ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 6 از 7 نخست ... 4567 آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 69
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    من فکر نمیکنم زبان های سطح پایین خیلی به درد ایشون بخوره
    شما رو زبان های ابتدا VB به عنوان پایه و سپس C تمرکز کن

امتیازها
    93,367
    سطح
    100
    10,392
    کاربر حرفه ای کامپیوتر

Cool

نقل قول نوشته اصلی توسط magiteq نمایش پست ها
    من فکر نمیکنم زبان های سطح پایین خیلی به درد ایشون بخوره
    شما رو زبان های ابتدا VB به عنوان پایه و سپس C تمرکز کن
    آره قبول دارم مخصوصاً که بازار کار الآن اغلب برنامه سویسی سطح بالا طلب می کنه اما
    اگر بخوان بفهمن که دارن چیکار می کنن و این کدها یعنی چی برنامه نویسی سطح پایین خیلی می تونه مفید باشه.
    ehsannalizadeh
    امتیازها
    11,776
    سطح
    71
    1,947
    کاربر انجمن
    هدف شما از یاد گرفتن برنامه نویسی چیه؟
    برای کار میخواید یا حل مساله و یا ...؟

در کل شما میتونی visual basic و html رو اول یاد بگیری. راحته.
    امتیازها
    4,444
    سطح
    42
    70
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan.d نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام شروع کنم ب یادگیری برنامه نویسی باید از کجا شروع کنم اول از همه چ زبانی یاد بگیرم کلا خوشم میاد برا همین میخوامیادبگیرم باتشکر
    c/ c++/c#/ java
    Intel Core i7-4790K Haswell Processor
    GIGABYTE Z97X-UD3H-BK LGA1150 Z97 Mainboard
    GIGABYTE GTX 970 G1 Gaming WF3X OC ​4GB GDDR5
    Enermax ETS-T40 Cooler
    Gskill Ripjaws X 8GB 4GBx4 2400MHz DDR3
    EVGA SuperNOVA 750 B2 80Plus Bronze Power Supply
    X3+ VIPER Case
    WD Blue 1TB 64MB Buffer HDD
    Cougar 200K
    Logitech G100
    A4tech HS-800
    HP Pavilion DV-6 2170
    امتیازها
    4,869
    سطح
    44
    1,950
    کاربر اخراجی
    سلام دوستان من میخوام شروع کنم ب یادگیری برنامه نویسی باید از کجا شروع کنم اول از همه چ زبانی یاد بگیرم کلا خوشم میاد برا همین میخوامیادبگیرم باتشکر
    سلام

برای یاد گرفتن زبان برنامه نویسی به صورت حرفه ایی اول باید الگوریتم نویسی رو بلد باشی فلوچارت و الگوریتم نویسی و بعد باید بلد باشی نمودارهای seqenc سیکونس رو بکشی و البته تعداد نمودار هاش زیاده اما برای برنامه نویسی به اون نمودار بیشتر نیاز داری و برای اینکه این دو کار رو انجام بدی باید بتونی موضوع خودت رو تجزیه و تحلیل کنی و شبیه سازی کنی بعد از انجام این کارا می تونی ی زبان برنامه نویسی رو انتخاب کنی

زبان برنامه نویسی سطح بالا برای شما بهتره چون هم راحت تره هم جامع تره و برنامه های بهتری رو میشه باهاش اجرا کرد.
    از بین زبان های برنامه نویسی زبان سی شارپ خیلی ساده تره خ.د این زبان به طور خودکار کمک میکنه که کد نویسی راحت تری رو داشته باشی.
    امتیازها
    2,597
    سطح
    30
    14
    کاربر انجمن
    کلا ب برنامه نویسی علاقه دارم برای همین میخوام یاد بگیرم و چون میخوام دانشگاه هم نرم افزار بخونم (سال دیگه پیش دانشگاهی ام)میخوام برنامه نویسی را یاد بگیرم با این اوصاف بهتره سطح بالا کار کنم یا پایین برای یاد گیری زبانی ک میگید لازمه کلاس برم کتاب کاملی میشناسید ک تهیه کنم و در منزل یاد بگیرم تو این زمینه یادگیریم سریعه و چون علاقه دارم سریع تر هم یاد میگیرم نظر شما چیه از چی شروع کنم
    امتیازها
    11,776
    سطح
    71
    1,947
    کاربر انجمن
    پس اول از vb6 و بعد از c++ شروع کنید.
    امتیازها
    3,376
    سطح
    36
    60
    کاربر انجمن
    کلا ب برنامه نویسی علاقه دارم برای همین میخوام یاد بگیرم و چون میخوام دانشگاه هم نرم افزار بخونم (سال دیگه پیش دانشگاهی ام)میخوام برنامه نویسی را یاد بگیرم با این اوصاف بهتره سطح بالا کار کنم یا پایین برای یاد گیری زبانی ک میگید لازمه کلاس برم کتاب کاملی میشناسید ک تهیه کنم و در منزل یاد بگیرم تو این زمینه یادگیریم سریعه و چون علاقه دارم سریع تر هم یاد میگیرم نظر شما چیه از چی شروع کنم
    شما php یا python یادبگیر هم زیبا هست و هم درامد خوبی داره الان دیگه شرکت ها و اداره جات هم از نرم افزار تحت وب و پایگاه داده استفاده میکنند بازدهی بهتری داره

الان چندتا نرم افزار حسابداری معروق هم کم کم تحت وب شدند البته میگم تحت وب نیاز به اینترنت نیست ها! نرم افزار اجرا که میشه تحت وب هست یعنی توی مرورگربازمیشه

درامد فردی که php بلدباشه درماه حدود 10 تا 30 تومان هست پایتون و روبی هم همین حدودا ولی سی شارپ و جاوا درماه شاید حداکثر 4 تومن باشه

سی ++ هم که کلا کسی دیگه استخدام نمیکنه اگرم بکنه یه 2 تومن میده چون انقدر پایتون قدرت و سرعت و سرعت درکد نویسی داره هیچ شرکتی حاضر نیست با زبان های غیرمدرن کارکنه
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    چیزی نیست که تو خونه بخوای یاد بگیری
    شما برو همون دانشگاه برای ابتدای راه کافیه
    برنامه نویسی اون رویای شیرینی که فکر میکنی نیست , باید ریاضیت خیلی خوب باشه برای موفقیت هر چه بهتر.

امتیازها
    4,869
    سطح
    44
    1,950
    کاربر اخراجی
    من ترتیب یادگیری رو خدمتون عرض کردم فقط سوال بعدی شما رو جواب میدم
    شما می تونین از کتاب های نحوه ی نوشتم الگوریتم دبیرستان فکر کنم یا هنرستانه کتاب درسیه
    شروع کنید و بعد به نظرم هر زبان برنامه نویسی رو می تونین یاد بگیرین البته بازم میگم زبان های سطح بالا مثل سی شارپ و غیره یادگیری راحت تری داره . اما شما اگه هیچ زمینه ایی ندارین باید کلاس برین گه حداقل با محیطش آشنا بشین .
صفحه 6 از 7 نخست ... 4567 آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 69

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع