ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 7 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 69
    امتیازها
    254
    سطح
    5
    0
    کاربر جدید
    سلام و خسته نباشی سوال برنامه نویسی ساختمان داده دارم با زبان سی پلاس پلاس باید بنویسم احتیاج ب کمکتون دارم ---- یه برنامه ای ک توابع درگره mام و nام یک لیست پیوندی رابا هم عوض کند برنامه ای ک از آن استتفاده کند...
    امتیازها
    254
    سطح
    5
    0
    کاربر جدید
    سلام مدیر انجمن جان :-s چیکار میکنی بازحمت های این مهندس های بی سواد :D البته خودمو گفتمااااااااااااااااااااا ااااااااا بی ادبی ب بقیه مهندسا نشه هاااااااا.سه تا سوال برنامه نویسی زبان سی پلاس پلاس دارم ک راحته زیاد وقتتونو نمیگیره مدیرجان .1برنامه ای که بزرگترین مقدار بین عناصر یک ارایه 10 عنصری را با استفاده از یک تابع بازگشتی بیابد ونمایش دهد .2 برنامه ای بنویسید ک با استفاده از اشاره گر یک ارایه n عنصری را تعریف وبا استفاده از الگوریتم مرتب سازی حبابی در یک تابع آن را مرتب و نمایش دهد . 3 برنامه ای ک با استفاده از یک تابع بازگشتی عناصر یک ارایه کاراکتری عنصری را بصورت معکوس نمایش دهد .تشکر مدیر جان >:D
    امتیازها
    9,491
    سطح
    65
    462
    مدیر فنی
    البته مدت زمان زیادی گذشته و احتمالا الان نیازی ندارید به کد. من هم نبودم واقعیت. ولی اگر نیاز به کد داشتید لطفا یکم هم بیشتر توضیح بدید. مثلا این قضیه الگوریتم حبابی رو من خب متوجه نمیشم :) همه راه و روش ها رو که واقعا نمیشناسم و دوستان هم همین طور.
    خب طبیعتا این طور سوالات زیاد کاربردی نیست و بیشتر جنبه آموزشی داره و وقتی خیلی سوالات بسته است یک زمانی هم باید صرف پیدا کردن کلا الگوریتم و ... بشه که این یکم برای کسی که میخواد جواب بده کارو زمان بر میکنه. یک توضیح کوتاه هم بدید برای هر سوال خوبه.

و قضیه دیگه اینکه یک سرچ اینترنت هم بعضا نتایج خیلی خوبی را نمایش میده. برای مثال در همین سوالتون اولین سرچ الگوریتم حبابی به انگلیسی به این فروم راهنمایی میشه که یک سوال در مورد پرینت کردن اطلاعات ایشون پرسیده. سوال ایشون که بی ربط به سوال شما است ولی نمونه کدی که گذاشته دقیقا همون چیزی است که شما میخواهید. با کمی تغییرات جزئی.

لینک فیل-tr شده!

ولی در هر حال ببخشید که نتونستم کمکی بکنم به علت دیر رسیدن.
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    یه سوال ساده داشتم! مربوط به جاوا اسکریپ هستش.

این کد درست کار میکنه!؟ و آیا "راه بهتری برای اینکه یه کد فقط تو صفحه مورد نظر ما نوشته بشه " هست یا نه
    و اینکه چطوری با جاوا اسکریپت داخل تگ head کد های متا تگ اضافه کرد؟

کد:
     if("http://example.com/"==window.location) 
        {
            document.write("<p> .وارد وبلاگ شدید "+window.location+" شما از طریق آدرس </p>");
        }
        else {
          document.write("<p>شما در صفحه ای به غیر از صفحه اصلی وب سایت هستید!</p>");
        }
    </script>
    (کد رو اگه تو "نت پد" پیست کنید درست نشون داده میشه)
    امتیازها
    186
    سطح
    3
    21
    کاربر جدید
    سلام . لینکی که قرار دادین فیلتر هست . لطف کن یه لینک دیگه بده یا این که پیغام خطا رو برام بنویس .
    در ضمن ctrl + space رو برای چی میخواین من همچین میانبر تا حالا در محیط studio ندیدم ؟ !
    امتیازها
    4,355
    سطح
    42
    60
    کاربر انجمن
    در ضمن ctrl + space رو برای چی میخواین من همچین میانبر تا حالا در محیط studio ندیدم ؟ !
    با گرفتن کلید ctrl + space اگه ابتدای دستور رو بنویسید و بزنید این کلید ها رو بقیه رو خودش تشخیص میده ... که بهش میگن Intellisense

مثلا اگه Ran رو تایپ کنید و این کلیدهارو بزنید خودش تشخیص میده که منظوره شما Random() هستش ...

امتیازها
    186
    سطح
    3
    21
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Emoji نمایش پست ها
    با گرفتن کلید ctrl + space اگه ابتدای دستور رو بنویسید و بزنید این کلید ها رو بقیه رو خودش تشخیص میده ... که بهش میگن Intellisense

مثلا اگه Ran رو تایپ کنید و این کلیدهارو بزنید خودش تشخیص میده که منظوره شما Random() هستش ...
    بله بنده هم با Intellisense آشنا هستم و منم نمیدونم از کدوم ورژن studio استفاده می کنید که نیاز داره برای استفاده از Intellisencse این میانبرو بزنید ؟!

تا اونجایی که من دیدم در ورژن جدید studio نیازی به زدن ctrl + space نیست وقتی شما تایپ میکنی خودش تمامی لغاتی که بر اساس حروفی که تایپ کردید رو میاره و نیازی به زدن این میانبر نیست !
    امتیازها
    4,355
    سطح
    42
    60
    کاربر انجمن
    تا اونجایی که من دیدم در ورژن جدید studio نیازی به زدن ctrl + space نیست وقتی شما تایپ میکنی خودش تمامی لغاتی که بر اساس حروفی که تایپ کردید رو میاره و نیازی به زدن این میانبر نیست !
    گاهی اوقات نمیاد ... مثلا موقعی که وسط یک خط هستید و میخواهید اونو ویرایش کنید ...
    مثلا :
    label1.Text = x.ToString
    اگه الان بخواید x رو تغییر بدید , احتمال زیاد باز نمیشه و باید از کلید ها استفاده کنید.
    در کل کم پیش میاد که باز نشه ... ولی گاهی اوقات نیاز میشه ...

امتیازها
    8,283
    سطح
    61
    44
    کاربر انجمن
    اقا من به نفر که php وMySQL php my Admin وHTML و فول باشه و برنامه WYSIWYG Web Builder 9 رو کامل بلد باشه نیاز دارم
    کارم خیلی واجبه
    راستی اگه اهل تبریز باشه که عالیه
    اگه کسی بود زووووووووووود بگه....
    امتیازها
    2,688
    سطح
    31
    33
    کاربر اخراجی
    سلام به همه ی دوستان
    دوستان کسی میتونه منو راجع به Pattarn Search راهنمایی کنه ؟
صفحه 2 از 7 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 69

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع