ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته

سونی و انقلاب در طراحی تلویزیون

خبرها حاکی از آن است که شرکت Sony در حال کار روی ایجاد انقلاب در بازار تلویزیون است. در واقع این شرکت می خواهد با استراتژی تولید تلویزیون های چهار نمایشگری قبل از عرضه تلویزیون مبتنی بر سرویس Siri شرکت Apple، این تحول را در بازار تلویزیون ایجاد کند.

«هوارد استرینگر» مدیرعامل شرکت Sony در این مورد گفته است: «ما تحقیقات و بررسی های زیادی برای تولید نوع متفاوتی از تلویزیون انجام داده ایم. ما در حال خریدن سهم Ericsson در شراکت SonyEricsson هستیم و این می تواند به ما کمک زیادی در این زمینه بکند. ما دیگر نمی توانیم به روند قدیمی تولید تلویزیون ها ادامه بدهیم. در این روند تولید هر دستگاه تلویزیون ضرر زیادی برای ما دارد. ما باید به دنبال راه های جدید باشیم.»
    این در حالی است که شرکت Sony به تازگی درباره ضرر 15/1 میلیارد دلاری سالانه در میزان فروش جهانی تلویزیون ها اخطار داده است که این اتفاق تا حد قابل توجهی تحت تاثیر سیل اخیر در تایلند رخ خواهد داد.
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeid6574598 نمایش پست ها
    خبرها حاکی از آن است که شرکت Sony در حال کار روی ایجاد انقلاب در بازار تلویزیون است. در واقع این شرکت می خواهد با استراتژی تولید تلویزیون های چهار نمایشگری قبل از عرضه تلویزیون مبتنی بر سرویس Siri شرکت Apple، این تحول را در بازار تلویزیون ایجاد کند.

«هوارد استرینگر» مدیرعامل شرکت Sony در این مورد گفته است: «ما تحقیقات و بررسی های زیادی برای تولید نوع متفاوتی از تلویزیون انجام داده ایم. ما در حال خریدن سهم Ericsson در شراکت SonyEricsson هستیم و این می تواند به ما کمک زیادی در این زمینه بکند. ما دیگر نمی توانیم به روند قدیمی تولید تلویزیون ها ادامه بدهیم. در این روند تولید هر دستگاه تلویزیون ضرر زیادی برای ما دارد. ما باید به دنبال راه های جدید باشیم.»
    این در حالی است که شرکت Sony به تازگی درباره ضرر 15/1 میلیارد دلاری سالانه در میزان فروش جهانی تلویزیون ها اخطار داده است که این اتفاق تا حد قابل توجهی تحت تاثیر سیل اخیر در تایلند رخ خواهد داد.
    متاسفانه سونی از زمانی که در سطح مدیریتی تغییراتی داشت دچار مشکلات مالی هم شد. البته در این میان وجود غرور کاذب در ساختار این شرکت و پافشاری روی یک سیاست ثابت هم از دلایل تشدید ماجرا بود.
    .................................................. ...............................................
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

.................................................. ...............................................

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    27,370
    سطح
    98
    4,864
    مدير بازنشسته
    با اتفاقاتی که این چند وقت اخیر افتاده می شه حدس زد متد مدیریت سونی تغییر کرده!

امید آخر...
    مطمئن بودم که من را تا محرم می بری

آبروی رفته ام را با نگاهی می خری

کاروان یاس و لاله خیمه زد در کربلا

خیمه سبز تو کو پس ای امید آخری؟

امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    من سونی را دوست دارم اما جدا سیاستش خیلی بهش ضرر زد. امیدوارم که دوباره برگرده و رقابت جذاب تر بشه
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    75,022
    سطح
    100
    6,106
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Editor In chief نمایش پست ها
    من سونی را دوست دارم اما جدا سیاستش خیلی بهش ضرر زد. امیدوارم که دوباره برگرده و رقابت جذاب تر بشه
    موافقم سونی داره از رقبا عقب میافته امیدوارم بلندشه و و به رقابت ادامه بده مثل قدیم که مطمئنا می تونه
    .................................................. ........................................

>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

.................................................. .......................................

امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته
    Sony هنوز که هنوزه اعتباره خودش رو داره . به نظر من ، با یکمی تغییر سیاست می تونه خودش رو از سایر رقبا ، بالاتر ببره .
    امتیازها
    13,121
    سطح
    74
    2,893
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeid6574598 نمایش پست ها
    Sony هنوز که هنوزه اعتباره خودش رو داره . به نظر من ، با یکمی تغییر سیاست می تونه خودش رو از سایر رقبا ، بالاتر ببره

.
    درود برهمه یاران سونی نه بلکه صنایع الکتونیکی و صوتی تصویری ژاپن در این چند ساله نگرش خود و به طبع سیاستهای تولیدی پیشرفت و بازار یابی خود را بر مبنای سالهی قبلی قرار دادند حال انکه دنیای کنونی حال را و شایدم فردا را مینگرند نه پیشینه و عظمت و شهرت برند و حتی کشور
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع