با نصب از روی دیسک ویندوز بخونید.
صفحه 3 از 5 نخست 12345 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 48

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع