ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    امتیازها
    70,219
    سطح
    100
    2,164
    مدير بازنشسته

Summly، تولد اپلیکیشن پرطرفدار خلاصه خبرها توسط یک نوجوان

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: _63881403_nick1_0.jpeg
مشاهده: 10
حجم: 21.4 کیلو بایت

یک اپلیکیشن اسمارت فون که خلاصه ای از خبرهای مهم را برای کاربر فراهم می آورد، تنها ۲ ساعت پس از عرضه در اپ استور اپل، توانست جزو ۹ اپلیکیشن برتر اپ استور در آمریکا قرار گیرد.

این اپلیکیشن که Summly نام دارد، توسط یک نوجوان ۱۷ ساله با نام Nick D'Alo***o طراحی شده است. این اپلیکیشن تا کنون توانسته بیش از یک میلیون **** سرمایه گذاری را به خود جذب کند. از این سرمایه گذاران می توان به کله گنده هایی چون استفن فلای مدیرعامل Tech City، جونا شیلد و صاحب غول رسانه ای Newscorp، روبرت مرداک اشاره کرد.

برخی منتقدان در ابتدا این برنامه را گیج کننده توصیف می کردند. اولیور دوروکس در صفحه بررسی اپلیکیشن در اپ استور نوشت: «ناوبری و گشت و گذار نامشخص و گنگ» و شخص دیگری از آن با عنوان «کاملا غیرشهودی و غیرقابل درک» نام برد.

اما این اپلیکیشن همچنان به دریافت رای های مثبت ادامه می دهد و تقریبا همه کاربران اپ استور، آن را لایق امتیاز ۴ از پنج ستاره رتبه بندی اپل می دانند. آقای D'Alo***o از وقت های اضافی خارج از مدرسه اش استفاده کرد تا ایده اپلیکیشنی را توسعه دهد که خلاصه اخبار منتشر شده در اینترنت را جمع بندی می کند. این اپلیکیشن رایگان، از الگوریتم های ویژه ای استفاده می کند تا به پردازش اخبار و داستان های خبری بپردازد و آنها را در قالب خلاصه خبرهای جذاب و خواندنی عرضه کند. آنگاه کاربران می توانند در صورت نیاز، به اصل خبر کامل هم دسترسی داشته باشند.

او می گوید به سختی بر روی رابط کاربری این برنامه کار کرده است تا شبیه هیچ چیز دیگری در آیفون نباشد: «ما الگوریتم ها را با طراحی زیبایی همراه کردیم. این اپلیکیشن در هر دقیقه هزاران مقاله و خبر را خلاصه نویسی می کند.»

وی درباره آینده این اپلیکیشن و برنامه ریزی هایش می گوید: «من یک دیدگاه و منظر بسیار بزرگتر برای این شرکت دارم. ما می توانیم به یک فرمت مسلم و قطعی برای اخبار در موبایل تبدیل شویم. مردم درون یک مقاله ۱۰۰۰ کلمه ای روی موبایل شان اسکرول نمی کنند. آنها اطلاعات ساندویچی و جمع و جور را ترجیح می دهند.»

از برنامه های تجاری آینده D'Alo***o این است که یک سیستم میکرو-پرداخت را در اپلیکیشن Summly تعبیه کند تا خوانندگان برای مشاهده مقاله کامل هر یک از اخبار خلاصه شده، مبلغ ناچیزی را پرداخت کنند. او می گوید: «تا کنون ناشران به سیستم paywall (دسترسی به بخش های ویژه در قبال پرداخت هزینه اشتراک) محدود شده بودند. در این حالت شما می توانید تنها سرخط خبرها یا مقاله کامل را بفروشید. اما ما به دنبال فروش خلاصه اخبار هستیم.»

این نوجوان برنامه نویس فعلا تصمیم دارد که دبیرستان را تمام کرده و به دنبال تحصیلات دانشگاهی برود. اما همچنان دوست دارد که در کارهای شرکت هم دخیل باشد. وی می گوید: «من تصمیم دارم به بهترین شکل در شرکت باقی مانده و به کارها رسیدگی کنم. من موسس این شرکت هستم و این دیدگاه و منظر من است و می خواهم سراسر آن را زیر نظر داشته باشم.»

نام: Summly-iphone-app-narenji-ir-1-001-narenji-ir.jpg
مشاهده: 10
حجم: 54.1 کیلو بایت

نام: Summly-iphone-app-narenji-ir-2-002-narenji-ir.jpg
مشاهده: 11
حجم: 39.1 کیلو بایت

منبع: نارنجی
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع