ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    امتیازها
    4,571
    سطح
    43
    7
    کاربر انجمن

کمک برای خرید کارت گرافیک

سلام من قبلا در مورد سیستم توضیح دادم من مادربورد Foxconn با سوکت FM1 مدل A75A و سی پی یو سری A مدل A4 3400 6410 دارم.می خواستم بدونم اگه بخوام یه کارت گرافیک مستقل بخرم و روی مادربوردم نصب کنم،با توجه به اینکه سی پی یو و مادربوردم از APU پردازنده مجتمع برخورداره،چقدر تاثیر داره رو کارت گرافبک یا اصلا تاثیر داره.بعد چه کارتی بخرم.بعد من 200 هزار بیشتر پول ندارم. منظورم اینه که اگه یه کارت گرافیک بخرم،پردازنده مجتمع سی پی یوم کار میکنه،یا یه جور دیگه بگم کارایی کارت گرافیکو بالا می بره.مرسی اگه جواب بدید.
    امتیازها
    8,287
    سطح
    61
    428
    کاربر انجمن
    اینطور بهت توضیح بدم که مادربورد شما وقتی گرافیک مستقل بهش اضافه بشه میاد و اون گرافیکو با گرافیک پردازنده در حالت cross fire قرار میده یعنی از هر 2 استفاده میکنه تا پردازش گرافیکی بالاتری داشته باشی . گرافیک مجتمع شما 6410d هست و گرافیک نسبتا خوبیه ، برای خرید گرافیک هم من اینو بهت پیشنهاد میدم که کارایی گرافیکی سیستمت رو به خوبی افزایش میده : XFX Radeon HD 6570 2GB DDR3
    http://lioncomputer.ir/product/1375/...%202GB%20DDR3/
    با داشتن رابط 128 بیتی و 2گیگ حافظه، gpu clock 650 و memory clock 1300 میتونه بهترین انتخاب باشه و با بودجه شما هم هماهنگه با قیمت 170
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    دوست عزيز و گرامي

از انجايي که سيستمي مجهز به APU داريد بهترين حالت خريد کارت گرافيک AMD است که امکان Crossfire شدن با کارت مجتمع داخل پردازنده مرکزي را دارد. با اين وجود بايد به شما بگويم که با اين که پردازنده گرافيکي مجتمع در صورت کراس فاير شدن با پردازنده گرافيکي غير مجتمع باعث تغيير در کارايي کارت غير مجتمع مي شود اما در کل اين تاثير به نوع کارت گرافيک غير مجتمع و نرم افزار دارد. با اين وجود استفاده از اين فناوري منطقي است. در کل بايد گفت که با اين قيمت محصولات استانداردي را مي توانيد خريداري کنيد. به نظرم براي اين موضوع سري به ليست قيمت محصولات سخت افزاري در سايت بزنيد و نزديکترين محصول را به مبلغ خود انتخاب کنيد.
    .................................................. ...............................................
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

.................................................. ...............................................

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    نويد جان

براي اين که بتوني از اين قابليت استفاده کني مي‌تواني با اين مبلغ کارت‌هاي گرافيک HD65XX يا محصولات در اين خانواده را که قيمتي در حدود 200 هزار تومان دارد را بخريد البته طبق گفته قبل بايد بگويم که اين موضوع تغيير نسبي در کارايي کلي دارد و نبايد توقع جهش در تعداد فريم را داشته باشيد. البته اگر مادربورد سري FM2 باشد مي‌توانيد از قابليت Virtu استفاده کنيد که در اين حالت امکان مديريت و دست‌يابي به کارايي بالاتر ميسرتر است.

موفق باشيد
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع