ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال

Lightbulb Ubuntu 12.10 منتشر شد

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: qq-disk-search.jpg
مشاهده: 30
حجم: 64.3 کیلو بایت

نسخه ی جدید, Ubuntu یعنی معروفترین و محبوبترین توزیع لینوکس منتشر شد

این نسخه که نسخه ی 12.10 است نامش Quantal Quetzalبوده و همراه با Unity 3D است

Unity 3D به لطف تکنولوژی Gallium 3D LLVMpipe می تواند تقریبا روی هر سخت افزاری اجرا شود

ویژگی ها
    :

امکان جستجوی فایل ها از طریق کادر جستجوی Dash نه تنها در ابوتو و هارد بلکه در وب,فضای ابری,face و flicker

نرم افزارهای از پیش نصب شده ی 12.10 : Firefox 16.01 , LibreOffice 3.6.2 , Thunderbird 16.01

نرم افزار پخش ویدیوی Totem

نرم افزار پخش موزیک Rhythmbox

نرم افزار عکس Shotwell

Linux Kernel جدید 3.5 که موجب ارتقاهایی در زمینه ی ورودی و خروجی و امنیتی شده

نیمه کار شده با زبان برنامه نویسی Python نسخه ی 3.2 (پس فیلا Python 2 ساپورت خواهد شد (

نصب کنید و لذت ببرید

ما رو هم از تجربه و نظراتتون بی بهره نذارید

امتیازها
    4,820
    سطح
    44
    997
    کاربر انجمن
    من یه بار Ubuntu نصب کردم برای 70 پشتم بسه! برداشت Bootloader ویندوز رو نابود کرد. بعد مجبور شدم swap space رو دستی پاک کنم! بعد از پاک کردن اون bootloader ویندوز برگشت ولی Ubuntu دیگه بالا نیومد. به همین دلیل 18 گیگی که برای نصبش در نظر گرفته بود همون طوری باقی موند. این 18 گیگ به دلیل این که از سیستم ext3 استفاده میکنه در ویندوز به صورت Unallocated space شناسایی میشه و عملا نمیشه درایو جدیدی ایجاد کرد چون واقعا خالی نیست!!!!
    امتیازها
    15,191
    سطح
    79
    2,514
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط expellite نمایش پست ها
    من یه بار Ubuntu نصب کردم برای 70 پشتم بسه! برداشت Bootloader ویندوز رو نابود کرد. بعد مجبور شدم swap space رو دستی پاک کنم! بعد از پاک کردن اون bootloader ویندوز برگشت ولی Ubuntu دیگه بالا نیومد. به همین دلیل 18 گیگی که برای نصبش در نظر گرفته بود همون طوری باقی موند. این 18 گیگ به دلیل این که از سیستم ext3 استفاده میکنه در ویندوز به صورت Unallocated space شناسایی میشه و عملا نمیشه درایو جدیدی ایجاد کرد چون واقعا خالی نیست!!!!
    شما خیلی راحت با نرم افزار partition magic نسخه ی بوت ! میتونید اون فضا رو برگردونی ! توی مجموعه Hiren می تونی این نرم افزار رو پیدا کنی !
    امتیازها
    4,820
    سطح
    44
    997
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ya30n نمایش پست ها
    شما خیلی راحت با نرم افزار partition magic نسخه ی بوت ! میتونید اون فضا رو برگردونی ! توی مجموعه Hiren می تونی این نرم افزار رو پیدا کنی !
    دیگه لازم نیست چون اون هارد دیسک رفت!
    امتیازها
    22,256
    سطح
    92
    1,976
    کاربر انجمن
    دیگه لازم نیست چون اون هارد دیسک رفت!

ای دوست عزیز، اگه شما اطلاعات کافی برای کار کردن با اوبونتو ندارید دلیل بر ضعف سیستم عامل نیست.

شما میتونستید با نرم افزار های مدیریت بوت از این مشکل جلوگیری کنید. بدون استفاده از نرم افزار جانبی و کمی احتیاط میشد از این مشکل جلوگیری کرد.

برای اینکه قلق کار دستتون بیاد باید اول روی ماشین مجازی تست کنید. من خودم همه ی سیستم عامل های جدید رو رو یماشین مجازی تست میکنم، حتی ویندوز 8.
    برای این کار میتونید از VMware استفاده کنید. کار کردن با این نرم افزار خیلی هم ساده هست.

تا حالا مشکلی با بوت در اوبونتو نداشتم.
    امتیازها
    12,803
    سطح
    73
    3,081
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    من یه بار ubuntu نصب کردم برای 70 پشتم بسه! برداشت bootloader ویندوز رو نابود کرد. بعد مجبور شدم swap space رو دستی پاک کنم! بعد از پاک کردن اون bootloader ویندوز برگشت ولی ubuntu دیگه بالا نیومد. به همین دلیل 18 گیگی که برای نصبش در نظر گرفته بود همون طوری باقی موند. این 18 گیگ به دلیل این که از سیستم ext3 استفاده میکنه در ویندوز به صورت unallocated space شناسایی میشه و عملا نمیشه درایو جدیدی ایجاد کرد چون واقعا خالی نیست!!!!
    احتمالا شما از روی cd بوت نصبش نکردی؟؟
    CPU : 4770k
    GPU : GTX770
    Mobo:Maximus VI Extream
    Drive : SSD 500GB + 128GB & HDD 2TB
    RAM : 16G @ 2400Mhz
    POWER : GREEN Overclocking EVO OC+1350
    امتیازها
    4,820
    سطح
    44
    997
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط samm نمایش پست ها
    احتمالا شما از روی cd بوت نصبش نکردی؟؟
    چرا اتفاقا از رو CD بوت نصب کردم. دفعه اول نصب کردم. GRUB درست کار میکرد و ویندوز 7 هم تو لست بود. بعدش پاک کردم. یه مدت بعد دوباره نصب کردم این دفعه نمیدونم GRUB چه بلایی سر Bootloader ویندوز آورد که دیگه 7 بالا نمیومد. خلاصه جریاناتی داشتیم! من به شخصی از چنین سیستم عاملایی خوشم نمیاد!
    امتیازها
    12,803
    سطح
    73
    3,081
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    چرا اتفاقا از رو CD بوت نصب کردم. دفعه اول نصب کردم. GRUB درست کار میکرد و ویندوز 7 هم تو لست بود. بعدش پاک کردم. یه مدت بعد دوباره نصب کردم این دفعه نمیدونم GRUB چه بلایی سر Bootloader ویندوز آورد که دیگه 7 بالا نمیومد. خلاصه جریاناتی داشتیم! من به شخصی از چنین سیستم عاملایی خوشم نمیاد!
    مشکل اوبونتو همین . ولی خوبیش اینکه امکان نصب از رو ویندوز رو هم داره که وقتی از رو ویندوز نصب می کنی موقع بوت بهت میگه می خوای رو چی بیاد بالا . و درست کار میکنه
    CPU : 4770k
    GPU : GTX770
    Mobo:Maximus VI Extream
    Drive : SSD 500GB + 128GB & HDD 2TB
    RAM : 16G @ 2400Mhz
    POWER : GREEN Overclocking EVO OC+1350
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)